Opinie o Sunrise Finance Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sunrise Finance Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sunrise Finance Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunrise Finance Sp. z o.o. w Szczecin

Na jakie benefity można liczyć w Sunrise Finance Sp. z o.o.?

Prezes Nowy wpis

Tak nie ma !

Andrzej Nowy wpis

To prawda ze tej spółki już nie ma?

Papaj Nowy wpis
@Andrzej

tak już nie ma

Co jaki okres czasu w Sunrise Finance Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Tadek

już tej spółki nie ma , nik tam nie pracuje

@Jerzy rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Sunrise Finance. Możesz powiedzieć dlaczego? Konkretne informacje będą bardzo cenne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o tym pracodawcy?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Jerzy

Ja chcę stanowczo podkreślić, że Sunrise Finance to świetna firma.

Konrad

Szkoda, że osoby które nie odnalazły się w Sunrise Finance nie potrafią pogodzić się z tym faktem. Po co tak obrażać ludzi, z którymi się pracuje, czasami nie zna? Czasami myślę, że konkurencja nie śpi i w ten sposób inspirując pracowników chce zaszkodzić firmie.

Dawid

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czy rzeczywiście są kłopoty ze stroną www firmy. Jak można cos się dowiedzieć?

@Lukas Myślę, że takie pytanie najlepiej zadać bezposrednio na adres firmy: recruitment@sunrisefinance.com

Lukas

Czy ta firma jeszcze dziala ? Ich strona www padla. Chcialem sie umowic na rozmowe.

Drwalik

Myślę, że niektórzy mają przyjemność w oskarżaniu i oczernianiu firm. Może są inspirowani przez konkurencję? Ludzie, którzy pracują uczciwie wszędzie mają dobrą pracę w przeciwieństwie do leniuchów za których często trzeba pracować . No i jeszcze ten hejt

Dawid

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat Sunrise Finance? Szukam pracy i znalazłem ten portal. Mam dobrze opanowany język niemiecki i może coś w firmie mógłbym znaleźć? Kilka uwag bardzo mi pomoże.

Levus
@Dawid

Zapomnij, polecam film Boiling Room - tak wyglada tam praca.

Star

Omijać z daleka, praca dla SF to dawno open secret w Szczecinie))

e4wrtg

@arek to dobrze bo to jednak ważny element pracy przecież

Odyniec

Natalia - Jedyna osoba tu starająca się konstruktywną wypowiedzią skrytykować kasztaniade:)

Natalia

Minął już jakiś czas odkąd nie ma mnie w firmie. Był czas się wyciszyć, przemyśleć. Teraz z czystą głową i sumieniem mogę napisać parę słów. To typowe call center. Minimum administracji,(usunięte przez administratora). Nie piszę w ogóle o przeszłości, bo nie ma sensu. Powiem jedynie, że osobiście uważam, że po pierwszych 2 latach na rynku firma obrała fatalny kierunek; rozpoczęły się roszady i zmiany - ale skupmy się na teraźniejszości. Firma liczy sobie

do kamil

hahahahhaha niezłe nie powiem :D

Andzrej D_pa

Widać że niektórzy plujący jadem wylecieli za coś i nie mogą zarobić takiego siana gdzie indziej. Ja jako senior przytulam średnio, wyliczenia za ostatnie 6 mscy ponad 5 koła, tyle ze musi sie chcieć...A że pracodawca ma czelność wymagać przychodzenia do pracy, nie biegania na fajke i ploty co pół godziny,no cóż Andrzej D-pa :D

Star
@Andzrej D_pa

Klienci zostali zmanipulowani ergo masz 5k. Tajemnica poliszynela )) Nie polecam pracy w tej firmie.

Papay

A ja mam dobrą opinię wypłacają na czas , dobrze płacą ,i zatrudniają na pełny etat . ci co narzekają to raczej do NOWOCZESNEJ niech wstąpią !

P

zakończyłem współpracę parę tygodni temu, ale jestem pod wrażeniem jak się ze mną pożegnali, klasa.

Korko

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat sunrise. Bardzo nieprofesjnonalna firma, chyba pod każdym względem. Radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunrise Finance Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunrise Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunrise Finance Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunrise Finance Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 62 ocen.

Sunrise Finance Sp. z o.o.