Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Format Lambda Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

biurowiec

Zawsze daja umowe o prace nie ma innej opcji

Maria
@biurowiec

Od pierwszego dnia dają tę umowę o pracę??

Joanna-żona

Dzięki praca w lambda mój mąż ma stabilizacje dobrą pracę i można odżyć finansowo oj można

Halina żona
@Joanna-żona

Dzięki pracy w lambdzie męża niema a ja mam spokój, więcej pieniędzy i czasu dla listonoszka.????

rodzina
@Joanna-żona

mozna i odlozyc bo pewnsja jest adekwatna do wyjazdow za granice a im dluzej pracujesz tym pensja pomalu wzrasta

xyz
@Halina żona

nom kazda z pan sobie musi jakos radzic pod nieobecnosc chlopa...

basia
@Joanna-żona

Tez jestem zadowolona dzieci maja duzo wiecej niz jakby maz pracowal tu a i dla mnie tez jest pare groszy i jeszcze odkladamy

bolek
@Joanna-żona

mozna sie odbic od dna oj mozna

diablo
@bolek

wystarcza checi do pracy a reszta sama przyjdzie roboty nie brakuje tak naprawde wszedzie

Stefan
@Joanna-żona

Pewnie ze mozna widzac co sie u nas dzieje jak wszystko idzie w gore a to dopiero poczatek

xyz
@rodzina

To chlopy maja tyrac a zony na zakupki bo co robic z czasem wolnym dziecko do przedszkola i z banki

krystyna
@Halina żona

a moj stary nie jedzie mowi ze mu sie juz nie chce he ciekawe jak sie na oszczednosci skoncza jeszcze bedzie prosil zeby go przyjeli ech trafil mi sie nierob

...
@xyz

domu pilnowac dzieci itd a nie latac po chalupach jak stary na emigracji

Kamil

Ja czekam na ich projekt w Austrii. Nie ma nic lepszego i nic fajniejszego.

@Kamil

ja też czekam, bo fajny rynek i duża kasa. więc się opłaca

love
@Kamil

to troche poczekasz chyba ze napiszesz co to za projekt?

kapec
@Paweł

jak jest robota to i kasa sie znajdzie kazdy zadowolony tak trzymac do konca

stary
@Kamil

to sobie kolego poczekasz bo Austrii juz nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie sie tam cos ciekawego dzialo

@Kamil

to prawda w Austrii to jak pączek w maśle.

Hubert

a oni mają tą Austrię ?

beko
@Kamil

w Belgii tez jest fajny temat na izolacjach jak masz pojecie to idzie duzo duzo zarobic

dominik
@Kamil

to nie lepiej brac co daja pozniej mozna sie przeniesc a wiem ze tak mozna im dluzej zwlekasz tym pieniadze ci uciekaja

korek
@Kamil

slyszalem ze kasa dobra i wyzywienie sie nalezy w extrmalnych warunkach

walus

Czy maja teraz robote na wykonczeniach?

brunet
@walus

maja w Szwecji mnostwo ofert wiec mozna cos fajnego dostac

Krzysiek
@walus

Mają dużo roboty a przynajmniej tak mówią i widzimy braki na budowie

roky
@walus

maja w Belgi tez sporo roboty na wykonczeniach wiec znajdziesz u nich zatrudnienie bez problemu

konrad
@walus

w Belgii maja montarze ale i wykonczenia tez pewnie sie znajda

ptys
@brunet

mozna mozna ja to czekam na francje tam na wiosne bedzie dobry temat

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nudny

Jak jest u nich z kowidem?

dzidzia
@nudny

teraz ze masz paszport covidowy to i tak musisz zrobic test to takie dodatkowe zabezpieczenie np. w Szwecji

Patryk
@nudny

Każą robić testy i tyle. Co więcej....

swiat
@nudny

wszedzie tak samo jak cowid na budowie to siedzisz na kwaterze bo jaki wyjscie

ksawery
@nudny

w szwecji juz nie trzeba bedzie ani robic testu ani pokazywac paszport polsatu hehe

Stryj
@nudny

Jeszcze chwila i zniosa obustrzenia wszedzie i na spokojnie bedzie mozna normalnie funkcjonowac i godnie pracowac

Michal

dostalem oferte pracy w Szwecji myslicie ze warto jechac?

karol
@Michal

warto warto Szwecja piekny kraj tylko jeden minus jest taki ze drogie zycie w sensie zywnosci ale to tylko to

Tom
@Michal

Szwecja to opłacalny rynek. Warto tam jechać. Szczególnie jeśli chodzi o doświadczenie.

polak
@Michal

caly rynek za chwile obejma jak juz nie objeli a ich sprawa

bruno
@Michal

jedz nawet sie nie zastanawiaj szwecja bezpieczny kraj od naszego nie szukaja guza tylko maja swoja robote do wykonania

Fabian
@Michal

jasne a jak jeszcze w Malmo to juz calkiem mega wszedzie blisko wszystko pod reka

obywatel

Czy maja robote w Austrii?

kura
@obywatel

Cos tam maja ale to maly temat tak slyszalem

split

Do ktorej biuro pracuje w soboty?

mucha
@split

w soboty wolne ale sa tzw. dyzury kontaktuj sie z warszawa oni wszystko wiedza

dino

Mam komornika a chce wyjechac do nich do pracy jak mozna cos ogarnac fajnego zeby wszystkiego nie zabral?

barman
@dino

Jak masz umowe o prace to nie moze ci wszystkiego zabrac tylko 25% pensji i to wszystko reszta dla ciebie

Dariusz

Mam kilku do pracy ale do konca nie wierze ze mi zaplaca z kom to gadac o konkretach?

kiero
@Dariusz

zadzwon do Pani Magdaleny G. ona wszystko wytlumaczy i powie jak to wyglada i od kiedy sie nalezy za polecenia

Jarek

zawsze jest mozliwosc ale na twoj koszt i utrzymanie rowniez

wilk

pracuje u nich ale wyslalbym babe na sprzatanie z kim gadac o tym?

marek
@wilk

Czasami maja wakat zeby posprzatac kwatery ale to szybkie zlecenia bardziej najlepiej do biura zadzwon

Rafał

Dbałem o auta jakie mi dawali. Czyściłem tankowałem do myjni jeździłem a oni mi mówią po 3 miesiącach ze dodatek mi się nie należy bo zapomnieli mnie podać. Kierowca ze mnie słaby. Ale żeby od razu dodatek zabierać. Teraz walczę aby oddali kase za środki czystości.

zenek
@Rafał

Na wszystko musisz miec faktory czy paragony wtedy wszystko zwracaja bez zadnych problemow

chorwat
@Rafał

mialem kiedys podobna sytuacje ale przeprosili za bledy ludzkie i po temacie pracuje nadal

Jasiu

Witam, oferują mi kontrakt na 32 miesiące jako cieśla, a co jeśli go nie wypełnie? Są wtedy jakieś kary?

Waluś
@Jasiu

To nie kontrakt tylko umowa o pracę. Jak dobrze przeczytasz to doczytasz ze masz 2 tygodnie wypowiedzenia.

Wojtuś
@Jasiu

Nigdzie nie jest napisane że musisz. Zawsze możesz rozwiązać umowę.

alek
@Jasiu

dokladnie tyle ma trwac budowa wiec na tyle dostales umowe

emanuel
@Jasiu

kara by bylo jakbys po tyg rzucil robote a tak to bez kar by sie obylo jakbys nawet sie do konca nie sprawdzil

Adek

Masz opcje wzięcia auta i pojechania na wycieczkę u nich ?

Bartosz
@Adek

Swoim prywatnym nikt Ci nie zabroni.

tata
@Adek

jak w kilku pojedziecie zlozycie sie na wache to nie ma problemu. Bus sluzbowy to wiadomo do jakich celow sluzy wiec prywata odpada

kaktus
@Adek

jak zatankujesz to napewno...

mimi

Jak dlugo czeka sie na zwrot kasy po wyslaniu faktor

kasa
@mimi

to jest chwila jak dostana panie na emaila faktory to na nastepny dzien juz jest na koncie osoby

zoladek
@mimi

dwa dni i masz ogarniety temat ale moze byc szybciej zalezy do kogo trafi

Alan

Mają teraz gdzieś pracę?

bartek
@Alan

maja nawet i w Polsce chyba w Zielonej gorze ale najlepiej (usunięte przez administratora)do biura powinni pomoc

orek

Czy to prawda ze w Malmo mieszka si w hostelu?

mario
@orek

no tak i to jest normalne warunki spoko wszystko pokrywa firma

Rafał
@orek

Mieszka to duże słowo. To jest koczowanie. Warunki tragedia. Chłopa masa a porzadkow zero. Szczury latają na rowerach. Cyrk.

colombo
@orek

to niezle czyli tylko wyzywienie na swoj koszt

robus
@orek

najczeszciej to tak ale sa i prywatne kwatery wszystko zalezy jaka budowa itd.

cola

Jakie dokumenty musi miec obcokrajowiec?

szwagry

Malmo sie klania wlasnie ruszamy na Polske Wesolych Swiat do zobaczenia za rok...

zolwik
@szwagry

juz trzeba wracac ja mam wyjazd na 16.01.22 teraz pociagne az do wakacji wczesniej nie bardzo usmiecha mi sie wracac

Patryk
@szwagry

rok szybko minal znowu trzeba tyrac na rodzine ale z drugiej strony jak od stycznia wszystko poszlo w gore to ciesze sie ze moje wyjechac i godziwie zarabiac

Kazimierz
@Patryk

rodzina najwazniejsza ja robie u nich juz tyle lat zeby policzyc trzeba usiasc bedzie prawie 20 lat i nigdy na zadnym chorobowym a przez to rodzina dzieci ustawione

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.