Sklep "Okay" zielona góra

Zielona Góra

Opinie o Sklep "Okay" zielona góra

Erni
użytkownik zarejestrowany

A jakie stawki są proponowane nowym sprzedawcom? Chodzi mi już o kwotę netto :) Mam spore doświadczenie w sprzedaży.

osobaprywatna

NIE POLECAM !! Rzeczy, które sprzedają są strasznie kiepskiej jakości ... Rozwalają się po chwili ... Z reklamacją też są wielkie problemy. Dokumenty "podrzucają" i twierdzą, że było inaczej. Brak szacunku do osoby kupującej ! nie polecam zdecydowanie. Sama nigdy już do tego sklepu nie wejdę i innym też będę odradzała !

witam. mam pytanie...jak wyglada praca w okey poniewaz zastanawiam sie nad zmiana pracy ale mam 26 lat i nie wiem czy nie jestem za stara =\....

personel

to zapraszamy porozmawiać o nowinkach technicznych i wtedy okaże się kto jest mało ambitny i mało wykwalifikowany

amin

Praca jest dla mało wykwalifikowanych i mało ambitnych osób. Taki po prostu macdonalds.

okay

Piszę się chamski, przez "ch". Z pozdrowieniami - personel.

niko

kiepski hamski personel

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Sklep "Okay" zielona góra (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sklep "Okay" zielona góra: Najbardziej nie podobało mi się w Sklep "Okay" zielona góra:

Zostaw opinię o Sklep "Okay" zielona góra - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep "Okay" zielona góra