Semcore

Poznań

Opinie o Semcore

Paulina

@carl a Ty co możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie Semcore? Czy udało Ci się rozwinąć w firmie lub dostałeś jakąś podwyżkę? @Bart na jakim stanowisku pracujesz? Powiedz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie.

carl

jak sie mocno wykażesz, jesteś nastawiony na rozwój, to będziesz miał dobrze finansowo, polecam

Bart

Pieniądze bardzo spoko, ludzie rózni jak wszedzie.

Paulina

@krzysztof to dobrze, że masz takie pozytywne spostrzeżenia. Jesteś zatrudniony w Semcore? Co możesz powiedzieć więcej o warunkach panujących w firmie? Jakie plusy dostrzegłeś w pracy?

krzysztof

no widzę że firma się rozwija tak trzymać

Paulina

Co powiecie na temat Semcore jako pracodawcy? Podzielcie się swoją opinią ;)

Aker

To ci sami co w koninie szukaja?

Marcin

Widzę, że mocno się rozwineli. Pamiętam jak zatrudniali 5 osób a teraz koło 30 chyba.

3er

hej widze ze teraz szukaja specjalsity do spraw sprzedazy w Poznaniu oferowana jest umowa o pracę po okresie próbnym,atrakcyjne, rosnące każdego miesiąca wynagrodzenie, złożone z podstawy i prowizji od sprzedaży,możliwości rozwoju oraz awansu

Zostaw opinię o Semcore - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semcore