Opinie o New Amsterdam Sp.z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie New Amsterdam Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie New Amsterdam Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Amsterdam Sp.z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

New Amsterdam Sp.z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Project Manager. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Nie pracowałam w New Amsterdam, ale brałam udział w ich rekrutacji. I właśnie o tym chciałam dwa słowa: trudno wyobrazić sobie gorszą rekrutację. Pani, która zaprosiła mnie na rozmowę zaproponowała mi jeden termin. Miałam wtedy wolne tylko pół godziny, o czym ją poinformowałam - stwierdziła, że to wystarczająco dużo czasu. Przyszłam o czasie, ale i tak czekałam na moich rozmówców prawie kwadrans. Już zbierałam się do wyjścia, gdy się pojawili. Wcześniej widziałam ich snujących się po open space i na papierosie... Rozmowa trwała 18 minut. W tym czasie kilka razy dzwoniły im telefony, odbierali smsy i wiadmości z messengera. Zadawali pytania i nie czekając na odpowiedź pochylali się nad swoimi telefonami. Nie miałam już ochoty rozmawiać z tymi typami. Na moje zdawkowe odpowiedzi usłyszałam trochę agresywne: "no niech pani mówi!". Na standardowe pytanie o pensję podałam kwotę możliwie najbardziej zawyżoną ;-) Agresywnym typem okazał się sam prezes zarządu. Ale i drugi rozmówca nie był lepszy. Być może panowie naczytali się podręczników HR z lat 90.: postawmy kadydata w najmniej komfortowej sytuacji - zobaczymy co zrobi. Jeśli tak - to słaba taktyka. Nawet jeśli zaproszą na rozmowę 10 osób, a zatrudnią 1, to aż 9 wyjdzie ze spotkania z poczuciem ogromnego niesmaku. A im będzie on większy tym pewnie więcej ich znajomych o tym usłyszy. I tym sposobem rozejdzie się zła opinia o firmie.

Adaś
@Marta

Ja też jakiś czas temu byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Z przykrością muszę potwierdzić, że w moim przypadku było bardzo podobnie. Jedyna różnicą było to, że podczas rozmowy nie było telefonów. Natomiast kompletny brak przygotowania do spotkania. Moje CV czytali panowie dopiero podczas spotkania na, które się spóźnili kilkanaście minut. Tak na moje oko jaka siedziba i okolica taka firma. Niestety!!!

John Shepard Nowy wpis
@Marta

2022 i nic się nie zmieniło

Czy w New Amsterdam Sp.z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Janusz Biznesu Nowy wpis

Nie wypłaca. Ale za to obiecuje.

Darek

Firma wprawdzie działa już kilka lat ale robi to dobrze i takie też zbiera opinie w internecie na różnych forach.

Project Manager

Tylko jeden zaproponowany termin - trudno dopasować do kalendarza. Rozmówcy się spóźnili. Nie byli przygotowani, za to trochę agresywni. Kompletny brak wychowania: włączone dźwięki w telefonach, uwaga rozproszona, czytanie mail na spotkaniu.

Wszystkie pytania były mocno tendencyjne. Panowie nie zapoznali się z moim zgłoszeniem. Sposób zadawania pytań był bardzo chaotyczny, czasami trudno było zrozumieć o co rozmówcy chodzi.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia New Amsterdam Sp.z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Roger

Są służbowe auta do użytku wspólnego. Nie ma przydzielanych indywidualnie.

Roger

Może kiedyś rzeczywiście wyglądało to gorzej, ale pracuję tu już jakiś czas i nie mogę narzekać. Widać to zresztą po komentarzach - ostatnie sprzed około dwóch lat, bo tak naprawdę większość ludzi cały czas tu pracuje i nikt nie myśli o zwalnianiu się. Także, jak traficie na ogłoszenie o pracę to nie zastanawiajcie się. Może parking przed budynkiem jest dziurawy, może biuro wymagałoby jakiegoś odświeżenia, może osobę prowadzącą rozmowę kwalifikacyjną złapał ważny telefon i dlatego ma opóźnienie, ale nigdy nie powinny to być najważniejsze kryteria wyboru pracy.

Leon

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto starać się?

EBT PROXIMUSS

Przestrzegam wszystkich!!!! NEW AMSTERDAM Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20A 31-553 Kraków NIP: 6762457037 Kwota faktury: 25 737,75 PLN 116 dni opóźnienia i struganie debila, że nie ma szefa. Jeśli komuś z Was również zalegają to prośba o kontakt.

Wanda

Dawno nie pisaliście na temat pracy w New Amsterdam - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Czy firma prowadziła ostatnio jakieś rekrutacje na ciekawe stanowiska? Może ktoś z Was próbował zdobyć pracę w New Amsterdam? Chętnie dowiem się, jak przebiegały Wasze rozmowy rekrutacyjne.

kaka

Ja również miałem rozmowę jakiś czas temu. Umówione przez kogoś, przyszedł prezes. Wrażenie średnie, jakby wyrwany ze snu, letargu lub wizji ... Może wystarczy. Powiedziałem, że interesuje mnie taki dział, a on że ma inny pomysł na mnie i się już nie odezwali ;) Wiem, że nawet serwisantów biorą z firm trzecich bo nie mają swojego działu, a całe muzea robią. Trochę ryzykowne...

zmysł

A taki projektant dział av jakie ma zarobki? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o New Amsterdam Sp.z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy New Amsterdam Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w New Amsterdam Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

New Amsterdam Sp.z o.o.
1.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Fabryczna 20A
    31-553 Kraków