M40.pl Agencja Interaktywna

Plewiska

Opinie o M40.pl Agencja Interaktywna

Niki

Firma bardzo skrupulatnie dba o swoją opinię w internecie... (usunięte przez administratora)

rozczarowany

Stanowczo odradzam. miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tą firmą.

Jacek K.

Polecam M40.pl. Pozycjonują już moją stronę od 2 lat i jestem zadowolony. pozdrawiam Jacek. K.

Mi

Michal. Czy moglbys prosze napisac cos wiecej? Zastanawiam sie nad ich oferta na przygotowanie strony.

Michał

Nie wiem jak odnośnie pracy, ale raczej odrazam. Miałem okazje z nimi współpracować( usunięte przez administratora )

Paweł

Polecam firmę M40.pl . Bardzo fajna atmosfera w pracy. Dobre warunki w biurze itp. Można się rozwijać i można być kreatywnym na stanowisku. Dodatkowo jest możliwość dofinansowania do karty multisportu :) polecam Jedyne co to firma www.m40.pl mieści się w Plewiskach pod Poznaniem (ul. Grunwaldzka 519E/12, 62-064) więc dla niektórych może być problem z dojazdem. Ale z drugiej strony jest to praktycznie Poznań:)

Zszokowany
@Paweł 01.02.2016 12:38

Idealnie wpięty link pozycjonujący własną stronę, do tego cały adres podany żeby zaplusować w Mapach Google. M40 wie jak samemu sobie zrobić reklamę i pozycjonowanie, gratuluję autozachwytu.

idek

hej moi mili nie wiecie moze czy do M40.pl - Agencja Interaktywna beda znow niedlugo poszukiwac na stanowisko konsultant do spraw e-marketingu? gdyz zainteresowala mnie firma bo oferuja zeroki wachlarz usług z zakresu IT, od prostych stron www, poprzez doradztwo, do zaawansowanych porali internetowych lub aplikacji dedykowanych., czyli cos co mnei interesuje

Zostaw opinię o M40.pl Agencja Interaktywna - Plewiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M40.pl Agencja Interaktywna