Elkom Mirosław Wawrzyk

NIP: 6251519286 REGON: 277689550

Elkom Mirosław Wawrzyk

Opinie o Elkom Mirosław Wawrzyk

studentka Gosia

Szkoda, że nie ma żadnych opinii na temat tej firmy. W mojej okolicy dużo się o el-komie mówi, ale bez żadnych konkretów. Zobaczyłam, że wrzucili nowe oferty pracy np. na lektora języka niemiecka. Wydaje się być dobrą opcją, zwłaszcza dla kogoś bez doświadczenia. Przecież zawsze trzeba od czegoś zacząć.

Zostaw opinię o Elkom Mirosław Wawrzyk - Czeladź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkom Mirosław Wawrzyk