semcore sp z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o semcore sp z o.o.

Maestro

90% osób ma takie zdanie z czego 70% wymawia je po cichu jedynie w swoim gronie. Prawda boli, szczypie czy łechta?

matko ile tu jadu, projekt labu dopiero rusza a tu 10 minusów

Przemysław
@Anna

Jeżeli nie zgadzasz się ze zdaniem innych osób, może mogłabyś napisać jak wygląda zatrudnienie z Twojego punktu widzenia. Chętnie posłucham jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, czy jest kilkuetapowa i trudna do przejścia? Także warunki wynagrodzenia są bardzo istotne, więc napisz proszę o tym kilka słów.

Mateusz

Pojawiło się ogłoszenie do LABU znowu, ktoś był na rozmowie?

Nowo zatrudniona

Normalna sprawa, że jeżeli jest zmiana "steru" to jest zupełnie inny "Leadership". Moje doświadczenie jest bardzo pozytywne od rozmowy kwalifikacyjnej z samym prezesem do zatrudnia opartego na jasnych obowiązkach i celach. Zobaczymy co będzie dalej. Na tę chwilę 4+.

Firma semcore sp z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ????Head of Growth. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
M.

A ja wypowiem się nieco od środka. Firma się mocno zmieniła od czasu jak odeszło dużo ludzi a zostali praktycznie najlepsi. Transformacja i zmiana w zarządzie wyczyściła sytuację personalną oraz przede wszystkim mocno S. wzmocnił się finansowo i to czuć co miesiąc. Dużo osób odeszło i co ciekawe w nowych firmach też się nie utrzymali dłużej co poniektórzy. Semcore stawia na nowych i jako osoba współtworząca tę organizację mocno jej kibicuje. I nie nie jestem w zarządzie ani nawet w kierownictwie.

To co z tym labem dla studentów? Ktoś wziął udział w rekrutacji?

A masz może link do ogłoszenia?

@123

Pracuj i rocket

Nie widzę, żadnych na pracuj :/

Firma in plus pod kątem zarobków, atmosfera ok ale raczej każdy skupiony na pracy

Bartłomiej

Miałem okazję pracować w dwóch działach i w obu panowała bardzo pozytywna atmosfera. Jeśli czegoś nie wiesz to po prostu pytasz i zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże. Jeśli szukasz pierwszej pracy na/po studiach, polecam!

Natalia

Jak jesteś nastawiony na pracę i rozwój, to bez problemu się odnajdziesz

Młody

Rekrutują mocno do nowo powstałego Labu. Oferta skierowana do studentów kierunków ścisłych/technicznych. Ktoś był?

Firma dobra dla studentów/absolwentów, ktorzy jakoś musza zaczac kariere zawodową. Przelozeni wyrozumiali i pozwalają dostosowac czas pracy do zajęć. Zarobki zaleza od "gadanego". Umiesz sprzedawac - zarobisz. Nie umiesz - (usunięte przez administratora)zarobisz (tu jak i gdzie indziej). Tyle. Amtosfera w pracy - raczej luźne podejscie do ludzi.

pracownica

Semcore to firma przede wszystkim dla osób, które chcą pracować. Atmosfera jest w porządku, ludzie przyjaźnie nastawieni. Nie ma tutaj tak męczącego "korporacyjnego" klimatu. Każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. To również świetne miejsce, by zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Studenci są mile widziani ;)

Tomasz M

Rozwineli sie, niedawno 20 osob a teraz 40, 3 piętra.

Każda firma jest inna, bo wszędzie pracują różni ludzie. Tak też jest w Semcore. Bo to ludzie tworzą firmę. Jeśli ktoś potrafi mówić, na pewno się dogada i będzie pracował w dogodnych do siebie warunkach. Jeśli jednak komuś ciągle coś nie pasuje lub nie jest w stanie wyrażać własnego zdania na forum, tylko narzekać pod nosem - raczej długo tutaj nie popracuje. To nie jest korpo, nie pracuje tutaj mnóstwo ludzi. Każdy każdego zna. Ludzie tutaj po prostu pracują. I jeśli to jest twoim celem, zapewne się tutaj odnajdziesz.

Nie wiem czego chcecie od Semcore, jedna z fajniejszych firm w Poznaniu w jakich pracowałam.

W firmie pracuje się dobrze, można liczyć na stabilne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki. Atmosfera luźna, a ludzie przyjaźnie nastawieni. Każde stanowisko posiada dużą dozę swobody działania, nikt nikomu nie wisi nad głową. Poza tym firma ciągle się rozwija, liczba klientów rośnie, więc jest co robić. Jeśli przychodzisz do pracy, żeby pracować, to w Semcore znajdziesz miejsce dla siebie.

Romek

Bardzo dobre opinie o firmie i jako pracodawcy ale to dla niektórych jest i tak źle, nie uda się wszystkim dopasować.

Mateusz

Czy ta firma ma dwie siedziby?

@Mateusz

Kiedyś był oddział w Koninie.

Kinga

Byłam w semcorze na stażu przez 3 miesiące. Głównie zajmowałam się tworzeniem teksów na blogi. Fajne miejsce dla studentów, nie ma problemu z dopasowaniem godzin pracy do zajęć na uczelni. Ja jestem bardzo zadowolona, gdyż dużo się nauczyłam, zawsze miałam co robić i nigdy nie doświadczyłam poczucia zmarnowanego czasu.

krzysieczek

firma jak najbardziej pozytywna ma potencjał i się rozwija

Haha
@krzysieczek

Kłamliwy wpis i wszyscy którzy tu byli o tym wiemy. Właściciel opowiadający pracownikom że chce sprzedać firmę, dział pozycjonowania doprowadzony do ruiny. Ma potencjał ale na to by zniknąć z rynku.

Łukasz
@Haha

Matulo jedyna, czyli ponad 30 osób pracujących i mających się świetnie - jest wysoce odmiennego zdania od byłego już pozycjonera...

Zostaw merytoryczną opinię o semcore sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w semcore sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy semcore sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w semcore sp z o.o.?

semcore sp z o.o.