Sunrise Finance Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Sunrise Finance Sp. z o.o.

Karolina

@Jerzy rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Sunrise Finance. Możesz powiedzieć dlaczego? Konkretne informacje będą bardzo cenne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o tym pracodawcy?

Jerzy

Ja chcę stanowczo podkreślić, że Sunrise Finance to świetna firma.

Konrad

Szkoda, że osoby które nie odnalazły się w Sunrise Finance nie potrafią pogodzić się z tym faktem. Po co tak obrażać ludzi, z którymi się pracuje, czasami nie zna? Czasami myślę, że konkurencja nie śpi i w ten sposób inspirując pracowników chce zaszkodzić firmie.

Dawid

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czy rzeczywiście są kłopoty ze stroną www firmy. Jak można cos się dowiedzieć?

Karolina

@Lukas Myślę, że takie pytanie najlepiej zadać bezposrednio na adres firmy: recruitment@sunrisefinance.com

Lukas

Czy ta firma jeszcze dziala ? Ich strona www padla. Chcialem sie umowic na rozmowe.

Drwalik

Myślę, że niektórzy mają przyjemność w oskarżaniu i oczernianiu firm. Może są inspirowani przez konkurencję? Ludzie, którzy pracują uczciwie wszędzie mają dobrą pracę w przeciwieństwie do leniuchów za których często trzeba pracować . No i jeszcze ten hejt

Dawid

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat Sunrise Finance? Szukam pracy i znalazłem ten portal. Mam dobrze opanowany język niemiecki i może coś w firmie mógłbym znaleźć? Kilka uwag bardzo mi pomoże.

Levus
@Dawid 04.02.2017 13:58

Zapomnij, polecam film Boiling Room - tak wyglada tam praca.

Star

Omijać z daleka, praca dla SF to dawno open secret w Szczecinie))

e4wrtg

@arek to dobrze bo to jednak ważny element pracy przecież

Odyniec

Natalia - Jedyna osoba tu starająca się konstruktywną wypowiedzią skrytykować kasztaniade:)

Natalia

Minął już jakiś czas odkąd nie ma mnie w firmie. Był czas się wyciszyć, przemyśleć. Teraz z czystą głową i sumieniem mogę napisać parę słów. To typowe call center. Minimum administracji,(usunięte przez administratora). Nie piszę w ogóle o przeszłości, bo nie ma sensu. Powiem jedynie, że osobiście uważam, że po pierwszych 2 latach na rynku firma obrała fatalny kierunek; rozpoczęły się roszady i zmiany - ale skupmy się na teraźniejszości. Firma liczy sobie

do kamil

hahahahhaha niezłe nie powiem :D

Andzrej D_pa

Widać że niektórzy plujący jadem wylecieli za coś i nie mogą zarobić takiego siana gdzie indziej. Ja jako senior przytulam średnio, wyliczenia za ostatnie 6 mscy ponad 5 koła, tyle ze musi sie chcieć...A że pracodawca ma czelność wymagać przychodzenia do pracy, nie biegania na fajke i ploty co pół godziny,no cóż Andrzej D-pa :D

Star
@Andzrej D_pa 14.03.2016 11:52

Klienci zostali zmanipulowani ergo masz 5k. Tajemnica poliszynela )) Nie polecam pracy w tej firmie.

Papay

A ja mam dobrą opinię wypłacają na czas , dobrze płacą ,i zatrudniają na pełny etat . ci co narzekają to raczej do NOWOCZESNEJ niech wstąpią !

P

zakończyłem współpracę parę tygodni temu, ale jestem pod wrażeniem jak się ze mną pożegnali, klasa.

Korko

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat sunrise. Bardzo nieprofesjnonalna firma, chyba pod każdym względem. Radzę omijać szerokim łukiem.

Mail

Nie polecam pracy w tej firmie. W jednym zdaniu: śmiech na sali. :)

utreht

jak się chce u nich pracować to... trzeba być nienormalnym lub zdesperowanym. wykonywać tak podłe i niegodne zajęcie dumnie zwące się w firmie 'sprzedażą'... :/

Re:kasztaniaki

no to mow chlopie / kobito co ci na serduchu lezy ;) opowiedz swoja historie ku pamieci dla tych, co nie wiedza co sie naprawde w tej "firmie" wyprawia

re:igor

nazwa stanowiska to praktycznie sciema. moga cie dac do ktorego chca dzialu. ale miej na uwadze ze kilka 'dzialow' juz zlikwidowali. poza tym we wszystkim chodzi o to samo: masz zarabiac kase albo nie ma cie tam byc.

maximum wages

Spokojnie, jak im się na dniach sypnie fala wypowiedzeń to może zmienią do Was stosunek.

enrike

pięknie powiedziane :)

Glenndoran

Haah, świetnie to to może wygląda. Ale przyjdziesz, przyjmą Cię, a po 2 tygodniach, skulisz się kakatonicznie i będziesz powtarzał " w co ja się wpakowałem". To już nie ta sama firma co 3 lata temu. Odchodzą ludzie z najdłuższym stażem i doświadczeniem, to powinno dać Ci do myślenia.

ramirez

Atmosfera osiagnela takie dno, ze nawet ludzie z umowami na czas nieokreslony, wieloletni weterani sie stad zawijaja

Figohagot

Bo jesteś aspoleczny i go w no wiesz i teamworku? :)

Taki se facet

Etaaam ja pracuje od początku , na piwo z nikim nie chodzę nie interesuje mnie atmosfera ,robię swoje i zwijam się do domu Ci co piszą negatywy skwaszeni nadąsani tz, bananowcy wychowani na soczkach u mamusi , znam ich im się nigdy nie dogodzi wielu z nich a wiem o tym chciało by wrócić SPOWROTEM tu się użala i wstyd mi za nich Z ręki jedli a potem ją gryźli A ja pracuje i jest mi dobrze !

Al.

Ogólnie tak czytam i czytam te opinie ioczom nie wierze, pracuje w tej firmie spory kawalek czasu, nie bede mowil ile,ale pracowalem za 'starej' wladzy i za 'nowej', nie wspomne w jakim dziale pracuje ale tak 1) sytuacja nie jest rozowa ALE to jest praca a nie przedszkole,m przychodzisz odwalasz swoje przez 8h i idziesz do domu i walisz wszystko w czapke, 2) zwolnienia to jest temat rzeka bo owszem spora czesc zwolnien byla szokiem dla wspolpracownikow, bo polecialy osoby ktore znalem prywatnie od lat poza praca i sytuacja sie popsula bo azdyzaczal sie bac o prace, 3) atmosfera, ona nadal jest jesli ktos jest glabem i nie umie sie wpasowac to bedzie traktowany jak glab, owszem sporo opinii tu jest prawdziwych ze brakuje tutaj pewnych osob, ktore mnie szkolily i 'wdrazaly' we wszystko, niektorych osob ktore sa tutaj tak zachwalane w ogole mi nie brakuje bo byly zupelnie niekompetente, a czesc osob ktore tutaj pisze komentarze, szczegolnie te starsze, kojarze i sie obnosza wielkim bolem d**** za to ze powiedzialy kierownikowi pare slodkich slow i sie zwolnily i mowia jakie to one teraz nie sa biedne, Reasumujac: praca to praca, bylo lepiej owszem ale nie ma tragedii trza zacisnac zeby i isc do przodu, haters gonna hate

Pepiczek

Brednie ludzi zwolnionych za brak wyników. Nie jest różowo jak wszędzie. Ale złego słowa nie powiem. Pracuje. Mam się dobrze;)

Ja

Możecie napisać kto to hipster? Wszystkie negatywne wypowiedzi są prawdziwe. Sama tam pracowałam trochę a później nie pracowałam bo byłam cwansza niż całe to śmieszne Sunrise finance hehe

Aga

więcej negatywów niż pozytywów...to o czymś świadczy :/ szkoda bo chciałam tam aplikować...

ali

Zastanawiam się nad jednym, wszyscy piszą, że tak źle tam było itd. ( usunięte przez administratora ) Rozumiem, że dla wielu ludzi ważna jest atmosfera... Długo nie pracowałaś bo może kiepska byłaś?

xxxx

Hehe, wycofałam się ot ciekawe. Wycofała się czy też z niej zrezygnowali? Na tego typu portalach moim zdaniem tylko niektóre informacje są prawdziwe a pozostałe to wylewanie żali po utracie pracy. Powodzenia w przyszłości. A co do kasy - bez kasy ciężko jest żyć, cieszy mnie to że ją mam co miesiąc w banku i nie muszę się niczym martwić. :-)

xxxx

A ja tam jestem zadowolony z pracy w firmie. Pracuje nikt się do mnie nie czepia. Sprawdzajcie osobiście a nie sugerujecie się opiniami. Nie wszystkim musi się podobać firma - najważniejsze kasa na czas na koncie jest i to mi pasuje. DGS też ma złe opinie, Arvato też - powiedzcie mi kto nie ma złych opinii? Może GOOGLE, Microsoft albo PZU???

ona

uciekaj jak najdalej od tej firmy...

Eta

Hejka, czy sytuacja nie ulegla zmianie? Nadal jest zle? Zadzwonili do mnie z propozycja pracy ale musialabym wracac spoecjalnie z wloch. Jesli tak tam zle, to nie jade. Prosze, niech ktos mi cos poradzi!

yellow

Czytam na temat tej firmy wasze opinie bo sama myslalam o pracy tam. Teraz to już nie wiem - rozumiem ze ta Pani Manager Dyrektor już tam nie pracuje ??? a dlaczego wiadomo cos?? może teraz wszystko się zmieni i warto wyslac tam swoje cv?

Szczeciniak49
@yellow 01.06.2015 15:36

nie pracuje pani dyrektor bo wyszła za mąż i nie musi pracować jej mąż to też pracownik tej firmy a jeśli ktoś mówi żę jest tam żle to kłamie !

zenon

Witam. Może pani napisać coś więcej na temat tej firmy bo z zewnątrz prezentuje się całkiem nieźle. Zatrudniają na umowę o pracę itp a dzisiejszych czasach to rzadkość. Nie ukrywają wynagrodzeń jak większość pracodawców

Zostaw opinię o Sunrise Finance Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunrise Finance Sp. z o.o.