HSH Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o HSH Nieruchomości Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSH Nieruchomości Sp. z o.o.

iga

Tak mają tam siedzibę i ja tym adresie ktory tam podali, możesz wysłać swoje cv jeżeli chcesz nadal, wiesz fajnie w takiej firmie z dosiwadczeniem znalesc sobie prace, wiecej sie nauczysz i bedziesz miala szanse na pozniejsze zatrudnienie u nich jak beda szukac na stałe.

Szymon

Hej. Z tego co się orientuje firma HSH Nieruchomości ma swoją siedzibę w Krakowie ( www.hshkrakow.pl) z firmą która ma siedzibę w Warszawie nie jest powiązana w żaden sposób.Zawsze można wysłać CV nawet jeśli nie mają wystawionej oferty pracy, niewykluczone że się odezwą...

Zostaw opinię o HSH Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSH Nieruchomości Sp. z o.o.