Opinie o Innogy Fotowoltaika (E.On Foton Sp. Z O.O.) w Warszawa

E.ON Foton to doświadczona i innowacyjna firma, która oferuje kompleksową usługę doradztwa, projektowania i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy dostęp do ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będą Państwo w stanie cieszyć się niezależnością energetyczną, a także niższymi rachunkami za prąd. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy zasoby umożliwiające utrzymanie standardów dających naszym Klientom wsparcie oraz gwarantującym bezpieczeństwo na każdy etapie realizacji i użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma fotowoltaiczna jest jej częścią. Jesteśmy zaufanym partnerem. Nasz zespół to doświadczeni projektanci, monterzy oraz osoby z uprawnieniami wymaganymi do montażu instalacji fotowoltaicznych. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii „Instalacje fotowoltaiczne”. Ponadto jako jedyna firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych otrzymaliśmy Srebrny Laur Konsumenta 2021. Dzięki swojemu odpowiedzialnemu wyborowi, wspomożemy również proces ograniczania emisji CO2 do atmosfery, który jest kluczowy dla stanu naszej planety. Warto podkreślić, iż oferta naszej firmy fotowoltaicznej jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do tej pory udało nam się zamontować setki tysięcy modułów fotowoltaicznych na terenie Polski, a wśród naszych Klientów znalazły się małe, średnie i duże firmy, gospodarstwa rolnicze, a także osoby prywatne. Zaufaj liderowi branży fotowoltaicznej w Polsce!

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON Foton Sp. z o.o. w Warszawa

Marek cepil W maju 2021 była u mnie instalowana instalacja fotowolaniczna, 31. maja 2021 otrzymałem fakturę na kwotę 39 123 zł. Instalacja do tej pory jest nie podłączona do sieci (nie jest założony licznik dwukierunkowy). Przed założeniem instalacji doraddca z Waszej firmy informował iż wszystkie dokumenty i procedury wykonywane są przez Was, my tylko czekamy na wymianę licznika. Do tej pory wysłaliście wniosek o przyłączenie , który został wycofany przez PGE jako błędnie sporządzony. Moja Małżonka podjęła próby sprostowania poprawek lecz brak jest dokumentów które Wy jako wykonawca ( w fakturze jest napisane dostawa i montaż systemu fotowoltanicznego) bo to Wy go montowaliście winniście wystawić odpowiednie oświadczenia (np druk PGE wz 01.10.2019, odpowiednie protokoły pomiarów wymienione w pkt.1.2 tegoż oświadczenia (pomiaru rezystancji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporazeniowej, skuteczności ochrony odgromowej z wynikami pozytywnymi oraz schemat instalacji elektrycznej). My tych dokumentów nie posiadamy a próby dodzwonienia do Waszej spółki na infolinię przyniosły taki skutek że Pani kazała sobie wynająć na własny koszt elektryka i to zrobić. Jak może inny elektryk napisać że wykonał tą instalację skoro jej nie wykonywał. Totalna porażka i paranoja.Pytam się kiedy będą dostarczone te dokumenty do nas , po raz ostatni. Z poważaniem Marek Cepilrek Cepil

Machnik

Dlaczego usunęliście mój wpis w którym był napis (usunięte przez administratora) Przecież to prawda. Nikt nie odpisał nam na żadne pismo które złożyliśmy. Czekamy na odpowiedź i kontakt którego nie ma.

ker

Niepoważne podejście do klienta. Przedstawiciel firmy namawia na współpracę, ale nie przyjechał na spotkanie, nie przesłał oferty i nie odbiera telefonów. Wydaje się, że powinno mu zależeć, strach pomyśleć jaki kontakt byłby po założeniu przez nich instalacji.

MACHNIK MARIUSZ KAROLINA

A my dostaliśmy rachunek 447,48 rachunek za prąd przy założonych panelach. Wspomnę że nie mamy żadnych nowych urządzeń które by zużywały więcej prądu. Pan przedstawiciel nie wywiązał się z żadnych obietnic które nam mówił przy podpisaniu umowy. Teraz nawet nie odbiera telefonów i nie odpisuje na smsy które mu wysyłamy. (usunięte przez administratora) Uważajcie na tą firmę.

Przedstawiciel Handlowy

Pomijając to, że nie mogę znaleźć ogłoszenia tej firmy, a niby do niej aplikowałam Doszłam do 3-go etapu rekrutacji. Pierwszy to typowo rozmowa z działem HR nic specjalnego. Drugi to u mnie spotkanie online, przebiegło ono ciekawie, dużo pytań czemu akurat taka praca itp. Cyrk zaczął się dopiero w trzecim etapie, gdy ja i dwie inne osoby przybyły do firmy w Katowicach na ul. Mariackiej. Na osoby, które miały nam pokazać jak wygląda praca, czekaliśmy pół godziny! Potem każdy z nas dostał osobę kompetentną aby pokazać nam jak wygląda ta praca, gdy wyszliśmy z budynku Pan B, który miał mi pokazać z czym to się je powiedział mi, że z miejsca mi dziękuje, ponieważ nie jestem ubrana BIZNESOWO (cokolwiek to znaczy) i nie weźmie mnie na spotkanie z klientem. Byłam w szoku, ponieważ było to zmarnowanie mojego czasu i jeśli przeszkadzał im mój ubiór, mogli mi dać znać po prostu wcześniej. Oczywiście potem zadzwoniłam do Pani z rekrutacji, po opowiedzeniu całej historii otrzymałam tylko krótkie " Dziękuję za informację, do usłyszenia"... Też pragnę zaznaczyć, że w informacji sms, którą dostałam dzień przed nie miałam informacji o dress code, była tylko informacja o ubiorze odpowiednim do pogody. Nie polecam nikomu tej firmy, do teraz nie wiem, gdzie bym miała pracować, ponieważ podpisują się pod kilkoma innymi nazwami.

Czy miałam do czynienia z tego typu branżą

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Ewelina

Byłam chwile produkt dobry, firma duza rozpoznawalna. Raczej bez zastrzeżeń. Klientom polecam zakup. …ale do pracy? paru kolegów handlowcow dostało faktury ponad 1 tys do zapłaty za drobne rysy w ich autach służbowych, to chyba wiele mówi o podejściu do pracownika - bez zbędnego komentarza.

BOK-Foton Technik
@Ewelina

Dziękujemy za ten czas spędzony z nami, mam nadzieje że ten tysiak wystarczył na naprawy ;) Trzymaj się ciepło i powodzenia na nowej drodze zawodowej !

Ta firma to chyba profesjonalnych naciągaczy zatrudnia. Technik mnie ZAPEWNIAŁ, że dostanę dofinansowanie na termoMODERNIZACJĘ dla budynku, który nie jest jeszcze odebrany... "Instalacja może się różnić od projektowanej" - bo tak... Odradzam. Zaproponowana cena też dosyć wysoka i odbiór ma wykonać inwestor? A co później z gwarancją?

@Andrzej

Panie Andrzeju , zapraszam do kontaktu na info@fotontechnik.pl

maria

Nie polecam tej firmy!!!! Liczy sie tylko podpis a póżniej ...radz sobie sama, trudno o kontakt z z kimkolwiek z firmy, a jeśli nawet sie dodzwoniłam , nic nie wiedzą, no ja nie mam już siły..... Nie polecam!!!!!

@maria

Pani Mario, jeśli ma Pani zastrzeżenia do obsługi naszej infolinii to zachęcam do zgłoszenia ich na adres info@fotontechnik.pl. Zawsze staramy się wyjaśnić sytuacje, które powodują niezadowolenie naszych Klientów.

Zbyszek

Byłem umówiony z doradcą dzisiaj 07.09. na 9 czekam już pół godziny a nikogo nie ma. O czym to świadczy???????????????

@Zbyszek

Panie Zbyszku, czy Doradca dojechał na spotkanie? jeśli nie, proszę o kontakt na adres info@fotontechnik.pl

BOK - Foton Technik

Dzień dobry, jeśli jesteś naszym niedoszłym Klientem, to może podzielisz się z nami dla czego tak się stało ? Zapraszamy do kontaktu na info@fotontechnik.pl

Martyna

Szkoda że kasujecie negatywne opinie ????

Katarzyna

Szybki montaż, profesjonalne podejście, przeprowadzenie przez wszystkie fazy realizacji, od samych wyliczeń aż po złożenie wzniosły o dofinansowanie oraz rozliczenie roczne :) Polecam wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy :))

Kujawsko-pomorskie

Naprawdę odradzam tą firmę zamówiłem u nich 2 pompy ciepła i panele 4,5 kw całość inwestycji w okolicach 1000 tys złotych. Montaz instalacj fotowoltaiczneji ciągle przekładany, brak wybranych paneli, przysłane inne wymiana paneli trwała 1,5 miesiące po 10tkach telefonów . Pompy ciepła ciągle serwisowane, awaria panela sterowania , wycieki, awaria sterowania zdalnego, za powietrzanie,spadki ciśnienia, nie nagrzewanie do określonej temperatury domu.Zbywanie i brak kontaktu przez infolinie firmy. Opisałem tylko część problemów z tą firma.

Martyna

Moja mama założyła sobie panele fotowoltaiczne w czerwcu ,do tej pory panele nie działają , dofinansowania dalej nie ma ,papiery do energetyki do tej pory nie dotarły , falownik jest zły ,trzeba poprawiać projekt . Ogólnie dramat . Wogole niekompetentna firma !!

Kamila Wielkopolska

Na początku bałam się podpisać umowę, ponieważ wszystko działo się od razu na pierwszym spotkaniu, nie byłam przekonana czy to dobra decyzja. Syn sprawdził panele w internecie i okazały się jedne z lepszych. Wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone oraz dostałam odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania. Panele zostały mi założone po dwóch tygodniach, wszystko jest tak jak powinno, zobaczymy jak będzie za rok. Pozdrawiam Pana Piotra

Bartek Siedlecki

Jestem zadowolony ze współpracy z Foton Technik. Montaż szybki bardzo. Instalacja 3kW od 31.03.2021 działa u nas, dostaliśmy pierwszy rachunek od energetyki 80 zł za pół roku. Pani doradca pomogla załatwić kredyt i złożyła wniosek o dofinansowanie za mnie. Sprzęt przyszedł po półtora tygodnia. Polecam współpracę z Fotonem.

zigi_1979@o2.pl

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Fotonem i doradca Aleksandra Kałuzna. Instalacja działa już od 1 lipca. Ekipa montażowa mega profesjonalna, nie było mnie w domu więc żonie wszystko wytłumaczyli jak działa instalacja i falownik. Obawiałem się o pokrycie dachowe, bo mam nową dachówkę modułowa, natomiast chłopaki nie uszkodzili dachu. Od momentu podpisania umowy do momentu podłączenia instalacji to było 5 tygodni. Foton załatwił wszystkie dokumenty i wniosek o dofinansowanie. Kontakt po montażu z doradcą jest cały czas, zawsze mogę się że wszystkim zwrócić i uzyskać pomoc. Infolinia działa bez zarzutu i można się bez problemu dodzwonić. W przyszłym roku planuje założyć pompę ciepła i rozbudować instalacje z Fotonem. Widzę, że jest tutaj na forum dużo negatywnych opinii, z którymi się nie zgadzam. Jak ktoś ma jakieś obawy, to proszę o e-mail i ja chętnie odpowiem jak wszystko wyglądało, można również przyjechać i obejrzeć instalacje (mieszkam koło Skierniewic). Polecam, Zbyszek

Lidia Blewinska

Dziekuje za wspolprace Fotonowi i Pani Oli. Na spotkaniu wyjasnila wszystko, pomogla z pozyskaniem kredytu na instalacje. Ekipa montazowa przyjechala za niecaly tydzien od podpisania umowy i w 2 dni zmontowali instalacje 6,75kW. Chlopaki z ekipy bardzo kompetentni. Instalacja od 21.04 produkuje nam prad, wniosek o dofinansowanie p. Ola pomogla zlozyc. Wspolprace oceniam jako bardzo dobra i dziekuje za pomoc!!!!!

Ciekawa

Cóż za zazdrosc desperata powyzej :)

Modi1959

Mamy na dachu instalacje fotowoltaiczna 5,85 kW zamontowana przez Foton Technik. Caly proces przebiegl bezproblemowo, od momentu podpisania umowy oraz zrobienia projektu z pania Ola az do momentu montazu, teraz licznik juz mamy podlaczony i instalacja produkuje prad. Po przeczytaniu opinii o Foton Technik mielismy obawy, ze podjelismy zla decyzje. Jednak przekonalismy sie, ze Foton to porzadna firma. Obawialem sie, ze moj dach zepsuje sie w trakcie montazu, natomiast pozostal w takim stanie jak byl. Ekipa montazowa wykonala montaz dobrze. Kontakt z firma jest bardzo dobry, na infolinie bez problemu sie mozna dodzwonic, a kontakt z pania Ola jest rowniez na biezaco. Polecam wspolprace z Fotonem.

Gabriela i Dariusz Malinowscy

Jesteśmy z mężem zadowoleni ze współpracy z Foton Technik i Ola Kaluzna. Po podpisaniu umowy już za kilka dni byla instalacja na dachu. Przed chwila Pani Ola pomogła nam złożyć wniosek o dofinansowanie. Ekipa montażowa bardzo dobra, instalacja estetycznie zamontowana, wszystkie dokumenty przygotowane przez Foton i wyslane. Polecam wszystkim współpracę z Fotonem i Ola.

Ewa Sekieta

Jesteśmy z mężem zadowoleni ze współpracy z firmą Foton Technik i panią Olą K. Pani Ola dobrała nam odpowiednią instalacje, doradziła gdzie ją umieścić i wszystko wyjaśniła. Najpierw został przywieziony sprzęt, a potem w niecałe 2 tygodnie od podpisania umowy odbył się już montaż instalacji. Instalacja dziala już u nas od 26 maja i produkuje energię jak trzeba ???? polecamy współpracę z Foton Technik!!!!!!!!

Mariola Nita

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma Foton Technik i doradcą panią Olą. Na spotkaniu pani Ola wszystko dokladnie wyjasnila odnosnie instalacji, montazu i podlaczenia do sieci. Ekipa montażowa przyjechala na czas i byla bardzo dobra, kontaktowe chlopaki i specjalisci w swoim fachu. Instalacja 2 tygodnie temu zamontowana. Wszystko przebieglo zgodnie z planem. Polecam wspolprace z Fotonem i pozdrawiam panią Olę.

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON Foton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON Foton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON Foton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E.ON Foton Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON Foton Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 663 ocen.

E.ON Foton Sp. z o.o.