New Amsterdam Sp.z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o New Amsterdam Sp.z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Amsterdam Sp.z o.o.

kaka

Ja również miałem rozmowę jakiś czas temu. Umówione przez kogoś, przyszedł prezes. Wrażenie średnie, jakby wyrwany ze snu, letargu lub wizji ... Może wystarczy. Powiedziałem, że interesuje mnie taki dział, a on że ma inny pomysł na mnie i się już nie odezwali ;) Wiem, że nawet serwisantów biorą z firm trzecich bo nie mają swojego działu, a całe muzea robią. Trochę ryzykowne...

Marta

Nie pracowałam w New Amsterdam, ale brałam udział w ich rekrutacji. I właśnie o tym chciałam dwa słowa: trudno wyobrazić sobie gorszą rekrutację. Pani, która zaprosiła mnie na rozmowę zaproponowała mi jeden termin. Miałam wtedy wolne tylko pół godziny, o czym ją poinformowałam - stwierdziła, że to wystarczająco dużo czasu. Przyszłam o czasie, ale i tak czekałam na moich rozmówców prawie kwadrans. Już zbierałam się do wyjścia, gdy się pojawili. Wcześniej widziałam ich snujących się po open space i na papierosie... Rozmowa trwała 18 minut. W tym czasie kilka razy dzwoniły im telefony, odbierali smsy i wiadmości z messengera. Zadawali pytania i nie czekając na odpowiedź pochylali się nad swoimi telefonami. Nie miałam już ochoty rozmawiać z tymi typami. Na moje zdawkowe odpowiedzi usłyszałam trochę agresywne: "no niech pani mówi!". Na standardowe pytanie o pensję podałam kwotę możliwie najbardziej zawyżoną ;-) Agresywnym typem okazał się sam prezes zarządu. Ale i drugi rozmówca nie był lepszy. Być może panowie naczytali się podręczników HR z lat 90.: postawmy kadydata w najmniej komfortowej sytuacji - zobaczymy co zrobi. Jeśli tak - to słaba taktyka. Nawet jeśli zaproszą na rozmowę 10 osób, a zatrudnią 1, to aż 9 wyjdzie ze spotkania z poczuciem ogromnego niesmaku. A im będzie on większy tym pewnie więcej ich znajomych o tym usłyszy. I tym sposobem rozejdzie się zła opinia o firmie.

Adaś
@Marta 27.12.2016, 15:16
Nie pracowałam w New Amsterdam, ale brałam udział w ich rekrutacji. I właśnie o tym chciałam dwa słowa: trudno wyobrazić sobie...

Ja też jakiś czas temu byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Z przykrością muszę potwierdzić, że w moim przypadku było bardzo podobnie. Jedyna różnicą było to, że podczas rozmowy nie było telefonów. Natomiast kompletny brak przygotowania do spotkania. Moje CV czytali panowie dopiero podczas spotkania na, które się spóźnili kilkanaście minut. Tak na moje oko jaka siedziba i okolica taka firma. Niestety!!!

zmysł
użytkownik zarejestrowany

A taki projektant dział av jakie ma zarobki? Pozdrawiam

Zostaw opinię o New Amsterdam Sp.z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Amsterdam Sp.z o.o.