Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Na ten numer to chyba tylko od Pana odbiera. Niestety od innych nie chce. Tak, to są tchórze, to prawda, najgorsze, że tak naprawdę nie wiele osób postawiło się tym Januszom biznesu, nie wiele osób powiedziało im prawdę o nich jak i ich zachowaniu. Do tego ilu jeszcze bez mózgów z nimi jest? Ilu dalej próbują naciągnąć i namówić na współpracę, obiecują złote góry, laptopy, samochody, etat - za pracę po trzech miesiącach kancelaria prawna naprawdę bez komentarza, opłatę za aplikacje dla najlepszych aplikantów, no mistrzostwo, po prostu mistrzostwo z pewnością jeszcze nie zatrudnionych. Ile osób jest się w stanie nabrać na te brednie skompromitowanych pseudo biznesmenów?

Piotr Łycho
@Marcin

Wszystko, co napisane o Panu Marcinie to prawda. Człowiek który prawdy nie powie, wije się, ucieka, rozmawia o wszystkim i o niczym. Kończysz z nim rozmowę i nie wiesz o czym była. Ja bym chciał..., ja myślę (to jest w jego kontekście bardzo ciekawe)...., Wiesz, a Paweł mówi...., zrobilibyśmy tak....., ja nie jestem temu winien, to Paweł tak chciał.... itd. Nie wiedzieć czemu,uwiódł tyle osób i tyle osób mu wierzyło.

agnes

Chcialem zapytać czy ktoś składał pozew do sądu o wykup obligacji z Polhousa i czy w ogóle warto.

Przemysław
@agnes

Warto.

Trzeba ludzi uświadamiać z kim mają do czynienia.

Pokrzywdzony

Great nie ma zadnych pieniędzy ani zadnego majątku który mógłby pokryć zobowiązania. Obligacje sprzedawane bez uprawnień i licencji. Pieniądze od klientów roztrwonione niezgodnie z przeznaczeniem. Taka jest prawda

Jacek
@Pokrzywdzony

Proszę nie żartować, Prezes, Prezesów nawet by tego nie zrobił, to nie w jego stylu. Majątek był w czerwcu, opowiadał o tym na spotkaniach w Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, był bardzo duży majątek w afryce, w Polsce wszystko się spinało, nie możliwe że kłamał, to nie mógł być On. Mam przed oczyma te łzy, które ciekły mu po policzkach gdy myślał o Obligatariuszach i ich krzywdzie. Jeszcze gdyby Marcin kogoś okłamał ale ten z pewnością tego nie robił bo on zawsze milczy, nie powie złego słowa o nikim.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Mariuszek

Oświadczenie na greatpe traci z dniem dzisiejszym ważność. Zarząd zapewne nas pozytywnie zaskoczony kolejnymi konkretnymi informacjami do których się zobowiązał w obecnym(usunięte przez administratora).

@Mariuszek

Oświadczenie będzie, dzień się nie skończył. Wszystkich zainteresowanych proszę o cierpliwość.

Zarówno artykuł w gazecie jak i program telewizyjny pominęły bardzo istotne informacje, chociażby takie, że Emitenci realizowali i realizują projekty, w związku z którymi obligacje zostały wyemitowane. - To zdanie ze strony GPE podpisane zarząd GPE. Pytanie do zarządu, właściwie prośba o wskazanie który ze wskazanych projektów jest realizowany? Czy może budowa na Warszawskiej, może chociaż sprzedaż ruszyła ? Czy może fabryka precastu ? Czy może budowa bloku pod białymstokiem? Czy może wypożyczalnia luksusowych samochodów z Dubaju ? Czy może jest kręcony film "Chuligani"? Czy znalazł się reżyser który miałby ten film reżyserować ? Czy może jest kontynuowana budowa domów w Ghanie w Nigerii Jarek mówił, że wszystko sprzedane, należało by to rozliczyć ? Czy można otrzymać odpowiedź ? Czy jest jakiś numer telefoniczny lub adres meilowy wskazany do kontaktu ze spółkami, na Kasprowicza w Warszawie spółek nie ma, wynieśli się.

@Piotr

A oświadczenie będzie na koniec dnia? Czyli przed północą? Czy o innej godzinie?

@Korek

A co cie to obchodzi. Jak chcesz coś załatwić to załatwisz, trzeba być w porządku i wszystkiego się dowiesz od kogo trzeba.

Bouli

Korek, buraku jeden nie potrafiący zrozumieć, że teraz tylko cisza i spokój pomoże odzyskać wszystkim pieniądze, nikt ciebie o zdanie nie pyta. Będzie jak ma być, w samej afryce jest majątku tak z 40 mln. zł. tylko trzeba to spieniężyć. Inne projekty zostaną dokończone i wtedy wszyscy odzyskają pieniądze, nie ma sensu pisanie z ludźmi którzy nie mają zaufania do tego co jest namacalne i co można zobaczyć.

Bouli

Sam jesteś wielbłąd, co przynosił kasę i dostawał za to gruby hajs. Zastanawiałeś się kiedyś co sprzedajesz? Nie, bo miałeś ekstra prowizję i opowiadałeś klientom co chcieli usłyszeć. Jedno małe niepowodzenie nie czyni całego planu nierealnym.

Piotr B.
@Bouli

Bouli ma rację, gdyby trzeba było trzeba to za prowizję od prezesa sprzedali byście swoją matkę. Tak wam zależało na prowizji, że nie interesowało was czy produkt jest bezpieczny czy nie. Do skończenia projektu zabrakło niewiele, trzeba było jeszcze przynieść trochę pieniędzy a nie staneliście i nic nie robiliście patrząc aż Paweł sam za was wszystko załatwi. Ja do dziś bije się w pierś za to co się stało. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, to my zawaliliśmy a nie zarząd który miał wspaniałe pomysły.

Piotr B.

Dobrze wiecie, jak było i jak jest. Zarząd się starał, pieniędzy żadnych dla siebie nigdy nie wzioł, wszystkim się dzielił, zabierał na wycieczki, pomagał potrzebującym, organizował akcje charytatywne, a Wy wszyscy tylko o jednym, jakby chwilowy brak wypłat dla klientów był najważniejszy. Dobrze wiecie, że prawda się obroni, a wy wszyscy co teraz szczekacie, wrócicie prosić o pracę.

@Bouli

? Chyba mnie z kimś pomyliłeś.

Piotr.
@Korek

Każdy kto zetknął się z grejtem w zeszłym roku doskonale zdaję sobie sprawę co się wydarzyło. Grupa oszołomów którzy zwietrzyli prywatny interes przy okazji prowadzonego przez Pawła biznesów, swoją postawą i zachowaniem sprawiła, że wydarzył się rzeczy które nie powinny się wydarzyć. Ilu byłych pracowników teraz realizuje budowy, kręci filmy, prowadzi Kancelarie, sprzedaje toksyczne produkty finansowe innych spółek. Przykłady można mnożyć. Żeby wszyscy się skupili na pracy z poświęceniem dla Grejta dziś nie było by problemów z wypłatą i i zapłatami dla klientów. Każdy tylko myślał o sobie, nie o naszych wspólnych zobowiązaniach wobec Grejta, który tak wiele nam dał. Świetne projekty, nowatorskie rozwiązania, uczciwe prowizje, to wszystko mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Teraz, możemy tylko tego wszystkiego żałować, zmarnowane szansy, mogą już nie wrócić dlatego należy wspierać nowe projekty i teraz zatrudnieni będą ludzie wykształceni, a nie tacy co tylko za kasą biegają i nie mają ani trochę wyrozumiałości. Więcej się nie będę tutaj udzielał, historia pokaże kto miał rację.

@Bouli

Piłeś? Nie pisz. Mylisz mnie z kimś. Nie jestem żadnym sprzedawcą.

@Piotr.

Panie Piotrze piątek się skończył jako ostatni dzień stycznia a nowego oświadczenia niema. Mam obawy że Zarząd będzie ponownie prosił o czas do końca lutego itd. Jeśli by tak było to nie wygląda to ciekawie i staje się bardzo podejrzane co do wiarygodności słów Zarządu.

Wielkie dzięki, widać, że ktoś tu dużo wie, bo nigdzie nie ma informacji na ten temat. Trochę nie dowierzam w to co przeczytałem, tzn. skoro ten zarząd był taki można powiedzieć "ograniczony" to jak im się udało zebrać tyle pieniędzy? Zebrali na dwie budowy i nie dokończyli jednej? Może wiesz,kiedy nastąpi jakaś wypłata środków dla klientów?

Skończył się. Czekamy.

sprzedawca
@Bouli

to wypadałoby aby zarząd o tym poinformował co i jak na jakim etapie , a nie cisza w eterze nikt nic nie wie czeski film bo najgorsza jest cisza

Doris

Uf. Najważniejsze, ze rybki żyją. W ogóle nowa firma powinna nazywać się Rybki z ferajny.

Simon

Co tu dużo pisać, jak widać kompetentne osoby na odpowiadających ich kompetencjom stanowiskach, należy trzymać kciuki aby dyrektor Piotr poprowadził nową kancelarie do sukcesów, aby tylko nie takich jak w Grejcie. Obligatariusze trzymają kciuki, proszę pana dyrektora podać tylko numer telefonu, chciałbym się dowiedzieć kiedy oddadzą moje pieniądze.

Adam z Kasprowicza

Członki z Grejta nie zapłacili za wynajęcie lokalu, a na rybki za 50 tysięcy mają. Jak byłem u nich to powiedzieli, że mnie nie wpuszczą bo nie ma .... pawła. Zakłamana banda tchórzy i (usunięte przez administratora)

Pomimo tego, że mnie (usunięte przez administratora)po częśxi winię siebie bo zaufałem w słowa sprzedawcy który zapewniał że wszystko jest w absolutnym porządku. Jak widać nie wszystko jest jak należy ale żeby tyle jadu się lało za te marne kilka groszy??? Po co to się tak denerwować, oddadzą to oddadzą, nie oddadzą nic się nie stanie, czy ktoś się jakoś nadzwyczajnie wzbogaci?

Nikita

Bardzo duża wyrozumiałość pogratulować... rzeczywiście pranie prywatnych brudów na forum świadczy o totalnym braku klasy.... jednak trzeba zrozumieć tez frustrację, myślę ze jednak te marne grosze dla kogos mogły być oszczędnościami zycia. Ponadto jak idziemy do kosmetyczki, fryzjera to jednak wierzymy w jego kompetencje. Tak samo powinno być z droadcami finansowymi, powinni wiedzieć co oferują. Takze mysle ze w artykułach nie przez przypadek doradcy sa sprzedawcami.

Przemek
@Nikita

(usunięte przez administratora) który wraz z innymi szkodnikami w szczególności ze wspólasem który twierdzi że nie jest decyzyjny i dyrektorami z Polski dokonali mega (usunięte przez administratora), mają obrońców i to pewnie nie ze swojego nowego pomysłu jak wyssać pieniądze od klientów z pseudo Kancelarii? No świat stanął na głowie, to że jest jeszcze kilku (usunięte przez administratora)którzy wierzą tym łgarzom i z nimi współpracują to jedno ale żeby publicznie bronić przestępców to naprawdę wymaga odwagi.

@Przemek

Jakoś dziwnie uaktywnili się w ciągu kilku godzin wszelkiej maści adwersarze Greata. Twierdzenie, że ktoś jest łgarzem to bardzo mocne oskarżenie tym bardziej, że wszyscy wiemy, że wydarzenia które stały się udziałem spółek Great nie miały nic wspólnego z działalnością zarządu, a były tylko wynikową nieprzewidywalnych zdarzeń losowych oraz wielu czynników na które zarządy spółek nie miały wpływu.

sprzedawca

sprzedawaliśmy bo nie znaliśmy prawdy , wszystko było o.k. my również lokowalismy nasze oszczedności, za pracę mamy nie zapłacone

@sprzedawca

Potwierdzam taka prawda.

Maiuszek

I co w zawiązku z tym ???? proszę znaleźć co to za spółka i ten prezes i pisać pod tą spółką. Takie wrzucanie wątków nie powiązanych z Great nic nowego nie wnosi a tylko zaśmieca forum.

Wierzący wyznawca

Drodzy odwiedzający stronę z opiniami na temat spółki Great Private Equity, chciałbym zwrócić uwagę, że w ilości komentarzy o spółce właśnie spółka wyprzedziła ilość opinii o warszawskim Metrze, bądź co bądź potężnej instytucji przewożącej dziennie kilkanaście tysięcy mieszkańców Warszawy oraz odwiedzających ich gości. Już niedługo będziemy mogli uczestniczyć w jeszcze większym wydarzeniu, a mianowicie jest szansa, że na naszych oczach spółka Great wyprzedzi w ilości komentarzy światowego giganta, grupę Nestle. Te wyniki pokazują, że jednak Prezesowi się udało. Chciał, żeby on i jego spółki brylowały w świetle fleszy i tak się dzieje. Chociaż na tej stronie konkuruje o palmę pierwszeństwa. Ave wielki Great i jego przywódcy.

Magda S.

U mnie w domu.

Co wam da adres jak nie wejdziecie,wielu próbowało i im się nie udało. Dobranoc, a kluenci kase dostanom, ja obiecuje, zatrudnie najleoszych prawników i odbijemy wszystko co nam hamy zabrały.

Magda S.

Żaden tchórz, po prostu taki charakter jak i jego pana. Zamknięci w domku na żoliborzu w obawie przed klientami i ich roszczeniami, towarzystwo wzajemnej adoracji, wódeczka, łódeczka i zabawaczeka. Klienci już wiedzą gdzie się chowają, już wiedzą gdzie iść po swoje, pieniądze za które kilka lat dobrze się panom prezesom żyło. Tak z ciekawości, a co tam z super wypożyczalnią w Dubaju? Jest, istnieje, samochody jeżdzą, kasa do polski płynie strumieniem jak prezes mówił? Wie ktoś?

Obywatel

Tchórze którzy nie potrafią nawet odebrać telefonu. Żal mi takich ludzi jak wy. Nie dość że los już ich skrzywdził wtedy kiedy obdarował ich mózgami wielkości ziarnka piasku to jeszcze zrobił z nich (usunięte przez administratora) Oddacie wszystkim pieniądze co do grosza i i tak spotka was za to zasłużona kara. Banda nieudaczników ktorzy próbowali zabawić się w coś na czym nie mają pojęcia.

@Obywatel

żadni tchórze amebo mózgowa, przemyślana strategia która ma na celu oddanie wszystkim osobom pieniądze, jeśli tego nie rozumiecie, ze Paweł cały czas walczy o nas i dla nas to jesteście tak samo puści jak wasze kieszenie. Żal to mi was, że nie rozumiecie, że prezes został (usunięte przez administratora) przez wiele osób które swym działaniem doprowadziły do sytuacji którą mamy. wystarczyło żebyście przynosili pieniądze, a Wy tego nie robiliście. To są tego efekty, powinno być wam wstyd.

Dariusz
@Obywatel

Popieram to co Pan napisal, a odpowiedź szanownego Piotra ( gdzies poniżej ) przeraża mnie bo wskazuje na owładnięcie mózgu sektą w jakiej sie znajdują te oszołomy co wyznaja prezesa. To jest szok po prostu. Ludzie nie przynosili pięniedzy celowo bo nie chcieli już narażac swoich klientow, a pan Piotr uważa ze przez to upadła firma, no nie mieści sie w głowie jak można mieć uprany mózg zeby w to wierzyć i nic nie rozumiec. Oni sa chorzy, wierzą w coś czego nie ma, czyli np w to, ze odpracuja pieniadze dla klientów. Nie chca tego wcale, kłamią na potęgę! Te owieczki powtarzają te (usunięte przez administratora) ale prezes paweł w. dobrze zna prawdę i manipuluje nimi. Och biedny wasz los owieczki, wilk was zje !

@Piotr

Panie Piotrze a ile pan przyniósł nowych pieniędzy od połowy zeszłego roku. Jak ma pan honor to proszę napisać. Na Movie nowy swego czasu projekt przyniósł pan choć 1zl ???? Tam też nie płacą odsetek choć podobno kasa jest na tym projekcie. Czyżby też znikła?????

@Piotr

A co z Precast??? Tam też kasa wpłynęła kilka mln i co??? Fabryki nie ma i kasy obligatoriuszy też. Więc gdzie te pieniądze z Movie i Precast się podziały ??? Proszę o odpowiedź.

Obronca
@Mariuszek

Chcialem niniejszym stanac w obronie Pana Piotra - on ma racje ze to wszystko przemyslana strategia Zarzadu spolki poparta wieloma sukcesami! Na razie zalicza sie do nich glownie kupno corce p Prezesa konia z pieniedzy klientow! (usunięte przez administratora)

Enty Klient

To co piszą na stronie Great Private Equity to są kolejne ściemy , wszytsko można napisac , ale to nieprawda gdyż ja pisze do pana z zarządu(usunięte przez administratora)i nikt nic nie odpisuje ! Pełna ignorancja!:(( Pisze i pytam o wypłate kapitału z obligacji Ghana oraz zaległych odsetek ! NIKT NIE ODPISUJE Wiec darujcie sobie podniety tekstami na ich stronie Wszytsko to kłamstwa ! Panowie z Zadządu! Proszę odpisywac na monity klientów ! Proszę faktycznie odnieść sie do zapłaty długów !!

Beata K.
@Enty Klient

I możesz sobie pisać, nikt Ci odpisywać nie będzie, teraz jest pełne "embargo" na informacje. Barszo dobrze bo były wykorzystywane przeciw spółkom co doprowadziło do tego że są małe opóźnienia w wypłatach ale wszystkie zostaną urwgulowane, paweł obiecał a on dotrzymuje słowa. Co wy chcecie? Zazdrościcie że jednym sie udało i mają trochę pieniędzy przez swoją ciężką prace a wam nic nie wychodzi? To takie typowo polskie. A Lidka nie pracuje w grejcie i nie pracowała, nie dzwońxie do niej ona pracuje teraz gdzie indziej, w kancelarii tak trudno to zrozumieć?

tomasz
@Beata K.

embargo na informacje do klienta? chamstwo.nie odpowiadac na wezwania klientow do oddania kasy w terminie takie to polskie zabrac kase i nie oddac w terminie.

Ta pani
@tomasz

Proszę Pana , ta Pani Beata Klimek to nie zdaje sobie sprawy co znaczy embargo. Warto zajrzeć do Wikipedii lub gdziekolwiek doga pani !! Popieram Pana to (usunięte przez administratora) tak pisać do klientów. Ale po tych ludziach nie ma co sie spodziewac klasy ani kultury. Ta pani nie wie co ją czeka niebawem a szkoda bo chyba powinna wiedzieć.

Magdalena
@Ta pani

Po co od razu ujawniać nazwiska. Mniej złości, a wszyscy będziemy zdrowsi. Pani Beata, dobrze napisała, nie ma po co dzwonić do pani lidki bo ona nic nie powie, jest wierna panu Marcinowi. nie ma też co zazdrościć bogactwa pana marcina i pawła bo te środki pewnie będą chcieli klienci egzekwować.

Cd klamstw

Na ich stronie piszą ze program TV był nieprawdą, bezczelność tak kłamać panie prezesie i cały zarządzie ! Tam była prawda i tak za mało pokazali Na stronie nie ma już twarzy pań i panow którzy firmowali tę firemke ! Jest także nowy adres Great’a , przy Chmielnej! Wszyscy zajrzyjcie na ich stronę i sami zobaczcie ! Nie ma tez rekomendacji jakie były w dobrych czasach zawieszone na stronie. Nie ma nic . zero. Zero odpowiedzialności za ludzi i zero pieniędzy na spłatę długów. Wszyscy czekamy aż Was sprawiedliwość odpowiednio potraktuje. :((

@Cd klamstw

Po co odpisywać? Pan prezes z marcinkiem nic złego nie zrobili. Panu prezesowi łzy po pokiczkach spływają gdy myśli co też się stało obligatariuszom nie z jego winy. To wszystko zrobili źli ludzie, a nie oni. Oni złotówki z pieniędzy klientów nie wzieli i trzeba w to wierzyć. Wszystkie biznesy wypaliły a ostatni, kancelaria bije wszelkie rekordy. Z dochodu kancelari prezes odda wszystko, wszystkim.

Milena

Szukam osób które kupiły mieszkanie w Ursusie od Pana Marcina. Sama podpisałam w październiku umowę rezerwacyjną, wpłaciłam pieniądze i czekam na dokumenty do kredytu, jednak nikt już nie odpowiada, a Pan Marcin nie odbiera telefonu. Proszę o pomoc.

@tez szukam

skad wiadomo, ze to nowa spolka Panów?

Magda

Pokrzywdzeni przez Great i Ghane powinni pojechać pod ten adres i żądać wypłaty pieniędzy. Nie miała bym oporów żeby pojechać też do tych panów do domu, szczególnie tego czarusia z Krakowa który tak kłamał. Zobaczyć jak żyją za nasze pieniądze. Adresy zamieszkania złodziei powinny być upuplicznione. Ktoś może zna i się podzieli nimi w sieci?

@Magda

Ten czaruś to vice prezes Jarosław ????

Mariuszek

Na stronie greatpe.pl jest oświadczenie zarządu ……. do końca stycznia proszą o czas i co dalej????

Halina Struś.

Kiedy Oni oddadzą te pieniądze. Dlaczego nikt nie odpowiada, ani na listy ani na telefony?

Jarosław

Ile osób zostało (usunięte przez administratora) h przez spółkę Grejt? Czy jest jakieś wspólne działanie osób oszukanych przez spółkę? Jeśli tak czy może ktoś coś napisać, przekazać.

Jarosław

Jest obietnica prezesa, że jak w ilości opinii na gołorku przebijemy amazona to wypłaci odsetki za grejta. Proszę wszystkich pracowników, byłych pracowników o żetelne opinie.

Garbaty dzban z młocin

Mam ugodę, budowa trwa, delegacja z afryki wróciła, wszystko jest na dobrej drodze. Polecam podpisywać.

Romek
@Garbaty dzban z młocin

Kiedy ta ugoda została podpisana? Czy wiadomo, kiedy delegacja wróciła z Afryki? Też chciałbym taką ugodę podpisać.

Romek
@Romek

Delegacja wróciła w chwale, podpisują umowy jakie tylko chcesz, obiecują wszystko czego sobie tylko zapragniesz. Nikt nawet się nie spodziewał takiego sukcesu, filmy, domy, wypożyczalnie, fabryki to wszystko się działo na naszych oczach. Odbieranie nagród na gali dla ludzi pracujących, same sukcesy. Dzisiaj, wspomnienie i niewiara, że to się zawaliło.

Tytus
@Romek

Chcę ugody, chciałbym coś podpisać z tą spółką, wie ktoś coś, gdzie, jak i z kim ?

Atom
@Tytus

Chcę przed świętami coś z nimi podpisać, nie wiem, ugodę, umowę, prolongate może nawet testament, po prostu chcę z nimi cokolwiek podpisać. Wie ktoś gdzie? Telefonów nie odbierają, w kamienicy na Kasprowicza ich nie ma, Pani recepcjonistka mówi że nie wie gdzie są, a ja bym tylko chciał coś z nimi podpisać. Zazdroszczę innym którzy mają coś z nimi podpisane. Ktoś napisał wyżej, że to patrioci niczym bohaterowie z II wojny i powstania warszawskiego. Dziś w podziemiu, jutro na podium. Wiem bo wróżka mi to wywróżyła, a elfy zapowiedziały prezenty z afryki.

@Tytus

tez jestem zainteresowana ugodą.

@Garbaty dzban z młocin

A gdzie,jak,z kim podpisac taką ugodę?Nikt nie odbiera telerfonów.Proszę o pomoc.

Jacek Placek
@wiesia1504

Wiesiu, bądź cierpliwa, dzwoń, wcześniej czy później ktoś odbierze, powie ci, że fakt źe nie ma pieniędzy na wypłaty obligacji to nie jest wina właścicieli spółek tylko okoliczności i złych duchów z afryki. Już zdarzało się, że prezes gubił telefon a pożniej cudownie go odzyskiwał teraz będzie tak samo, tak więc dzwoń, próbuj, jak się dodzwonisz i porozmawiasz to zobaczysz, że to są mili ludzie, z wizją i planami. Jak ich przekonasz i trochę popłaczesz to na pewno z Tobą podpiszą ugodę. Wróżka mówiła, że im się uda. Powodzenia (usunięte przez administratora)

Cieloch A.

Jest kolejny niezauważony przez nikogo sukces, który należy nagłośnić. W ilości komentarzy na tej stronie spółka Great Privat Equity, przeskoczyła spółkę BMW jakby nie patrzeć, giganta motoryzacyjnego. Z rywalizacji w tym sektorze została wyeliminowana przez nokaut państwowy moloch PKP. Firmy z sektora farmaceutycznego, energetycznego czy też usługowego też są w tyle i nie mają co marzyć aby było o nich tyle komentarzy. Darmowa reklama dla spółki i jej prezesów jest absolutnie konieczna, mając na uwadze ich zabiegi i walkę aby oddać klientom ich pieniądze. Mamy kolejny dowód na geniusz prezesów i słuszną drogę którą obrali.

@Cieloch A.

to znaczy ,że jest nadzieja,że nas spłacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa