Sunrise Finance Sp. z o.o.

Adres: świętego Ducha 5A lok. 15, 70-205 Szczecin

NIP: 8522597395 KRS: 0000416663

Sunrise Finance Sp. z o.o.

Opinie o Sunrise Finance Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jakie macie zdanie o firmie Sunrise Finance? Nic nie piszecie na ten temat. Może ktoś z forumowiczów starał się o pracę u tego pracodawcy? Jakie warunki oferuje? Czy osoby zatrudnione w firmie mają szansę na rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń i kursów finansowanych przez firmę?

Opinia

@Jerzy rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Sunrise Finance. Możesz powiedzieć dlaczego? Konkretne informacje będą bardzo cenne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o tym pracodawcy?

Jerzy
 Opinia

Ja chcę stanowczo podkreślić, że Sunrise Finance to świetna firma.

Konrad
 Opinia

Szkoda, że osoby które nie odnalazły się w Sunrise Finance nie potrafią pogodzić się z tym faktem. Po co tak obrażać ludzi, z którymi się pracuje, czasami nie zna? Czasami myślę, że konkurencja nie śpi i w ten sposób inspirując pracowników chce zaszkodzić firmie.

Dawid
 Opinia

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czy rzeczywiście są kłopoty ze stroną www firmy. Jak można cos się dowiedzieć?

Opinia

@Lukas Myślę, że takie pytanie najlepiej zadać bezposrednio na adres firmy: recruitment@sunrisefinance.com

Lukas
 Opinia

Czy ta firma jeszcze dziala ? Ich strona www padla. Chcialem sie umowic na rozmowe.

Drwalik
 Opinia

Myślę, że niektórzy mają przyjemność w oskarżaniu i oczernianiu firm. Może są inspirowani przez konkurencję? Ludzie, którzy pracują uczciwie wszędzie mają dobrą pracę w przeciwieństwie do leniuchów za których często trzeba pracować . No i jeszcze ten hejt

Dawid
 Opinia

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat Sunrise Finance? Szukam pracy i znalazłem ten portal. Mam dobrze opanowany język niemiecki i może coś w firmie mógłbym znaleźć? Kilka uwag bardzo mi pomoże.

Levus
@Dawid 04.02.2017 13:58

Zapomnij, polecam film Boiling Room - tak wyglada tam praca.

Tak5Nie

Star
 Opinia

Omijać z daleka, praca dla SF to dawno open secret w Szczecinie))

e4wrtg
 Opinia

@arek to dobrze bo to jednak ważny element pracy przecież

Odyniec
 Opinia

Natalia - Jedyna osoba tu starająca się konstruktywną wypowiedzią skrytykować kasztaniade:)

Natalia
 Opinia

Minął już jakiś czas odkąd nie ma mnie w firmie. Był czas się wyciszyć, przemyśleć. Teraz z czystą głową i sumieniem mogę napisać parę słów. To typowe call center. Minimum administracji,(usunięte przez administratora). Nie piszę w ogóle o przeszłości, bo nie ma sensu. Powiem jedynie, że osobiście uważam, że po pierwszych 2 latach na rynku firma obrała fatalny kierunek; rozpoczęły się roszady i zmiany - ale skupmy się na teraźniejszości. Firma liczy sobie

Tak9Nie

do kamil

hahahahhaha niezłe nie powiem :D

Andzrej D_pa
 Opinia

Widać że niektórzy plujący jadem wylecieli za coś i nie mogą zarobić takiego siana gdzie indziej. Ja jako senior przytulam średnio, wyliczenia za ostatnie 6 mscy ponad 5 koła, tyle ze musi sie chcieć...A że pracodawca ma czelność wymagać przychodzenia do pracy, nie biegania na fajke i ploty co pół godziny,no cóż Andrzej D-pa :D

Star
@Andzrej D_pa 14.03.2016 11:52

Klienci zostali zmanipulowani ergo masz 5k. Tajemnica poliszynela )) Nie polecam pracy w tej firmie.

Papay
 Opinia

A ja mam dobrą opinię wypłacają na czas , dobrze płacą ,i zatrudniają na pełny etat . ci co narzekają to raczej do NOWOCZESNEJ niech wstąpią !

P
 Opinia

zakończyłem współpracę parę tygodni temu, ale jestem pod wrażeniem jak się ze mną pożegnali, klasa.

Korko
 Opinia

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat sunrise. Bardzo nieprofesjnonalna firma, chyba pod każdym względem. Radzę omijać szerokim łukiem.

Mail
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie. W jednym zdaniu: śmiech na sali. :)

utreht
 Opinia

jak się chce u nich pracować to... trzeba być nienormalnym lub zdesperowanym. wykonywać tak podłe i niegodne zajęcie dumnie zwące się w firmie 'sprzedażą'... :/

Re:kasztaniaki
 Opinia

no to mow chlopie / kobito co ci na serduchu lezy ;) opowiedz swoja historie ku pamieci dla tych, co nie wiedza co sie naprawde w tej "firmie" wyprawia

re:igor
 Opinia

nazwa stanowiska to praktycznie sciema. moga cie dac do ktorego chca dzialu. ale miej na uwadze ze kilka 'dzialow' juz zlikwidowali. poza tym we wszystkim chodzi o to samo: masz zarabiac kase albo nie ma cie tam byc.

maximum wages
 Opinia

Spokojnie, jak im się na dniach sypnie fala wypowiedzeń to może zmienią do Was stosunek.

Tak3Nie

enrike

pięknie powiedziane :)

Glenndoran
 Opinia

Haah, świetnie to to może wygląda. Ale przyjdziesz, przyjmą Cię, a po 2 tygodniach, skulisz się kakatonicznie i będziesz powtarzał " w co ja się wpakowałem". To już nie ta sama firma co 3 lata temu. Odchodzą ludzie z najdłuższym stażem i doświadczeniem, to powinno dać Ci do myślenia.

Tak3Nie

ramirez
 Opinia

Atmosfera osiagnela takie dno, ze nawet ludzie z umowami na czas nieokreslony, wieloletni weterani sie stad zawijaja

Tak6Nie

Figohagot
 Opinia

Bo jesteś aspoleczny i go w no wiesz i teamworku? :)

Taki se facet
 Opinia

Etaaam ja pracuje od początku , na piwo z nikim nie chodzę nie interesuje mnie atmosfera ,robię swoje i zwijam się do domu Ci co piszą negatywy skwaszeni nadąsani tz, bananowcy wychowani na soczkach u mamusi , znam ich im się nigdy nie dogodzi wielu z nich a wiem o tym chciało by wrócić SPOWROTEM tu się użala i wstyd mi za nich Z ręki jedli a potem ją gryźli A ja pracuje i jest mi dobrze !

Al.
 Opinia

Ogólnie tak czytam i czytam te opinie ioczom nie wierze, pracuje w tej firmie spory kawalek czasu, nie bede mowil ile,ale pracowalem za 'starej' wladzy i za 'nowej', nie wspomne w jakim dziale pracuje ale tak 1) sytuacja nie jest rozowa ALE to jest praca a nie przedszkole,m przychodzisz odwalasz swoje przez 8h i idziesz do domu i walisz wszystko w czapke, 2) zwolnienia to jest temat rzeka bo owszem spora czesc zwolnien byla szokiem dla wspolpracownikow, bo polecialy osoby ktore znalem prywatnie od lat poza praca i sytuacja sie popsula bo azdyzaczal sie bac o prace, 3) atmosfera, ona nadal jest jesli ktos jest glabem i nie umie sie wpasowac to bedzie traktowany jak glab, owszem sporo opinii tu jest prawdziwych ze brakuje tutaj pewnych osob, ktore mnie szkolily i 'wdrazaly' we wszystko, niektorych osob ktore sa tutaj tak zachwalane w ogole mi nie brakuje bo byly zupelnie niekompetente, a czesc osob ktore tutaj pisze komentarze, szczegolnie te starsze, kojarze i sie obnosza wielkim bolem d**** za to ze powiedzialy kierownikowi pare slodkich slow i sie zwolnily i mowia jakie to one teraz nie sa biedne, Reasumujac: praca to praca, bylo lepiej owszem ale nie ma tragedii trza zacisnac zeby i isc do przodu, haters gonna hate

Pepiczek
 Opinia

Brednie ludzi zwolnionych za brak wyników. Nie jest różowo jak wszędzie. Ale złego słowa nie powiem. Pracuje. Mam się dobrze;)

Zostaw opinię o Sunrise Finance Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunrise Finance Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.