Opinie o Tetris Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tetris Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tetris Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tetris Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Mańka Nowy wpis

Znalazłam stare ogłoszenie, sprzed miesiąca, na stanowisko kosztorysanta. Myślicie, że jest sens złożyć jeszcze CV, czy raczej lepiej poczekać do nowej rekrutacji? Widzę, że jest to praca hybrydowa. W takim razie, ile dni pracuje się w biurze? Oczekiwana jest dobra znajomość języka angielskiego. Na jakim poziomie konkretnie? Bo nie wiem, czy moja wiedza będzie wystarczająca. :p

Anna Nowy wpis

Czy ktoś może opowiedzieć jak w dziale projektowania się pracuje? Interesuje mnie wypowiedz architektów oraz projektantów wnętrz.

Jakub Nowy wpis

Firma już jakiś czas temu szukała do swojego zespołu managera. Tak mnie ciekawi w sumie, czy są tu jeszcze jakieś stanowiska na które często jest zapotrzebowanie? Chodzi mi przede wszystkim o stanowisko biurowe, bo w takim charakterze właśnie szukam pracy. Pisaliście że benefity firma dopiero daje ludziom z odpowiednim stażem. Czy są jeszcze jakieś kwestie o których powinienem wiedzieć? A no i czy zmieniło się coś w sprawie nadgodzin? Pisaliście o jakichś problemach z ich rozliczaniem.

Brat Pit

Jestem pracownikiem firmy Tetris już 5 lat. W tym czasie pracowałem/łam w kilku działach i na kilku stanowiskach, mam też porównanie z innymi firmami w tej branży, gdzie pracowałem/łam wcześniej. Dużym atutem firmy jest dobra atmosfera i energia, dużo pozytywnych ludzi, fajne projekty, które można realizować w ciekawych zespołach. Dłuższy czas spędziłem/spędziłam w kosztorysach i tam atmosfera jest niezwykle ciepła, wiele pomocnych osób, można się dużo nauczyć i zdobyć ciekawe umiejętności. Na budowach podobnie, praca jest dynamiczna i rozwijająca. Minusem jest brak płaconych nadgodzin i raczej niskie premie, ale wynagrodzenie i benefity są całkiem ok. Podsumowując, uważam, że jest w tej firmie duży potencjał i jeśli zarząd pójdzie w kierunku lepszych płac i ciekawego systemu premiowego to będzie to dobre miejsce na rynku branży budowlanej.

@Brat Pit

Z jednej strony zastanawia mnie dlaczego pod w sumie chyba pozytywną opinią chcesz być anonimowy/a? A piszesz, że benefity są całkiem ok, rozwiniesz je? Bo wcześniej dopytywałam ale odnoszę wrażenie, że nie powiedziano mi o wszystkich. :(

Brat Pit
@Karolina

A dlaczego mam nie być anonimowy/a? Benefity takie jak opieka medyczna, multisport, kurs angielskiego. Oczywiście dla osób z odpowiednim stażem, czasem mam wrażenie, że ktoś przychodzi prosto po studiach i ma tylko same oczekiwania. Nie wiem jak długo pracowałaś w tej firmie, myślę, że to dużo zmienia.

@Brat Pit

To ile trzeba pracować w firmie żeby miec dostęp do benefitów? W ogóle to one są w pełni finansowane czy jednak trzeba coś dopłacać od siebie?

@Ilona

Szkoda życia. Opiekę medyczną obciecują po roku po czym nie dotrzymują słowa. Wszystko trzeba ,,wyrwać na siłę"

Pisane z własnego doświadczenia? A to te benefity nie są uwzględnione już w umowie przypadkiem? Bo opieka to jednak poważniejsza sprawa akurat

Monika Nowy wpis
@Karolina

Ja faktycznie dostałam po roku opiekę medyczną. Angielski szybciej, Multisport od razu.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kosztorysant

O zatrudnienie w firmie nie jest trudno, spokojnie biorą ludzi bez doświadczenia, oby kierunek studiów w miarę pasował, co w sumie można potraktować za plus. Co do kosztorysów zauważyć można, że im większy dział tym mniej przyjazna atmosfera (sztuczna uprzejmość, wybieranie wśród swoich podopiecznych tych ulubionych, a tych mniej wypychanie jak najdalej to świadczy o małym profesjonalizmie w prowadzeniu zespołu przez Team Lidera). Co do przeszkolenia, niby czegoś się nauczą, ale ogólnie uczysz się na błędach, które są w niemiły sposób tobie wytykane (na koniec czujesz się jak zmieszany z błotem – jak masz słabą psychikę to ciężko), chyba że twój przełożony ma dobry humor… Wypłata nie powala jest możliwość jakiegoś awansu, ale to jak wyżej wspomniane (musisz być lubiany, no i oczywiście sam się nauczyć wykonywać pracę tak jak podoba się twojemu przełożonemu), ale ostatnio nawet jeśli spełnia się te wymagania jest problem. Pracy jest dużo, czasem dużo to mało powiedziane, co główne powoduje spięcie i niezadowolenie wśród kierowników działów. Co do różnego rodzaju benefitów pieniężnych. Obiecywana premia dla zespołu była przez dokładnie 5 miesięcy, co tydzień dyrektorzy powtarzali, że za tydzień wszystko przekażą i każdy będzie zadowolony nikt nie był zadowolony (chyba, że wyższa półka stanowisk) ???? Ogólnie nie liczcie na nic co powiedzą, dopiero jak zobaczycie na własne oczy, tutaj na nadzieje nie ma miejsca. Miejsce pracy za moich czasów nie było ustalone niby się dogadujesz, ale nie do końca. Raz Rondo Daszyńskiego, raz koniec świata na Puławskiej, home office niemile widziane. Moja opinia dotyczy działu kosztorysów, na budowie wydaje się być lepsza atmosfera, ale to też zależy. Ogólnie niemiłe doświadczenia nie każde można opisać, żeby móc zachować anonimowość. Na początek spoko, jeśli chcesz pracować w dużej firmie, pracować jak wół i zniesiesz to co wyżej opisane.

@Kosztorysant

A czy te osoby zatrudniane bez doświadczenia mają chociaż jakieś szkolenia na początek?

@Ilona

Oficjalne szkolenie odbyło się tylko z ich chorych formuł exela. Szkolenia ogólnie mogłoby nie być, bo i tak kiedy na tym pliku nie pracowałaś to nic nie zrozumiesz. Potem jest wprowadzenie, kiedy jako początkujący kosztorysant wykonujesz przedmiary i oczywiście masz zawsze zadawać pytania jak czegoś nie wiesz, ale ogólnie odpowiedzi na zadane pytania są różne (czasem pomocne, czasem nie), w moim zespole osoba przełożona nie była pomocna w tej kwestii, ale inni pracownicy pomogą w tym stopniu na ile oczywiście mają czas. Następnie dochodzi do momentu kiedy masz zrobić cały kosztorys i to już jest wpuszczenie na głęboką wodę, bo musisz wiedzieć co liczyć, co od kogo wziąć i jak czytać oferty i obsłużyć cudowny plik exel, który jest jakąś pomyłką.

@Kosztorysant

Najważniejsze. Nagdodziny nie są płatne, nie można ich odebrać, przymykają czasem oko na spóźnienia albo muszę wyjść wcześniej to nie muszę nadganiać godzin, ale oczywiście nie notorycznie. A nadgodziny bywają, dla tych co chcą się poświęcić to może być ich dużo a poświęcenie mile widziane (w weekend również). No ale jeśli ktoś się szanuje to nie będzie za darmo pracował.

@Kosztorysant

A właśnie chciałam dopytać czy to poświęcenie jakkolwiek jest doceniane? Bo to przecież mogłoby być motywujące dla większej liczby takich dobrych duszyczek. ;) Bo rozumiem pieniędzy się za to nie dostanie, ale coś innego?

x
@Karolina

nie wiem na jakie docenienie liczysz

@x

No jaki drobiazg, cokolwiek. W innej firmie widziałam, że w formie uznania dawali bilety do zoo. ;p To po czymś takim niektórzy bardziej zmotywowani mogliby się poczuć, co nie?

y
@Karolina

Nie, nie ma takich "motywacji"

@y

A jakieś inne? Czy po prostu pracownicy tego nie potrzebują?

PM

Szczerze polecam firmę, pracuje od 4 lat, najpierw APM, teraz PM i jest naprawdę wszystko ok. Pracy dużo ale to normalka w tej branży.

Wiktoria
@PM

Pracy dużo, ale czy pensja wynagradza tą ilość pracy :-) ?

UWAGA UWAGA UWAGA oszukują podwykonawców !!!!!! najpierw robisz tydzień a później dają Ci zlecenie na warunkach takich ze za wszystko bekniesz ty, i nie pozwalają wpisać na fakturze lokalu który jest wykonywany, jedna wielka lipa ta firma o ile to coś można tak nazwać. Na zlotej 44 gdzie tetris jest wykonawca jakiś urząd powinien sprawdzić ukraincow którzy tam pracują i na jakich warunkach, skarbowy też powinien się przyjrzeć tej firmie APELUJE DO WSZYSTKICH PODWYKONAWCÓW OMIJAJCIE TO DZIADOSTWO Z DALEKA!!!!!!! Dodam że osobiście tam pracowałem jako podwykonawca i czekałem na zlecenie tydzień, po tygodniu przynoszą zlecenie na roboty z zajebystymi wymogami i albo podpisujesz albo jesteś w plecy 10000zl tak jak ja.... apartamenty za grube miliony na krzywdzie ludzi, telewizja powinna też to sprawdzić to by był bobry materiał który by się sprzedał pare filmow juz mam ????

gosc
@anonymous

Jedna z lepszych firm generalnych wykonawców. Standardy zachodnie.Polecam

Halina
@gosc

Jak sam widzisz masz zupełnie odmienne zdanie na temat firmy i współpracy z firmą Tetris By Neo Świat niż użytkownik @anonymous. Anonymous, w swojej wypowiedzi napisałeś wiele oskarżeń wobec tej firmy, z którymi użytkownik gość się nie zgadza. Skąd różnica Waszych zdań? Czy posiadacie jakiekolwiek dowody na komentarze jakie tu zostawiliście? Pytam, gdyż chciałabym w miarę możliwości wyrobić jedno zdanie na temat tej firmy, które byłoby zgodne z prawdą.

@anonymous

Człowiek , który opisał całe zdarzenie wcale nie skłamał . To właśnie wspaniały pomysł wielkiego wodza , który tak wspaniale kierował zespołem na ZLOTA 44 . SWINIA KUPILA ZA TO MIESZKANIE KOSZTEM OSOB Z ZESPOLU I OCZYWISCIE AWANSEM MIANA " DYREKTORA" . Krótko mówiąc dobre czasy tej firmy się skończyły . Zwolnili , bądź też ludzie z doświadczeniem sami odeszli . Pozostali w firmie celebryci , którzy jak widać ostatnio nie mogą się pochwalić nowymi inwestycjami oraz sukcesami w przeciwieństwie do konkurencji . W końcu to musialo nastąpić. Karma co dla niektórych wraca .

Firma kopie w (usunięte przez administratora) podwykonawców,piszcie z nimi dobre umowy bo obiecują dużo a po wykonanej pracy najchętniej by Ci nie zapłacili.Szybko szybko i najlepiej za darmo.To motto firmy tetris

Małgorzata
@Adam

Sugerujesz, że są jakieś problemy z wypłatami w Tetris. Co konkretnie masz na myśli? Było jakieś opóźnienie?

Tetris pod większą lupę…
@Adam

Zacznijmy od tego, że nie płacą za wykonaną prace. Faktury spływają po miesięcznym przedawnieniu. Ta firma, niedoświadczeni i niekompetentni ludzie to porażka. Ala dyrektor oddziału Gdańsk to kompletna klapa i na miejscu firmy przypatrywałbym się bliżej jego poczynaniom. Kompletnie nie polecam. Jeszcze nie wspomnę o kaucjach.

@Adam

Zero szacunku dla podwykonawcow tylko ciagle roszczenia i straszenie

@Marek

To może warto rozwiązać z nimi umowę skoro takie rzeczy się dzieją?

vam

Rozmowa miala miejsce w Gdansku, ale juz pod koniec rozmowy wyszło, ze "byc moze bedzie potrzebna przeprowadzka do Warszawy". "dyrektor generalny", nie spojrzal nawet CV, przyszedł z marszu, spózniony. Pod koniec rozmowy pytania o to czy posiadam założoną rodzinę. Dwie kobiety które w przedbiurze pracowały, przygaszone, smutne.

xdgh

brak jakiejkolwiek wpolpracy z takimi ludzmi prezesowi firmy chyba sie cos pomylilo i i che zarobic w dobie pandemii na innych zatrudniajac patalachow na budowach mysli ze podstawi samochod pod budynek i jest firma niech bierze prezes firmy odpowiedzialnosc za swoich ludzi a nie obarcza innych mieszkancow praca codzienne wysluchiwanie tych ludzi pracujacych i sam widok osoby zaniedbanego zapijaczonego czlowieka juz robi swoje juz nie mowiac o jakichkolwiek standardach jakie moglaby wykazac ta firma akurat mam stycznosc poniewaz od kilku tygodni mieszkam niedaleko miejsca gdzie remontuje ta firma to cos powinno zostac zamkniete nigdy niepolece ani tej firmy ani ludzi ktorzy tam pracuja chyba ze ktos chce byc chory i miec bol glowy przez kilka dni lacznie z widokiem na "miejsce" oraz ludzi ktorzy temu towarzysza gdzie zwykly pracownik ma czelnosc jeszcze sie wtracac w rzycie ludzi ktorzy z budowa nie maja nic wspolnego jestem zdania ze poninie za to dostac prezes tej firmy i znalesc sie w szpitalu moze to cos by dotarlo albo do jego rodziny

Aga

Firma godna polecenia szczególnie oddział w Gdańsku

Ted
@Aga

Chyba żartujesz ? Tetris z jego przedstawicielem w Gdańsku to dopiero pomyłka !

Coś tu nie gra
@Aga

A czemu szczególnie w Gdańsku? To gdzie indziej jest nie ok?

Anonimus

W dobie koronariusa firma wpisuje ludziom urlopy, a każą pracować, bo każdy u nich tak pracuje i grożą nie przedłużeniem umowy. Gdzie takie coś należy zgłosić, bo to jest wbrew prawu pracy ?

Przeczytałam ze premie są uzależnione od zaangażowania, co to dokładnie znaczy? Po jakim czasie można coś dostać ?

Na pracodawcy.pracuj.pl pojawiły się niedawno dwie oferty pracy od Tetris - chodzi o stanowiska Project Managera oraz Project Managera Assistanta: https://pracodawcy.pracuj.pl/tetris-poland-sp-z-o-o,50806 Korzystając zatem z okazji chciałabym Was tu zapytać o sam proces rekrutacji w tej firmie. Z ilu etapów się składa, czy są jakieś testy, itp.? Bardzo mnie to ciekawi.

Pini Zahavi

Pracowałem jako APM. Pracy i obowiązków w tego typu branży jest od groma i ciut ciut. Z zalet to umowa o pracę, ciekawe inwestycje, możliwość zdobycia doświadczenia w procesie inwestycyjno-budowlanym od kuchni,począwszy od pierwszych ustaleń projektowych z architektami, inwestorem, podwykonawcami poprzez wykonanie oraz rozliczenie i zamknięcie inwestycji. Udział w ciekawych spotkaniach, szkolenia, wyjazdy integracyjne. Do wad należy zaliczyć przede wszystkim: zryczałtowana pensja, bez dodatków za nadgodziny, premie uzależnione od zaangażowania, mimo, że daną inwestycję obsługuje cały team to poszczególne osoby mogą dostać różne stawki premii gdyż ocenę to kto i na ile był zaangażowany w sukces projektu podejmuje wódz (SPM). Premie po ukończeniu i rozliczeniu inwestycji np inwestycja trwa od sierpnia do grudnia to premia dopiero w okolicach marca kolejnego roku :P Typowo dla korporacji: challange, praca Twoim domem, wszystko dla korpo, korpo dla Ciebie niewiele :P Atmosfera? zależy do jakiego teamu trafisz. Mi trafił się całkiem spoko team młodych, ambitnych, profesjonalnych, ale i potrafiących wrzucić na luz, młodych ludzi :). Nie mogę napisać wprost czy polecam czy nie polecam pracy w Tetris. Jednemu się spodoba, drugiemu nie. Jak dla mnie, oceniając z perspektywy czasu ,nie było tam najgorzej.

Pedro

Firma ma dobre opinie w internecie, jest dobrym pracodawcą więc można polecić pracę!

Może ktoś napisze o stanowisku PM, stawki, projekty....itp

Obecnie poszukują PM, czy ktoś może się wypowiedziec ile projektów PM nadzoruje, na jaka pensje może liczyć, jakie bonusy daje firma.

Zainywresowana

Jak z zarobkami w tej firmie?? Czy można liczyć na dobre pieniądze czy tylko na nadmiar pracy?? Na ile może liczyć kierownik robot?

Konrad

Dużo pracy, niepłatne nadgodziny (dużo nadgodzin) i niskie zarobki w porównaniu do konkurencji. Plusem jest umowa o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Tetris Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tetris Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tetris Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tetris Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tetris Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tetris Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tetris Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Tetris Poland Sp. z o.o.