Opinie o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. w Warszawa

Nikodem

Kolega pojechał Ojciec załatwił mu tam pracę i jest zadowolony. Pracuje kasa się zgadza czego chcieć więcej?

Bartek

Firm na rynku o tym profilu wiele. Jeszcze więcej złodzieja ale oni są ok

Seba

Kasa ok Transport masz A za przeproszeniem jajeczniczkę to już sam możesz sobie kupić i zrobić

Stasik

Bilet zapewnią , bagaż wykupią dostajesz gotowe karty pokładowe. Po co chcieć coś więcej?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Vifor

Zawiozą do pracy Zawiozą na budowę Zawiozą do sklepu Gdzie masz lepiej w domu ? No raczej nie !

Niby nikt

Fajna firma spoko kasa przynajmniej na początek. Wiem że można u nich dostać podwyżkę jak się trochę popracuje. Wiec jest spoko.

Tomasz

Czy są u nich premie ? Pracuje z nimi 3 miesiące i nic nie dostałem jak na razie?

Aneta
@Tomasz

Pytanie dobre, ale ja bym się spodziewała że po trzech miesiącach pracy już sam znasz odpowiedź :) A kolegów z pracy nie zapytałbyś? Nie gadacie ze sobą?

Vere
@Tomasz

Wez sie za wydajna prace nauczono was ze sie nalezy nie ma nic za darmo itak juz panstwo rozrzuca pieniadze na wiosne czeka nas 45 procent inflacji dopiero ludzie wtedy zrozumieje prawa ekonomii

Ilona
@Vere

Haha gdzie ty takie rzeczy wyczytałeś? :D

Gruby wieprz
@Ilona

Caly czas ekonoisci o tym mowia Nawet na internecie robia otym filmy Dlatego ja jako grby wieprz na 100 procent schudne przy tej biedzie Chudzi wykoncza sie szybciejszybciej Nalezy czytac co dzieje sie wokolo

Julia
@Gruby wieprz

No brzmi niepokojąco i być może tak właśnie będzie ale co to ma do tej firmy tak właściwie?

Bartek

Czy oni narzucają limit na internet ?

Zadupie

Informują was o tym gdzie jedziecie jak jesteście w biurze żeby załatwić sprawy ?

Dino

Jak długo trzeba pracować aby dostać podwyżkę ?

Leon

Jechałem swoim autem do Szwecji do pracy. Czy oddadzą mi za to kasę?

Robi

Mieszkania miały być fajne po 2 osoby w pokoju a tu lipa. Jest po 3 osoby w pokoju i jakość ludzi średnia. Was też tak (usunięte przez administratora)

Żaba

Jak masz komornika to oni Cię zatrudnia?

Zygi

Czy masz auta firmowe do swojej dyspozycji?

Kozak

Dzwonią proponują Ci pracę. Wszystko dają a gdzie haczyk?

Bez kozaka
@Kozak

Po co doszukiwać się haczyków? To nie ma sensu. Ja idę na żywioł

Kornel
@Kozak

Ja haczykow nie widzę. Przynajmniej nie po tych 3 miesiącach pracy u nich.

Rumak
@Kozak

Pracuje i haczyka nigdzie nie widzę.

trol
@Kozak

jest jeden jedyny haczyk a mianowicie praca za granica w samym centrum Europy Niemcy, Belgia Francja, Szwecja!

ryba
@Kozak

taki ze musisz zostawic rodzine znajomych najblizszych i wyjechac za granice niestety nie kazdy sie nadaje do takich wyjazdow

daniel
@Kozak

haczyk jest taki ze nie u siebie tylko na obcej ziemi niestety

adhd
@Kozak

teraz to kryzys wszyscy zjezdzaja roboty brak

pompa
@Kozak

a czy zawsze musi jakis haczyk?

sylwek
@trol

taki haczyk to bulka z maslem ja w to wchodze

romek
@Kozak

to dobrze ze sami dzwonia a ciekawe skad maja namiary na ludzi?

info

Czy zatrudniaja laikow?

colombo
@info

to tez czlowiek wiec czemu nie od czegos trzeba zaczac i tak bylo w moim przypadku bez szkoly bez doswiadczenia a juz ponad dekade u nich pracuje i nie widze konca!

ksawery
@info

jak masz prezencje silne lapy to cie wezma ja wiem to nie budzetowka wszystkim nie pomoga

peja
@info

nie tylko doswiadczeni albo ktorzy wiedza czego chca

paczdawn
@info

od czegos trzeba zaczac a skad nabierzesz doswiadczenie no z internetu raczej odpada

dariusz
@colombo

to ze bez szkoly to nie znaczy ze nie do nauczenia czlowiek wszystkiego jest sie w stanie nauczyc i udowodnic nie tylko sobie ale innym

brodacz
@colombo

kazdy zaczynal od zera wiec nikogo nie powinno skreslac odonsnie pracy a zawod to kazdy sam sobie odnajdzie gdzie mu bedzie lepiej

biuro
@info

laik to tez czlowiek z nie odkrytymi mozliwosciami wiec jak najbardziej na tak

kret

Spowrotem do domu mozna wybrac sobie transport?

jakub
@kret

wiesz jak bedziesz wydziwial to na wlasny koszt bo niestety nie kazdy jest vipem wiec temat zakonczony

banek
@kret

mozna najlepiej znalezc sobie dobre polaczenie albo zjazd busem jest duzo opcji

niki

Czy zwykle zaswaidczenie ze jest sie zdrowym wystarcza zeby podjac u nich prace?

nowy
@niki

z takim zaswiadczeniem to mozesz sobie pojsc do biura a nie nan budowe

warto
@niki

musi byc od medycyny pracy bo to jest na wysokosciach powyzej 3m

Stefek

panowie brac jakies pieniadze na rozruch w Szwecji czy czekac na zaliczke od nich?

oko
@Stefek

wez prowiant i do tego % na tydzien spokojnie ci wystarczy pozniej na zaliczkach jedziesz

ciekawski

Byl ktos we Francji jak tam jest?

kacper
@ciekawski

kiedys na remontach tzn karton gips fajna robota na akordzie idzie niezla dniowke wylapac jak jest zgrana grupa

Zostaw merytoryczną opinię o FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 364.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 178 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zielna 39
    00-108 Warszawa
  • NIP: 5260201175 REGON: 006213949

FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.