Opinie o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Kobe

Mi praca odpowiadała i nie narzekałem. Ogólnie polecam

ula53@poczta.onet.pl

Na moj adres e-mail przychodzą niechciane maile, próba wypisz się "tutaj", nie działa!!!. Żądam usunięcia moich danych z Waszych nośników i przestrzeganie RODO.

bog.kucharski@wp.pl

Usuńcie moje dane że swojej bazy danych nie życzę sobie otrzymywać waszych wypocin ochrona danych osobowych

Piotr Radek

na moj adres email przychodza niechciane maile, proba wypisz sie "tutaj", nie dziala

Firma Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Account Executive - Account Manager. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

KołoS

Zgodnie z prawem w każdej chwili można cofnąć zgodę na udostępnianie danych. Ja jak miałem dość telefonów po prostu napisałem do spółki i od tamtej pory cisza.

Adolf

Po pierwsze – napiszcie do Mobime prośbę o cofnięcie zgody na przekazywanie danych. Po drugie – na przyszłość czytajcie wszelkiego rodzaju umowy, zgody, regulaminy itp. Życie będzie prostsze. Powodzenia!

MG
@Adolf

Pisałem, maile - niestety nic to nie dało napisałem sms - brak odpowiedzi wypełniłem formularz - formularz nie działa Sprawę skieruję na policję Przychodzą reklamy, telefony nadal. A jak w mailu jest na dole opcja wypisania się to komunikat pokazuje , że mnie nie przecież nie ma w ich bazie danych. Dla mnie to (usunięte przez administratora)

tak jest

Kochani ta spółka działa LEGALNIE. Jeśli podpiszecie zgodę na wykorzystywanie i przekazywanie danych to mają do tego prawo.

MK

Czy ktoś domagał się zakazania rozpowszechnienia danych kontaktowych od Mobime?

Klaudia

Nie ma sensu robić tu takiej gównoburzy. Jak nie chcecie dostawać ciągłych telefonów, to wystarczy napisać do spółki i anulować zgodę na przekazywanie danych zamiast się burzyć na forum.

Staszek K.

Jak się nie patrzy na co się zgadza to potem takie są skutki. Najpierw sami klikacie zgody na wykorzystanie i przekazanie danych a teraz narzekacie jacy to jesteście (usunięte przez administratora) Moja rada – zawsze czytać co się podpisuje.

Wiktor

A jak się pracuje w firmie? Warto aplikować? Jak przebiega rekrutacja?

Popiołek
@Wiktor

Pracuję w Mobime już 3 lata i nigdzie się stąd nie ruszam. Zarobki bardzo dobre, ekipa fajna, atmosfera bardzo koleżeńska. Lepiej to mi nigdzie indziej nie będzie.

MonS

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Przecież sami podpisaliście zgodę na udostępnienie danych, więc w czym problem?

Yn

Trochę się martwiłam na początku, czy zdołam ogarnąć wszystko co się tu dzieje, ale jest czas, aby przyswoić informacje i logicznie rozplanować sobie pracę. To dla mnie duży plus. Praca w porządku.

Winn

Fajna firma dająca możliwość rozwoju. Jak dla mnie to jeden z lepszych punktów w moim CV. Póki co nie szukam nic innego. Odpowiada mi to, co mam.

Najta
@Winn

wlasnie o to chodzi. poki pracodawca się stara, to oczywiste ze bedzie sie przekladalo na zaangazowanie i brak rotacji. szkoda, ze wszedzie tak nie jest. mi tez ta praca odpowiada.

Bond

Nigdy nie narzekałem na pensje czy na atmosferę. Mi ta firma od początku wyglądała w porządku, no i okazało się, że się nie pomyliłem w ocenie.

@Bond

Twoja pozytywna opinia na pewno wpłynie dobrze na wizerunek firmy. Jesteś zadowolony z pensji, a ja chciałbym dowiedzieć się jakie benefity oferuje pracodawca i czy mogą one podwyższyć wypłatę? Zachęcam Cię do dyskusji.

Bond
@Adam

Wszystko zależy od zaangażowania i wkładu w firmę i cele. Moim zdaniem to dobre miejsce, żeby rozwinąć skrzydła. Ambitni są doceniani.

Inna

Nie ma stresu, trzeba po prostu robić swoje. :) Dla chcącego nic trudnego :) Jak ktoś chce i umie pracować, to dobrze zarobi :)

Malo

Myślę, że jak chce się pracować to się wszędzie odnajdzie. Jak robisz swoje to jest dobrze, stratny nie jesteś. Ja tam nie mam się do czego przyczepić.

Maciek

Hmm o co chodzi ze sprzedażą danych? Czy to prawda ? Ktoś może się wypowiedzieć? To ciężkie oskrażenie.

Mateusz

Czy trzeba znać języki do pracy w tej firmie?

Dominika
@Mateusz

Szkoda, że nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Mam jednak nadzieję, iż jakiś pracownik Mobime Lead Generation zechce szybko to zrobić. A myślałeś już o jakimś konkretnym stanowisku, które chciałbyś objąć w tej firmie? Podziel się tym ze mną.

AKa

Dane są sprzedawane innym podmiotom. A pozyskiwane przez Spółkę, np. poprzez gry i quizy, może ankiety, itp. Uczestnicy są zachęcani poprzez "fajne" nagrody, ale warunkiem ich otrzymania jest podanie swoich danych osobowych - co i tak nie warunkuje otrzymania obiecanej nagrody, gdyż zachęta polega np. na udziale w prostej grze, tj. udzielenia odpowiedzi na proste pytania (co zrobi większość, może 100%, bo łatwo odpowiedzieć na nie), obiecywana jest nagroda za poprawne odpowiedzi, ale gdyby tak każdy przeczytał jeszcze "długi, celowo skomplikowany" regulamin, doczytałby, że wśród wszystkich "wygranych" tylko 1 otrzyma nagrodę, a może to być powiedzmy 1 na milion, więc jednemu można dać, Spółka w ten sposób wywiązała się, a przy okazji pozyskała dane miliona osób, które odsprzedała dalej i przez to zarobiła dużo, dużo więcej, niż jakaś znikoma nagroda.

gość

Jak by łamali RODO to już dawno na rynku ich nie było. Prosze czytać uważnie różnego rodzaju ankiety, które się wypełna w internecie a najlepiej niczego nie wypełniać nawet sondażach. No i tez regulaminy, ktorzy wszyscy za przeproszeniem olewają a poźniej "ojeny bo do mnie dzwonią" jak by nie mieli danych to by nie dzwonili. a mobime jest firmą reklamową. która rzeczywiście sprzedaje dane ale robi to lagenie, bo ludzie nie czytaj regulaminów. Pozdrawiam też osoby które wysyłają sms na taniec z gwiazdami, the voice of poland itp. też te dane sa sprzedawane. No ale kto by tam regulamin przecież czytał :)

abel

mnie spotkalo dzisiaj to samo telefon z banku city 48 608949802

Zostaw merytoryczną opinię o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.
  • Wróbla 24 lok. 2
    02-736 Warszawa

Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.