Opinie o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. w Warszawa

Potwierdzam

Zarobki są tajemnicą, ale nie narzekam, bo stać mnie na mieszkanie w Warszawie, na życie, na paliwo i wyjścia ze znajomymi w weekendy. Jakbym chciała to i odlozylabym co nie co. Pozatym mogę dorabiać jeśli czas akurat na to pozwala i jeśli nie jest to konkurencjyjna firma lub branża. Jestem zadowolona z wynagrodzenia.

@Potwierdzam zdradzisz nam jakie są tam zarobki na Twoim stanowisku, czy to raczej tajemnica ?

Potwierdzam

Jestem technologiem. Robię wyceny, kosztorysy, dokumentację techniczną, produkcyjną i powykonawczą. Nie szykują się raczej żadne zwolnienia, wręcz przeciwnie.

Potwierdzam

Ja pracuję na własnej działalności, bo dużo lepiej mi się opłaca. Mniej płacę ZUS-u niż pracodawca za mnie na umowę o pracę. To co zaoszczędza na mnie firma, to dała mi o tyle więcej zarobić, więc jestem zadowolony. Pani Prezes Małgorzata jest bardzo w porządku. Wyczuwa się miłą atmosferę. Oczywiście jak trzeba pracować, to trzeba, nie ma ulg. Nie mogę narzekać. Pracowałem już w kilku firmach i tu mi najbardziej na razie odpowiada.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Polecam tą firmę.

Pracyjąca

Potwierdzam pozytywne opinie. Pracyję w firmie Biuro Informacji Wizuanej i na prawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Jaj wszędzie są cięższe dni i ciśnienie, ale i są spokojne. Gratyfikacją jest zadowalające mnie wynagrodzenie oraz atmosfera jakiej mało gdzie można zaznać.

Alina

@igor nie ma sprawy. Chyba nawet ktoś kto tu pisze był u nich na rozmowie i chyba się dostał do pracy.

Alina

Ja współpracuję z tą firmą na własnej dzialalnosci i jak patrzę na innych, którzy narzekają, to mi się udało, bo współpraca jest bardzo dobra i nie narzekam.

Men

Tak byłem. Rozmowę miałem z kimś od HR z zewnętrznej firmy rekrutującej. Rozmowa w porządku, konkretna i na dosyć wysokim poziomie. Pani rekrutująca bardzo rzeczowa i o dziwo zorientowana dużo o firmie Biuro Informacji Wizualnej co się ceni, bo widać przygotowała się do rekrutacji. Jak się dowiedziałem to do końca roku chcą zatrudni 2 może 3 osoby. Warunki dosyć przyzwoite nastawione na wysokie wynagrodzenie przy maksymalnym zaangażowaniu i dobrych wynikach.

tykemn

Wprawdzie już tam nie pracuję, ale sentyment pozostał, bo gdzie jak gdzie, ale pracujac w BIW nie musisz się stresować, że nie zapłacą ci w omówionym czasie. teraz pracuje gdzie indziej i niestety z płatnościami o czasie jest bardzo mocno różnie.

Anabel

Men i jak byłeś na tej rozmowie? Miałeś się pochwalić i opowiedzieć jak było.

Men

Wysłałem CV oraz list motywacyjny. Zadzwoniła miła Pani i umówiła mnie na rozmowę. Opiszę po spotkaniu jak było.

Pracowałem i polecam. Zrezygnowałem tylko ze względu na wyjazdy poza Warszawę. Jak na dzisiejsze czasy, to pracodawca bardzo okej.

Jarek

Ja pracuję od kilki miesięcy i nie narzekam. Jeśli chodzi o zarobki, to uwierzcie mi, że nie są wcale małe porównując inne firmy i to co się robi. Mam już bagaż doświadczeń życiowych, rodzinę na utrzymaniu i uważam, że zarobki są niemałe. Polecam zdecydowanie tą firmę.

Aleg

Polecam pracę w Biurze Informacji Wizualnej Sp. z o.o. u Małgosi. Co prawda pracowałam tylko kilka miesięcy, ale atmosferę wspominam do dziś. Zarobki może nie za duże, ale można się wiele nauczyć.

sergii
@Aleg

No tak, każdy chciałby zarabiać miliony na początek. Ja wychodzę z założenia, że lepiej zarabiać kilka stówek mniej a mieć normalne warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.