payroll 360 Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o payroll 360 Sp. z o.o.

Zibi

@Leszek P. Gdyby większość opinii była taka merytoryczna jak Twoja to nowi chętni do pracy wiedzieliby znacznie więcej przed aplikowaniem. Dzięki za tekst

Leszek P.

wysłałem ale nie wiem czy poszło to wyśle jeszcze raz wiesz co, zakwaterowanie i transport tj. przelot tam i z powrotem po zakończeniu kontraktu, po 8 miesiącach, to wszystko było zapewnione do tego na miejscu samochód dla kilku osób do dowozu do zakładu pracy, za to wszystko było pobierane co miesiąc coś około 350 euro, tak że na rękę zostawało około 2 tys. euro, to też było zależne od tego czy miałeś nadgodziny, albo nocki, to wtedy było więcej. co do języka to miał być komunikatywny - sprawdzali w rozmowie przez telefon, nic nie wiem o kursach językowych, powiem szczerze że nie pytałem. Organizacyjnie też było ok, wyglądało to tak że podpisałem umowę pośrednictwa w Polsce z payroll360 w której były warunki na których mam tam pracować, zorganizowali mi lot z Warszawy do Helskinek, na miejscu odebrała mnie Polka i zawiozła na miejsce pracy i mieszkanie, na miejscu też podpisałem kontrakt.

Kowal Kowalski

Dajcie sobie spokój firma nie warta zawracania sobie nią głowy..... Problemy finansowe

Leszek P.
@Kowal Kowalski 03.10.2017 07:13

Nie wiem skąd taka opinia, ja z nimi wyjeżdżałem dwa razy i wszystko było ok. Jak ktoś chciał pracować i robił to dobrze to zgodnie z uzgodnieniami wszystko dostał, problemy mieli Ci którym się nie chciało pracować i kombinowali na każdym kroku, albo imprezowali w hotelach i potem mieli pretensje że ich wyrzucają, to jest tak jak ludzie po tygodniu pracy chcą już więcej, a jeszcze nie dostali wypłaty Jeszcze poleciłem znajomej pracę przy pakowaniu żarówek i też była zadowolona. Odnośnie języka to jak ja pracowałem to był wymagany, nie wiem jak jest teraz, może to zależy od pracy ja z czystym sumieniem mogę polecić

Zuzanna

W sieci pojawiła się oferta pracy z zagraniczną lokalizacją. Payroll 360 Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Metal Worker'a - czy ktoś z forumowiczów może opisać warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy wymagana jest znajomość języka obcego? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Zorba

Podoba mi się, że firma jest aktywna na forum i wyjaśnia wszystkie niejasności. Polewanie wody i podpuszczanie w ten sposób można znacząco zmniejszyć.

ZIBI

Witam wszystkich poszukuje osób które pracowały w Finlandii przez Biuro Euro Work dawny adres EW Manning Oy, Mannerheiminkatu 20, 06100 Porvoo Finland, a Payroll 360 podsyła im ludzi. Pracowałem przez Euro Work i powiem krótko oszukują ludzi na stawce, dni świąteczne nie płatne i urlop zaniżona stawka, jak dasz wypowiedzenie natychmiastowe to nie wypłacają za dwa tygodnie pracy, twierdz że, opierają się na prawie Fińskim nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!. Kto jest zainteresowany grupowym pozwem do Inspekcji Pracy lub Prawnikiem w Finlandii proszę o kontakt na nr.531700319 lub e mail;palkazbigniew@wp.pl PS. mam zainteresowane trzy osoby czekam na innych. Pozdrawiam Zbigniew

payroll360 sp. z o.o.
@ZIBI 14.05.2017 14:21

Przykro nam jest czytać takie opinie o naszych kontrahentach. Współpracujemy z EuroWork od wielu lat i opinie zawsze były pozytywne. Ze swojej strony możemy zapewnić, że postaramy się wyjaśnić tą sprawę i przekazać Panu stanowisko EW w tej kwestii.

Zuzanna

Wiesz jak wygląda praca za pośrednictwem payroll 360 Sp. z o.o.? Wciąż trwa rekrutacja na stanowisko Pracownika myjni (dealer samochodów BMW M-Cars) w Krakowie przy ul. Conrada. Zamierzacie aplikować?

wiwi

wierzę że to jednak jednorazowy przypadek, nie zrażam się. dlatego nadal interesuje mnie u panstwa bieżąca oferta pracy pakowacza transportowego na znicze

Ulm

Ta ala firma z finlandi po miesiącu pracy w lampach niewypłacając mi zadnych pieniedzy wyźuciła mnie z zakwaterowania i kazała niewracac ,,musiałem dzwonic do rodziny aby ta kupiła mi bilet do polski a pieniedzy do tejpory za pszepracowany miesiąc niema ,najgorsza moja firma ,czytając wczesniejsze opinie to nie ja pierwszy , a p.360 udaje ze wszystko ok dlatego zeby nastempną osobe wykoźystac

@Ulm 09.06.2016 11:24

Proszę o skontaktowanie się z nami bezpośrednio. Postaramy się wyjaśnić, dlaczego nie otrzymał Pan wynagrodzenia od pracodawcy z Finlandii.

Nr adam

Zróbmy pozew zbiorowy w finladji przeciwko temu naganiaczowi payrol360 adwokat. Sie zgodzi poprowadzić sprawę A kasę dostanie po wygranej sprawie z zadość uczynienia i odszkodowania ,ja mogę to poprowadZić i znalesc adwokata to jest łatwe mając tyle świadków ale czym wiencej tym lepiej większą kasą i bankructwo tego obozu roboty i tych koordynatorów zasmarkanych

@Nr adam 23.05.2016 11:16

Z chęcią dowiemy się skąd u Pana opinia o nas jako naganiaczach. Zapraszamy do kontaktu - jeżeli nasi klienci w Finlandii w jakikolwiek są nieuprzejmi w stosunku do pracowników z Polski, to z chęcią się o tym dowiemy i spróbujemy w miarę swoich możliwości wyjaśnić sprawę i nie doprowadzić do takich zachowań w przyszłości.

sean

Mało wiem o produkcji lamp a mam tam jechać. Proszę bardzo o szybką opinię.

Leszek kaluźny
@sean 17.05.2016 22:37
Mało wiem o produkcji lamp a mam tam jechać. Proszę bardzo o szybką opinię.

C zejsc ja tam jusz jestem od 2 dni na miejscu ale jutro wracam bo jusz mnie nie chcą taki dziwny brygadzista anty Polski , ,praca firmie to delikatnie horror bardzo nielubią wszyscy Polaków etonczycy tesz ,lepiej do Norwegi polecę jutro jusz kupiłem sobie bilet i do Bergen się pszenosze

@Leszek kaluźny 18.05.2016 17:10

Zapraszam do skontaktowania się z nami ze swoimi prawdziwymi danymi. Nic nam nie wiadomo o tym, żeby któryś z kandydatów, który przeszedł w ostatnim czasie rekrutację został teraz odsyłany z Finlandii do Polski.

sean

Mógłbyś powiedzieć krótko o tej pracy ? Chodzi mi tylko o to, czy ogólnie jest w porządku czy nie ?

Zostaw opinię o payroll 360 Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie payroll 360 Sp. z o.o.