OKAY Polska Rtv Agd

Katowice

Opinie o OKAY Polska Rtv Agd

Jacek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jest tak dobrze?

Aneta

@wlak są różne systemy pracy. Czasami jest to standardowe 8h dziennie, jednak funkcjonują rownież miejsca pracy, gdzie pracuje się 12h ale np. co drugi dzień. Jak to wyglada w tym przypadku?

wlak

kaja, 8 godzin to standardowo wynosi dzień pracy. Jeżeli ktoś miałby dłużej pracować to obawiam się że musiałby mieć zapłacone za nadgodziny i przez co firmie nie koniecznie musiałoby się to opłacać :)

marek

w sumie to nie wiem czy dałbym radę fizycznie wytrzymać te 12 godzin.to dość sporo, ja zazwyczaj po 8 już nie mam w sobie życie. ewentualnie może jest także wynagrodzenie finansowe w jakiś sposób to rekompensuje więc dajcie znać jakie ewentualnie są stawki netto za godzinę pracy w OKAY Polska Rtv Agd

bogna

12 godzin się u nich pracuje dziennie? to dla mnie ogromne zaskoczenie. a to jest siedem dni w tygodniu i w jakich godzinach, możecie jakoś to dokładniej opisać proszę? ewentualnie proszę dajcie też znać jak to jest u nich z ustawianiem grafiku na miesiąc - czy się negocjować jakiś w miarę elastyczny grafik?

Ta firma to totalne dno. Kasa marna, praca po 12 godzin dziennie, o wolne trzeba się prosić. Czasami harowałem cały tydzień. Godziny nadliczbowe nie płacone. (usunięte przez administratora) Obsługa klienta wygląda przezabawnie. 5 sprzedawców czeka już przy wejściu na klienta i idzie za nim krok w krok po całym sklepie. bitwa o klienta właściwie. A kliencie się baardzoo wkurzają. Bo nikt nie lubi być śledzony przez uprzykrzającego się sprzedawce. ale tak trzeba, tego wymaga kierownik. PORAZKA.

Przemysław B.

Witam. Powiem szczerze, że z firmą OKAY nie mam nic wspólnego. Chcę tylko zostawić informację dla AMBITNYCH ludzi z co najmniej średnim wykształceniem. .Buduję grupę sprzedażową na Śląsku. W grę wchodzą przyzwoite zarobki. Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam, na stronę. (usunięte przez administratora) lub do kontaktu wstępnego na gg 1081584 Z poważaiem (usunięte przez administratora)

firma krzak do dzis czekam na wypłate ze stycznia a jest marzec...

nie ok

Chyba tylko osoba o niskiej samoocenie mogłaby pracowac w tak dennej firmie. Firma ma jak ktoś powiedział już tutaj, gdzieś pracownika i co jest dziwne klientów. Dziwne, że jeszcze nie padli.

były pracownik

Co tu dużo mówić..Beznadziejna Firma! Z resztą wystarczy popatrzeć na pozostałe opinie...nikt nie napisał o Okay Polska choćby jednego dobrego słowa...i nikt nie napiszę. To jest Firma, o której można mówić albo źle, albo wcale!

sprzedawca

Absolutnie zgadzam się z przedmówcami. Firma Okay to jakaś kpina! Stwarzają pozory lidera rynku branży RTV-AGD, a w rzeczywistości to najgorsza sieć w Polsce. Zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i klienta.

somebody

Beznadziejna firma, która w ogóle nie potrafi docenić pracownika. Chore zasady, ciągła wymiana kadr, niekończąca się rekrutacja, stwarzająca wrażenie prężnie rozwijającej się firmy. Zarobki najniższe w tej branży na polskim rynku. Firma nie wypłaca nadgodzin, których chcąc-niechcąc trzeba wypracować naprawdę sporo. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo zachęcająco, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Omijajcie tą firmę baaaaardzo szerokim łukiem, szkoda czasu i nerwów przede wszystkim! Zdecydowanie nie polecam!

tedi

Na temat Firmy okay można powiedzieć tylko tyle że praca jest bardzo nie stabilna, ciągłe zmiany zasad wynagradzania itp.(usunięte przez administratora) Poza tym firma z branży RTV, która ma ogromne problemy.(mała firma z ze sklepami w kiepskich lokalizacjach) Plusem są płace wypłacane na czas.

sprzedawca OKAY

nienormalne zasady. państwo w państwie.

pracownica

najniższa krajowa chore zasady,wieczne zadymy,walka o klienta, beznadziejna firma nie polecam(usunięte przez administratora)

pracowik

zarobki do bani, atmosfera do bani, tylko obietnice byly OKAY.

Marek_K

Firma do bani - udają że ciągle szukają pracowników, a rozmowy kwalifikacyjne to fikcja. Wszystko po to aby firma sprawiała wrażenie rozwijającej się i poszukującej nowych pracowników. Jeśli znaleźliście ich ofertę pracy to nawet nie traćcie czasu.

Zostaw opinię o OKAY Polska Rtv Agd - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKAY Polska Rtv Agd