RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kama Nowy wpis

Delivery Manager ma mieć nie tylko min 5 lat doświadczenia w dowożeniu projektów IT, ale też wysoką świadomość emocjonalną i umieć zarządzać relacjami. W związku z tym mam pytanie - jakie szkolenia firma proponuje w obszarze kompetencji 'miękkich'?

Kandydat Nowy wpis
@Kama

DM ale czego? To wyglada jak PM na resorach. Nie wiem czy ktos jest swiadomy czym taka rola w organizacji jest, na pewno nie tym co jest w ogloszeniu. Brakuje zeby jeszcze dodac UX, UI i PHP w wymaganiach. Poza tym brak podanych widelek, ciekawe dlaczego skoro do finansow jak szukaja to podali. Polecam nie schodzic z 30k w takim razie.

Nowy wpis

@Kandydat

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jeśli jesteś zainteresowany i wpisujesz się w nasze oczekiwania dotyczące tej roli, zapraszamy Ciebie, jak i wszystkich chętnych, do aplikowania. Być może wówczas będziemy mogli bezpośrednio porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach, w tym finansowych, pomimo braku widełek w naszej ofercie :)

Nowy wpis

@Kama

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę pełni rozwój, tym bardziej w naszej branży, ale też indywidualny rozwój członków naszego zespołu, o którym zawsze chętnie rozmawiamy. Na liście podejmowanych przez nas działań w zakresie kompetencji miękkich znajdują się np. warsztaty integracyjne, dotyczące komunikacji interpersonalnej i feedbacku, wyznaczania i realizacji celów, motywacji, naszej kultury organizacyjnej, hackathon, wydarzenia tj. konferencje, kursy czy szkolenia, prowadzone wewnętrznie lub dofinansowywane przez naszą organizację w ramach oferowanego benefitu (funduszu rozwojowego). Ponadto, wszystkim chętnym zapewniamy dostęp do platform zawierających bogatą bazę materiałów, kursów online, webinarów i konsultacje indywidualne ze specjalistami/ ekspertami w danej dziedzinie, także w obszarze kompetencji miękkich oraz wiele innych, dzięki czemu członkowie naszego zespołu mają szansę rozwijać się indywidualnie w wybrany sposób w dogodnym dla siebie czasie. Do tego, każdy ma możliwość uzyskania wskazówek rozwojowych od swojego lidera wspierającego podczas realizowanych systematycznie spotkań 1:1. Lista działań możliwych do realizacji nie jest zamknięta. Do każdego podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się i odpowiadamy na pojawiające się potrzeby naszych koleżanek i kolegów z zespołu, mając jednocześnie na uwadze aktualne cele biznesowe.

Specjalistka ds. kadr i administracji księgowej ma niezły budżet na szkolenia rocznie - 2 tys. zł brutto. To tak na marginesie, ale głównie chcę poznać zakres obowiązków, to, czy firma ma osobny HR w celu rekrutacji programistów? Jak na kadrową to i tak wśród zadań jest "gruba" pozycja, mianowicie analiza rentowności. To kadrowiec-księgowa-specjalista ds. controllingu w jednym.

Tak, odpowiadasz zapewne za umowy b2b i uop, payroll, komunikacje, rentowność, kontrole, rozliczanie benefitów, księgowość. jesteś junior senior Chief Accountant i Payroll w jednym ???????? za 6000 brutto.

@Kandydat

Jesteś pewny, że tyle oferują, miałeś już rozmowę? Też biorę pod uwagę tę pracę, ale w ofercie piszą o widełkach 6 000–9 000 zł i szczerze, jestem nastawiona na zdobycie górnej granicy widełek...

Kwestia wynagrodzenia pewnie uwarunkowana jest posiadanymi kwalifikacjami. Martwi mnie bardziej fakt wymagań, które ewidentnie wskazują, że szukają osoby która będzie robiċ za 3 etaty. Na linkedin niecałe 30 pracowników. Czy ktoś wie jak firma radzi sobie w obecnej sytuacji na rynku?

Byly pracownik

Jezeli chcesz wiedziec jak to jest byc zwolnionym, idz do tej firmy. Konczy sie jedyny kontrakt z klientem i zostajesz zwolniony z dnia na dzien, o wow! Jaka laska, bo z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Dziekuje, nie polecam.

Tola

A czy podczas rekrutacji na stanowisko testerskie też otrzymałeś jakieś zadanie do wykonania na następny etap? Bo na PHP Developer tak było.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Junior Front-end Developer? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Potwierdzam, po wysłaniu zadania kontakt się urywa, brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytania

YYYYY
@Kandydat

Słabo, że tak wyszło. :( A informowali, że odezwą się nawet jeśli będzie negatywna decyzja? Poza tym, opowiesz coś o zadaniu rekrutacyjnym? Na czym ono polegało? I na jakie stanowisko w ogóle kandydowałeś?

@YYYYY

Aplikowałem na PHP Developera. Dostałem zaproszenie do 2 etapu, czyli rozmowy technicznej. Wcześniej miałem rozwiązać zadanie i potem mięliśmy ustalić termin. Po przesłaniu rozwiązania kontakt się urwał. Po tygodniu spróbowałem się zapytać co się stało i czy dalej stanowisko jest aktualne. Pomyślałem, że może gdzieś zapodziało się zadanie albo wpadło do spamu. Różne są sytuacje. Ale po pytaniu dalej zero odpowiedzi. No słabe podejście. Zwykłe marnowanie mojego i ich czasu. Zadanie polegało na przygotowaniu punktu api dla pobierania danych z openWheatherMap. Do tego logowanie, rejestracja i możliwość usunięcia swojego konta.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekrutuje na stanowisko Graphic Designer. Może ktoś planuje aplikować?

Cześć. A ja właśnie żadnego ogłoszenia nie widzę, więc po pomoc wpadam do wątku. Mianowicie chcę dowiedzieć się, czy tu na umowę zlecenie jako praca dodatkowa jest może opcja się załapać? W sieci tak mało informacji o nich, że mówię, iż trzeba zapytać. Szukam zajęcia i tak pomyślałem o tej firmie. Pisaliście tylko, że nie odpowiadają na aplikację. Nawet, jak się zadzwoni i zapyta o szczegóły wysłanego cv?

Zostaw merytoryczną opinię o RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Szczecin

• Jak się pracuje w RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

RIOTTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ