semcore sp z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o semcore sp z o.o.

Polinezja

Witam, czy Semcore działa ze zdalnymi copywriterami?

@Polinezja

@Polinezja

Tak, na tę chwilę współpracujemy z ponad 20 zdalnymi copywriterami. Zapraszamy do zostawienia CV: kontakt@semcore.pl

Parasol
@semcore sp z o.o.

Dzień dobry, czy mogą aplikować osoby bez doświadczenia?

Cez

Nie działam już z Marcinem sporo lat, ale mnie zaskoczył pozytywnie. Mój szef wykazał ZEROWE zainteresowanie i nawet ze mną nie rozmawiał w obecnej kryzysowej sytuacji, za to właściciel Semcore odezwał się i pogadał (zresztą kolejny raz), po prostu zapytał co u nas, jak się czuję i powiedział, że to chwilowe. Niby pierdoła, ale nie spotkałem się z taką sytuacją. I nie jest to rekrutacja, bo oboje wiemy, że do firmy nie wrócę, a mimo to utrzymujemy dobry kontakt i przesyłamy różne materiały, szkolenia etc. Zwyczajny ludzki odruch i na pewno nie liczył, że dodam tutaj opinie.

Marcin Stypuła
@Cez

Dzięki za miłe słowo :)

Mat

Pracowałem tutaj chwilę, jednak ze względu na zmianę zamieszkania musiałem zrezygnować. Nie kumam jak opinia o tej ekipie może być inna, niż meeega pozytyw. Jak na tak młodą firmę pracuje tutaj wiele świetnych osób. Ambicja i humor tak będę wspominał semcore. Powodzenia i nie zabijajcie tego team spirit!

@Mat

Dziękujemy Mat! :)

Copy

Mam porównanie wyniesione z pracy dla różnych agencji, dlatego pozwolę sobie nadpisać profil swoją własną opinią. Przyznam, że nie można porównywać formuły zdalnej pracy, do bycia codziennie w biurze. Daję wyraźny sygnał, że Semcore jest pracodawcą o dobrych intencjach i dba o pracownika. Zadania są rozłożone optymalnie i nie ma tutaj 30 copywriterów z brakiem dywersyfikacji contentu. Poszanowanie dla kryzysowych sytuacji (praca zdalna) oraz brak zbędnej presji. Pani Gabriela świetnie radzi sobie z kontaktami i na prawdę sporo rozumie jako człowiek. Polecam. Dla mnie to wyróżniająca się firma (na razie) na tle innych.

zainteresowany
@Copy

Rozumiem, że pracujesz w firmie jako copywriter, tak? Czy możesz coś powiedzieć na temat wynagrodzenia? Jak to wygląda ze stawkami?

@Copy

Pani Gabriela oraz Pani Karolina z działu HR to gwarancja dobrych relacji na linii pracownik - firma. Dziękujemy za dobrą opinię i ze sporą dawką pokory - zawsze dbamy o to, żeby mieć dobre intencje dla wszystkich :). Życzymy powodzenia!

Firma semcore sp z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ????Head of Growth. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jaka jest kultura pracy w semcore sp z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ubranko

Każdy ubiera się tak jak najlepiej się czuje :)

MegyMegy

Dobry start współpracując w zakresie SEO z SEMCORE. Nie jest to szeptanka tylko rekomendacja 4+/5-.

@MegyMegy

Dziękujemy!

Raport Ann

Dobry raport Semcore! :) Pozdrowienia od przyszłego klienta! Robicie to dobrze! :)

Buuuutia
@Raport Ann

Potwierdzam! Mega raport o pozycjonowaniu! :) ~też potencjalny klient :))

@Buuuutia

Jesteśmy w trakcie przygotowanie kolejnego raportu! Dziękujemy za pozytywne opinie - mamy nadzieję, że już od klientów :)

BM

Nie mam zamiaru przesadnie chwalić, ale jest to moja pierwsza praca po studiach i bardzo mi się podoba. PO PROSTU :) BM.

SprMkt

Fajnie się patrzy jak rozwija się cała firma i jej pracownicy

Bartosz WWW.

Zajmuję się tworzeniem stron WWW i tu gdzie pracuję osiągnąłem już sufit. Chcę zmienić specjalizację na pozycjonowanie i.... szybko się tego nauczyć, dlatego zależy mi na pracy w doświadczonym zespole. Czy Semcore to dobre miejsce, żeby rozpocząć karierę? jak duży jest zespół SEO?

Student
@Bartosz WWW.

Teraz jest idealny moment dlatego, że semcore ostatnio mocno stawia na realizację. Damian i Bartek to kozaki, jeżeli trafisz do nich, to się mega rozwiniesz. Jeżeli chcesz się rozwinąć w zaawansowanej optymalizacji, to jest idealne miejsce. Na pewno nie jest to miejsce dla klepaczy linków.

Dociekliwa

A tak właściwie to Cierniewski i Stypuła to wspólnicy? Bo nie widać tego w systemach ewidencji.

M.
@Dociekliwa

Alek jest prezesem zarządu a Marcin jest właścicielem. Wszystko jest na stronie :)

.a.a.a.

Sporo tego ostatnio dobrego tutaj, na moje to się firma rozwinęła, bo pamiętam jak była taka zwykła se na Poznań. Głośno o niej na socialach i pantoflu. Lekko zdziwko, chociaż jakieś warunki to mają w sumie od początku jak ich znałem.

Kontakt :)

Dodam coś z innej beczki. Miałam przyjemność kontaktować się w sprawie współpracy (nie pracy) i zauroczyłam się poziomem i formą naszych rozmów. Pan Prezes jest osobą, która potrafi "pogadać" :). Pozdrawiam Bee Talents! :)

Teraz, przy obecnym, nowym pracodawcy wyraźnie widzę, że traktowanie pracownika w Semcore jest na wysokim poziomie. Brak opóźnień z wypłatą, brak tendencji do próby zaoszczędzenia na pracowniku i wynajdywania na to sposobów. Poniekąd żałuje, że nie popracowałam tam dłużej. Z Panią Gabrielą chce się pracować, zawsze stara się zrozumieć drugą stronę. Atmosfera w dziale copywritingu natomiast bywała różna. Ale to było jakiś czas temu i może to jedynie osobiste odniesienie. :) Firma i atmosfera ogólnie bardzo na plus!

Kamil

Z tego co piszesz zmiana kadry kierowniczej zmieniła także warunki zatrudnienia w firmie na lepsze. Czy prócz atmosfery, wynagrodzenia też uległy poprawie i są wyższe lub można otrzymać premie? Będę wdzięczny jeśli mi odpowiesz.

Mery

Szef zawsze uśmiechnięty i można mu zaufać. Czasem jedynie zrobi trochę niepotrzebnego hałasu ;p

Poznan

Trochę z boku widzę jedną z najlepszych agencji w Poznaniu. Wewnątrz nie bez wad, jednak uważam, że podejście pracodawcy 5/5. Tyle i aż tyle. Atmosfera na plus, zarobki można jeszcze poprawić. Ogólna ocena 4,5/5

A.B.

Pewnie nie wszystkie opinie są autentyczne, jednak waga klientów jakich pozyskują to mówi samo za siebie. Sam nie mam zdania jeszcze wyrobionego w stu procentach, na razie jest w porządku.

Czy w obrębie jednego działu w semcore sp z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

S

Tak

Myślę, że jestem dobrym przykładem odpowiedzi na Twoje pytanie. Przyszedłem na staż do działu handlowego, w którym postanowiono przetestować nowy kanał pozyskiwania leadów. Temat się sprawdził, więc postanowiono zrobić dział wsparcia sprzedaży, którego aktualnie jestem kierownikiem ;) Niczym w klasycznej reklamie MC Donald's: Przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej. teraz mi mówią panie kierowniku :D

Zatrudniony

Niezłe "jaja", że pracuje tutaj 30 osób, a opinii "na 102". Pracuję od pewnego czasu. Bywa dobrze, bywa gorzej. Ale ostatni rok można zaliczyć do udanych. Jest jeszcze sporo kwestii do poprawienia, ale nie wszystko na raz. Na pewno warto byłoby poprawić dział handlowy, bo teraz sprzedają właściwie wszystko i nikt tego nie kontroluje. Przez co dział obsługi klienta i SEO dostaje (usunięte przez administratora)gdy wszelkie wróżby nie zostaną dowiezione. I ostatecznie to oni odpowiadają za ewentualne wypowiedzenie klienta, bo handlowiec po podpisaniu umowy może zapomnieć o danym kliencie. Trochę to rozmywa odpowiedzialność za sukces całej firmy. Takie podejście spotkałem do tej pory tylko w jednej firmie i wiem, że także mają z tym problem. Szef jest spoko, ale potrafi przytłoczyć ilością wątków, które produkuje. Bezpośredniość i fajne plany to jedno, ale przydałoby się więcej pracy u podstaw. Semcore jeszcze będzie wielki, ale musi znaleźć swoją tożsamość. Bo pompowanie bańki w postaci ilości umów jest czymś skończonym w dłuższej perspektywie.

Bartosz R

Zatrudniając się 3 miesiące temu, nie sądziłem że uzyskam takie wsparcie, szkolenia sprzedażowe, i wiedzę branżową jak sądziłem. Wielki plus, jeśli chodzi o te same 3 fragmenty, które są jak najbardziej potrzebne do wdrożenia pracownika. Sama atmosfera w pracy, jest również pozytywna, nie odtrącili mnie do tej pory, z jakimkolwiek problemem z którym się spotykałem. Warunki finansowe stopniowo z rozwojem rosną, wszystko do tej pory jest tak jak być powinno :)

Zostaw merytoryczną opinię o semcore sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w semcore sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy semcore sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w semcore sp z o.o.?

semcore sp z o.o.