Opinie o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna w Kraków

AS

Pani (usunięte przez administratora) Oba procesy sądowe są wynikiem Waszej delikatnie mówiąc niesolidności, krętactwa i nie wywiązania się z umownych potwierdzonych pisemnie zobowiązań płatniczych. Wygrałem jeden proces, wygram i następne, gdyż jest pewna granica matactwa. Proszę mnie nie prowokować i nie inspirować do dalszego działania , gdyż chcę jak najszybciej zakończyć wszelkie nasze rozliczenia i o Was ostatecznie zapomnieć. Niech teraz inni się z Wami ścigają. AS

JOLANTA WŁODARCZYK

SAM SOBIE PAN PANIE SZERMER PRZEDŁUŻYL PROCES I STRZELIŁ SAMOBÓJA

@JOLANTA WŁODARCZYK

Proszę o wykreślenie tego wpisu, gdyż jest niezgodny z regulaminem.

JOLANTA WŁODARCZYK

A skad wiesz o zaległosciach ,bo mi nic o takowych nie wiadomo. (usunięte przez administratora)

abcd

DLACZEGO OSZCZERCA NIE ODPIOSAŁ ZE DOSTAL PENSJE I TO PRZEZ TO "ZABLOKOWANE" KONTO BANKOWE i TO CO DO JEDNEGO DNIA BEZ ZADNYCH OPÓZNIEN. A JESLI POLTERON ROBI LIPNE PROJEKTY TO KTO JE ROBI? PREZES ,PROKURENT CZY MOZE WSPANIALI PROJEKTANCI AUTORZY TYCH OSZCZERSTW.KTOS NIE MOZE ZNIESC SUKCESU POLTERONU no BO LUDZIE PODARUJA WSZYSTKO DRUGIEMU TYLKO NIE SUKCES. A TAK NA MARGINESIE NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO PRACY W POLTERONIE.

Firma Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant branży budowlanej (budownictwo przemysłowe). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dfgh

Próbuj jeśli masz oczekiwania niewielkie i naturę niewolnika - będziesz wśród swoich. „Na tym polega w zasadzie nasza niewola, że poddajemy się panowaniu kłamstwa, że go nie demaskujemy i nie protestujemy przeciw niemu na co dzień. Nie protestujemy, milczymy lub udajemy, że w nie wierzymy".

dsert

Tylko wtedy kiedy jesteś po studiach i chcesz zdobyć jakiekolwiek doświadczenie. W innym wypadku nie warto.

weteran

odradzam. duże zaległości finansowe, zła atmosfera, organizacja pracy i traktowanie pracownika - bez komentarza

nsm

Proponuję wpisywać tutaj informacje o firmach które poszukują aktualnie pracowników. Może komuś to pomoże i zdąży uciec z tonącego okrętu.

ostatni

pytanko mam, przeczytałem komentarze o tej firmie i nie wiem co o niej myśleć, pytam ponieważ byłem na rozmowie o pracę w tej firmie

kibic

Czy to prawda, że nadal wysyłacie do Szczecina lipne projekty, które zalegają półki archiwalne, że za temat dostaliście już 3 razy więcej niż inne biura za tematy niemal identyczne , że macie blokadę kasy od gen. wykonawcy, że na konta firmy wszedł komornik a kierownik projektu nie używa już pieczątki "prokurent"? Czy dostaliście bieżącą wypłatę?

qwerty

Dlaczego znikają wpisy ?! Ta strona jest niewiarygodna.

as

Realizacja projektu spalarni w Szczecinie to dobry ale nie jedyny temat wart uwagi. Dalsze przeciąganie procesu i dalsze zaleganie z należnościami, spowoduje mój zaniechany pamięciowo "powrót do przeszłości", weryfikację kwitów i notatek oraz dołączenie do kibiców. Najbliższe dni pokażą. A odsetki mimo woli same nadal rosną.

kibice

Ile można było "zarobić" na "Szczecinie"? Czy na własny biurowiec czy też na spłatę frankowego domku i na dwa lata laby? W końcu zainkasowano kilkanaście milionów. Polteron to dość dziurawa trampolina, lecz ucieczka w upadłość przed spłaceniem długów wyzwoli tę stronę mocy, która doprowadzi beneficjentów przed oblicze nadzorcy. Będziemy kibicować aż do gwizdka na "placu zabaw".

AS

W miejsce postawionego w stan upadłości Polteron Engineering, w grudniu 2005 roku zarejestrowano nową spółkę Polteron Firma Inżynieryjna. Wielu odeszło z kwitkiem, niewielu zostało. W firmie, która chciała po hutnictwie zaistnieć w energetyce nie było energetyka. W 2006 po wielu namowach przez kolegę podjąłem współpracę i zacząłem wygrywać i realizować kolejne tematy branżowe. Kiedy wygrałem Orlen i wraz z moją ekipą z zewnątrz ( można zobaczyć metryki projektów ) wspomaganą przez CMS sprzedaliśmy bez uwag PB i PP za 1,4 mln rozpoczął się w firmie nowy etap. Skokowo zwiększono zatrudnienie i przez pewien czas firma wywiązywała się z płatności. Niestety nie udało mi się "ucywilizować" - na co głównie liczył wymieniony kolega - utrwalonego przez lata sposobu zarządzania w tej firmie. Moje zmagania przepłaciłem zdrowiem. Bełkot pozostał.

sdfgds

Rzeczowe opinie przemieniły się w ostatnich komentarzach w straszny bełkot. AS ma prawo probowac wyegzekwować to co mu się prawnie należy. Tak samo jak Wy macie prawo zgodzić się na warunki panujące w firmie lub odejść gdy Wam nie odpowiadają. Trudno zaprzeczyć ze to Pan Adam wprowadził Polteron na lepszą drogę i zdobywając większe kontrakty zapewnił Wam spokojny okres w karierze. Zamiast słowa "pazernosc", można napisać sprawiedliwość. Każdy zasługuje na pieniądze na które uczciwie zapracował. Polteron nie jest idealną firmą, ale każdy dokonuje własnych wyborów.

kwiecienplecien

do as "zanim zaczniesz kogos krytykowac ,najpierw powiedz mu za co go cenisz,zawsze jest coś takiego ,za co mozesz być wdzieczny a zanim ocenisz druga osobe,pomysl najpierw o swoim ostatnim błędzie." to tylko takie mądrosci życiowe wypowidziane przez ludzi dobrych i wielkich.Mozna z nich skorzystac

kajaw

to prawda as pazerny byl na kase ,ze hej teraz zaluje ze nie ma w budzecie paru ladnych tysiecy na miesiac.z ludzmi sie skłócał,ponizał nas,a teraz chce nas rzekomo ratować,zostaw nas w spokoju a swoje sprawy jak piszesz załatwiaj w sadzie.nie ładnie srać w gniazdo i ludzi ktorzy zapewniali ci przez tyle lat dobrobyt.w życiu za wszystko trzeba zaplacic i ty as tez napewno za te klamstwa zaplacisz,niech BOG cie błogoslawi i ma w swojej opiece

wg

as bral kase za wszystko nawet za to ze oddychał no i teraz nie moze oddychac ,bo nie ma kasy,a pies z niego na kase ,ze hej

osiol

tak asowi bylo tu zle ,ze 2 rok nie moze strawic wylotu.facet(As) miarkuj sie w swojej nienawisci najlepsza psychterapia.oszczedzaj swoje serce.

Zostaw merytoryczną opinię o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna?

Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna
1.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Stoczniowców 3
    30-709 Kraków