semcore sp z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o semcore sp z o.o.

Karpiński

Firma się zmienia. Na korzyść I dla klientów i dla samych pracowników. Wszyscy pracują by było lepiej. A sama atmosfera jak w każdej firmie - raz lepsza, raz gorsza ;) Jak jest duże ciśnienie od klienta, to każdy ma dość. Wiadomo. Najważniejsze, że w ostatecznym rozrachunku klient jest zadowolony, są efekty. A to cieszy raczej każdego. Fajnie jak praca przynosi efekty i są one widoczne. W takim miejscu pracy można czuć się docenionym.

Damian K.

2 lata temu wchodziłem do firmy ze sporym doświadczeniem, ale niekoniecznie w sprzedaży. Mogę śmiało stwierdzić, że zostały mi stworzone komfortowe warunki do odnalezienia się w branży i rozwoju. Zdecydowanie na plus pozytywna atmosfera, która póki co mimo dynamicznego rozwoju firmy nie zamieniła się w korpo :) I oby jak najdłużej tak pozostało. Zarobki na całkiem przyzwoitym, bazowym poziomie, a co ważne dużo zależy od Ciebie samego ile ostatecznie zarobisz. Istnieje realna szansa na regularne osiąganie progów prowizyjnych.

Mateusz Guściora

Bardzo polecam, szczególnie osobom, które są ambitne i chcą się rozwijać - firma daje do tego narzędzia zarówno w zakresie szkoleń jak i przejrzystych możliwości finansowych!

Adam S.

Pracuję obecnie jako pozycjoner w poznańskiej agencji i czuję, że się zasiedziałem - chciałbym przyspieszyć z rozwojem. Jak wygląda doświadczenie kadry pozycjonerów w Semcore?

Łukasz
@Adam S.

Jeżeli chcesz zmienić na Semcore to warto. Damian to jeden z największych kozaków w Poznaniu a nie jest to duża firma więc sporo się nauczysz. Jest jeden warunek tutaj się pracuję dość dużo.

Firma semcore sp z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ????Head of Growth. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Paulina

Warunki pracy są jasne, każdy ma swoje obowiązki - zgodne z umiejętnościami. Bardzo duże możliwości rozwoju i nauki od najlepszych. Przemiła atmosfera, można liczyć na pomoc i rady. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a pomysły są doceniane. Firma bardzo szybko się rozwija, wdraża innowacyjne i skuteczne rozwiązania, o których konkurencja pomyśli dopiero za kilka lat. Jest się na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i aktualnymi danymi, nie stosuje się tu przestarzałych, nieskutecznych obecnie metod.

Kamil
@Paulina

Piszesz, że można się rozwijać. Oznacza to, że firma inwestuje w pracownika i oferuje udział w szkoleniach i kursach branżowych? Chętnie o tym przeczytam.

Klaudia

Marketing firmy idzie w dobrym kierunku, jestem pod wrażeniem ostatnich ogłoszeń do zespołu, a wiem też z pierwszej ręki, bo pracuje tam od niedawna moja koleżanka, że ostro rozwijają skrzydła. Jestem ciekawa efektów, będę bacznie obserwować ;) ;) ;)

Dominika

W Semcore pracują ludzie z wizją. Mają do tego narzędzia oraz możliwości, które wkrótce zrewolucjonizują branżę. Zarobki bardzo ok, atmosfera również. Niekonwencjonalne podejście, uśmiech i elastyczność. Trzymam kciuki za ich rozwój!

Marketing

Ale doj***li z marketing managerem. Ruszyła z miejsca ta firma. Ktoś robi już w tym dziale? Coś wiadomo?

Antoni

Dla mnie pozytyw. Praca wymagajaca ale i zarobki na dobrym poziomie. Bywa trochę stresująco, ale gdzie tak nie jest? Jak terminy gonią to wiadomo. A sama atmosfera całkiem przyjemna.

Hanna
@Antoni

@Antoni cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy. Mógłbyś powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia? Czy pracownik może liczyć na premie/benefity tj. np. karta multisport?

Arek

Sytuacja w pracy jasna i klarowna. Od razu na początku uzgodniliśmy warunki zatrudnienia, wynagrodzenia i obowiązki. Praca całkiem przyjemna, z ludźmi w większości można się porozumieć. Tak jak w większości firm. Całkiem sympatycznie i co najważniejsze, spokojnie.

Koordynator

Rozmawiałem z Koordynatorem od labu (chyba) i dopiero pod koniec roku pierwsze projekty :/ Dostali jakąś kase z unii czy albo z uczelni. Wazne jest to, że to nie są typowe stanowiska tylko po prostu zainteresowania w tym temacie. Trochę dla mnie za szybko ten szum ale chyba warto czekać bo to coś nowego.

Mikuła

Miłe przyjazne środowisko, w którym docenia się moje umiejętności, które zostają należycie nagradzane.

Jaki dress code obowiązuje w semcore sp z o.o.?

Pavel

Raczej luźny i smart casual

Kas

Z tym labem to jest tak, że tylko niekóre projekty są grantowane - około 30 zł na h. Inne raczej do "portfolio", są super projekty i sporo doświadczenia można złapać.

Łuczak

Doskonała atmosfera w miejscu pracy. Dysponują doskonałymi warunkami pozwalający na dalszy rozwój. Oferują doskonale zarobki i pakiety motywacyjne.

OlaM

Wysoka jakość oferowanych usług firmy przekłada się o dbałość każdego pracownika w zespole. Dobra płaca, szkolenia miła atmosfera pozytywnie wpływają na mój rozwój, który przekłada się na profesjonalny udział w działaniach firmy.

Kowalkowski

Pracodawca wymagający, a zarazem dbający o pracownika. Oferuje pracę w profesjonalnym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze, która pozwala na rozwinięcie skrzydeł i nabywanie nowych umiejętności. Dobrze być częścią takiego teamu.

Jestem po rozmowie na Marketing Managera i uważam, że SemcoreLAB może namieszać w branży :)

Magdalena
@Anna

Faktycznie - widziałam, że semcore szuka kogoś właśnie na to stanowisko. Jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej, a więc posiadasz już jakieś informacje o tym pracodawcy. Może powiedz na początek, jak przebiegała ta rozmowa. Mogę na Ciebie liczyć w tej kwestii?

@Magdalena

Zabrzmi to sztucznie ale zarówno rozmowa i plany całej marki semcore wbiły mnie w ziemię.

Magdalena
@Anna

Co dokładnie masz na myśli? Czy firma Semcore sp z o.o. ma tak ambitne plany na rozwój czy zaoferowała Co tak dobre warunki zatrudnienia? Liczę na Twoją odpowiedź.

lukasz

o co chodzi z tym labem???

Atmosfera nie za fajna. Zarobki słabe. Pora na zmianę.

Ciekawy

Możesz rozwinąć temat słabej atmosfery ? Nie pracuję tam już od dawna załapując się na jedną z czystek "dla poprawy atmosfery"

Zostaw merytoryczną opinię o semcore sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w semcore sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy semcore sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w semcore sp z o.o.?

semcore sp z o.o.