Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.

Techn

Zarobki są może nie jak na zachodzie ale godne za pracę. Pracuję prawie 2 lata i nie narzekam.

lusi

to jest złodziejska firma na poczatku jest cudownie i w pewnym momencie jak zaufacie ....pach 1500 zl nie mam od 1,5 roku. działaja tak od lat

NotOK
@lusi 23.03.2017 12:13

Lusi, napisz coś więcej. Odzyskałaś pieniądze?

Lusi 728
@NotOK 06.09.2017 14:59
Lusi, napisz coś więcej. Odzyskałaś pieniądze?

Nie do chwili obecnej czuje ogromny żal, bo za nic ma ta firma ludzkie nieszczescie, zlapali mnie na olx gdy dalem ogloszenie ze nie mam za co zyc, co dac dzieciom jesc i prosze o prace.moje ogloszenie to bylo blaganie no i zlowili.na swieta z dziecmi bylem w miejscu gdzie spotykaja sie bezdomni by zjesc.zostalem bez grosza za tyle pracy ktora zrobilem.to podla firma Nie mam slow.BOGACA SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE!!!!!!!!!!

Aneta

@Mąterrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co uważasz za jej największy plus? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Biuro Informacji Wizualnej.

tean

Najlepiej o zarobkach dowiadywać się bezpośrednio w firmie @ertg.

Mąter

Mam płacone od zlecenia akordowo. Każdy mątaż jest osobno wyceniany podany mi z góry i albo się godzę albo nie i wtedy rozmawiam ale średnio miesięcznie mam około 4 tysie. Najsłabiej było to miałem 2 tysiące na miesiąc ale wyrównałem kolejnym i stąd ta średnia 4.

Lusi
@Mąter 07.07.2016 00:10

Uważaj na poczatku tak zawsze

Mąter

Ja pracuje już sześć miechow na mątaże jeżdzę. Jest spoko wypłacają i są słowni tylko często nie są to łatwe montaże każdy inny ale nie narzekam.

Na razie norma.

Piotr

Zachęcam do współpracy. Polecam szczerze.

Monter

Bywają oczywiście inne, skrajne opinie. Ale albo są wyssane z palca albo przez ludzi, którzy nie zasługują na pracę u nas.

Monter

Polecam pracuję u Pani Małgosi od dwóch miesięcy. Dziś skończyłem montaż w terminie i wypłaciła mi wszystko a nawet premię za estetyczne i terminowe wykonanie.

Marcin

Pracuję co prawda tylko do maja bo żona dostałą propozycję pracy w Norwegii więc wyjeżdżamy ale nie mogę nic złego powiedzieć poza tym że wysokie wymagania mają. Ale praca jest ok i cały czas coś nowego. Nie ma monotonności.

L

Nie mogę złego słowa powiedzieć na pracę. Dziś w ramach zbliżających się świąt otrzymałem premię.

Maciek

Pracuję od 2 miesięcy i polecam tą firmę. Montuję i poprawiam po poprzednikach. Pani Małgosia jest wymagająca ale ma rację bo estetyka się liczy w naszej pracy. Pieniądze otrzymuję na czas i zgodnie z tym co umówiliśmy.

Nowy

@ Potwierdzam dziękuję za odpowiedź. Taką opinię właśnie słyszałem, że nie jest najgorzej jak się jest na samozatrudnieniu u nich.

Potwierdzam

Zarobki są tajemnicą, ale nie narzekam, bo stać mnie na mieszkanie w Warszawie, na życie, na paliwo i wyjścia ze znajomymi w weekendy. Jakbym chciała to i odlozylabym co nie co. Pozatym mogę dorabiać jeśli czas akurat na to pozwala i jeśli nie jest to konkurencjyjna firma lub branża. Jestem zadowolona z wynagrodzenia.

Nowy

@Potwierdzam zdradzisz nam jakie są tam zarobki na Twoim stanowisku, czy to raczej tajemnica ?

Potwierdzam

Jestem technologiem. Robię wyceny, kosztorysy, dokumentację techniczną, produkcyjną i powykonawczą. Nie szykują się raczej żadne zwolnienia, wręcz przeciwnie.

Potwierdzam

Ja pracuję na własnej działalności, bo dużo lepiej mi się opłaca. Mniej płacę ZUS-u niż pracodawca za mnie na umowę o pracę. To co zaoszczędza na mnie firma, to dała mi o tyle więcej zarobić, więc jestem zadowolony. Pani Prezes Małgorzata jest bardzo w porządku. Wyczuwa się miłą atmosferę. Oczywiście jak trzeba pracować, to trzeba, nie ma ulg. Nie mogę narzekać. Pracowałem już w kilku firmach i tu mi najbardziej na razie odpowiada.

Polecam tą firmę.

Pracyjąca

Potwierdzam pozytywne opinie. Pracyję w firmie Biuro Informacji Wizuanej i na prawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Jaj wszędzie są cięższe dni i ciśnienie, ale i są spokojne. Gratyfikacją jest zadowalające mnie wynagrodzenie oraz atmosfera jakiej mało gdzie można zaznać.

Alina

@igor nie ma sprawy. Chyba nawet ktoś kto tu pisze był u nich na rozmowie i chyba się dostał do pracy.

Alina

Ja współpracuję z tą firmą na własnej dzialalnosci i jak patrzę na innych, którzy narzekają, to mi się udało, bo współpraca jest bardzo dobra i nie narzekam.

Men

Tak byłem. Rozmowę miałem z kimś od HR z zewnętrznej firmy rekrutującej. Rozmowa w porządku, konkretna i na dosyć wysokim poziomie. Pani rekrutująca bardzo rzeczowa i o dziwo zorientowana dużo o firmie Biuro Informacji Wizualnej co się ceni, bo widać przygotowała się do rekrutacji. Jak się dowiedziałem to do końca roku chcą zatrudni 2 może 3 osoby. Warunki dosyć przyzwoite nastawione na wysokie wynagrodzenie przy maksymalnym zaangażowaniu i dobrych wynikach.

tykemn

Wprawdzie już tam nie pracuję, ale sentyment pozostał, bo gdzie jak gdzie, ale pracujac w BIW nie musisz się stresować, że nie zapłacą ci w omówionym czasie. teraz pracuje gdzie indziej i niestety z płatnościami o czasie jest bardzo mocno różnie.

Anabel

Men i jak byłeś na tej rozmowie? Miałeś się pochwalić i opowiedzieć jak było.

Men

Wysłałem CV oraz list motywacyjny. Zadzwoniła miła Pani i umówiła mnie na rozmowę. Opiszę po spotkaniu jak było.

Andrzej

Pracowałem i polecam. Zrezygnowałem tylko ze względu na wyjazdy poza Warszawę. Jak na dzisiejsze czasy, to pracodawca bardzo okej.

Jarek

Ja pracuję od kilki miesięcy i nie narzekam. Jeśli chodzi o zarobki, to uwierzcie mi, że nie są wcale małe porównując inne firmy i to co się robi. Mam już bagaż doświadczeń życiowych, rodzinę na utrzymaniu i uważam, że zarobki są niemałe. Polecam zdecydowanie tą firmę.

Aleg

Polecam pracę w Biurze Informacji Wizualnej Sp. z o.o. u Małgosi. Co prawda pracowałam tylko kilka miesięcy, ale atmosferę wspominam do dziś. Zarobki może nie za duże, ale można się wiele nauczyć.

sergii
@Aleg 13.11.2015 14:02

No tak, każdy chciałby zarabiać miliony na początek. Ja wychodzę z założenia, że lepiej zarabiać kilka stówek mniej a mieć normalne warunki.

Zostaw opinię o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.