Opinie o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa w Głogów

Krystyna Z.

Śmiać mi się chce jak czytam te opinie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Dobrze jest póki wszystko jest bez problemów, a jak pojawia się nowa dolegliwość podopiecznego pojawia się problem to awantura ze strony opiekunki. a coś dać od siebie, a trochę empatii? Może źle wybraliście dla siebie zajęcie skoro tak brak wam cierpliwości i serca do pracy. Pracuje z dziewczynami 3 lata i NIGDY nikt nawet nie próbował mnie oszukać. Dziewczyny dzwonią, czasami nie odbierają ale oddzwaniają. Pieniądze na czas. Składki odprowadzane jak to zapisane w umowie. Zawsze mnie to dziwi, że nie potrafimy docenić uczciwości i tego co mamy. POLECAM EUROCARE

Basia

Firma jak kazda inna,ale nalezy teź wymagac od siebie, Panie opiekunki są malo odpowiedzialne,interesuje ich nie podopiecxmy ale czy jest w poblizu sklep, kawiarnia, rynek itd, szok

Tosia
@Basia

Pani Barbaro przyznaje pani zupelna racje sztele niby sprawdzone a pozal sie Boze ale to wina opiekunek , bo tancza jak im graja . To jest zwykle spychadlo opiekunka mowi ze zglasza a firma twierdzi ,ze nic nie wie . Bo licza sie pieniadze dla firmy a opiekunki maja w głebokim powazaniu . To jest firma ,ktora musi porzadnie przetrzepac sad pracy , prokuratura. O pewnych sprawach nie bede tu pisac , ale sa one wrecz karalne . Narazie tyle

@Tosia

Pisze pani nie na temat,ktory poruszylam,ale widzę, źe teź czyta Pani bez zrozumienia, no coz takich mamy pracownikow, szkoda moich slow, pozdrawiam

@Tosia

Pani mnie nie zrozumiala, ja pisze o opiekunkach a nie o firmie ,trzeba czytac ze zrozumieniem,a wybaczcie Panie, nie piszcie głupot,bo to naprawde jest chore

Tosia

Ale za ta sytuacje nieodpowiadaja pracownicy firmy bo musza robic co im kaze pani narazie nie podam jej imienia i nazwiska ale jesli pracujecie to napewno wiecie o kogo chodzi .Odpowiadac bedzie tylko ta pani bo to za jej przyczyna tak sie dzieje .

Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski dprowadzany zus a wynagrodzenue tez nie lepsze 1000e nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek kosztem kobiet.

Anita 40

To (usunięte przez administratora) sa

@Anna

Kochane Panie wiecej krytyki wobec siebie ,podejmując prace w jakielkowiek firmie jako opiekunka bez znajomosci języka chcecie Panie jak największe stawki , co maja powiedzieć osoby ze starzem pracy,i dobrą znajomościa języka i innymi dodatowymi kwalifikacjami , pracuja i sa zadowolone ,że mają pracę nie za 1500 jak płacą w marketach w Polsce swiatek piątek i niedziela.Pomyslcie troszeczkę logicznie nie obrazając nikogo z poważaniem Urszula Musial

@anonymous

HALLO HALLO PROSZĘ PANI ,TO NIECH PANI IDZIE DO MARKETU PRACOWAĆ ZA 1500 ZŁ,ALBO NIECH PANI WYJEDZIE DO OPIEKI 24HNA DOBĘ ZA 1200 EURO,CIEKAWE ILE GODZIN PANI WYTRZYMA.A JESZCZE ROZŁĄKA Z MĘŻEM ,DZIEĆMI ITP?TO TEŻ SIĘ LICZY,DOPŁAĆCIE OPIEKUNKOM TE 49 EURO ZA DZIEŃ PRACY,A NIE WSZYSTKO DLA WAS.BANDA ZŁODZIEII I KONIEC KAŻDA AGENCJA DLA SIEBIE TYLKO PATRZY ,RODZINY OŁACĄ PO 2300 E OPIEKUNKA DOSTAJE TYLKO MARNE 1200 E A GDZIE JEJ DIETA ZA KAŻDY DZIEŃ 49 E,DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ JAK MURZYNY TRAKTOWAĆ,DO KAZDEGO DNIA ONI DODATKOWO DOSTAWAJĄ W KOSZTA PO 49 EURO NASZE PIENIĄDZE...

Róża
@anonymous

Anno,ja mam doświadczenie w opiece,język dobry i przez dwie firmy zostałam wpuszczona w maliny. Po przyjeździe na ofertę zgodziło się tylko imię i wiek podopiecznej. Przedstawiając mi ofertę było wszystko lukrowane i słodzone. Panie siedzące za biureczkami nie maja zielonego pojęcia jak to jest pracując 24 godziny na dobę z osoba chorą. A szkoda. Pozdrawiam.

Roza
@anonymous

Dziekuje Ci za to co napisałaś ????

dvfed
@anonymous

Ale skladki chyba nic nie maja do znajomosci jezyka??????????

Ciężki kawałek chleba
@anonymous

Prosze pania. Jedziemy do pracy. Do pracy. Do pracy. Pani z językiem cudownym robi to samo co pani nie mówiąca. My nie jedziemy na konkurs recytatorski tylko do opieki. Pierwszy raz jechalam z inna firma bez znajomości wogole. Do lekarza chodzilam z rozmowkami. Do apteki z kartką. Wszystko poprzedniczka mi napisala. Stawka byla podobna. Przecież rodziny mowia otwarcie czasami ze szukaja opiekunki bez znajomości języka. Jeżeli jeszcze mieszka w tym domu. Jaki problem. Problem stwarza firma bo mozna do najcięższych prac wyslac kogos i dac mu dużo mniejsza stawkę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Aaa

W Pflegeteam z Legnicy pieniądze na czas. Płacą 1400- 1600 euro miesięcznie, a także pełna kultura, powaga, odpowiedzialność, prawo i sprawiedliwość!

Halina Niżałowska

A ja wlasnie wrocilam z drugiego zlecenia z tej firmy i jestem zadowoloa. Bylam u malzenstwa, a teraz pojechalam w okresie swiatecznym do starszej pani. Dostalam dodatek za swieta i jeszcze prezent od starszej pani. Pieniadze juz doatalam i na koniec stycznia wracam do malzenstwa. Jestem zadowolona. Pani Asia za kazdym razem zamawia mi busy i pyta czy wszystko dobrze u mnie. Pozdarawiam i zycze pomyslnosci wNowym roku. Halina Niżałowska

MIRKA

Dobry wieczór i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku drogie koleżanki. Jestem pracownikiem firmy Eurocare od ponad 3 lat. I to już samo świadczy najlepiej o tej firmie. Nie odchodzę, bo to uczciwa i wypłacalna firma. Pieniądze mam na czas, składki dobrze odprowadzane, kontakt z biurem jest, ciekawe propozycje i dobre zarobki, a co dla mnie najważniejsze nikt mnie i nigdy w tej firmie nie okłamał i nie oszukał. Polecam wybrać firmę Eurocare każdej opiekuńce- warto!!!

Helena 52 z Elbląga

Wyjechałam z firmą Eurocare po raz trzeci i nie mam zastrzeżeń. Trochę mam wrażenie jak czytam opinie innych, że tylko narzekać umiemy. Nasza praca to ciężki kawałek chleba, dlatego tak ważne jest znaleźć UCZCIWĄ i RZETELNĄ firmę jak ta. Eurocae przed pierwszym wyjazdem zorganizowała mi nieodpłatne lekcje niemieckiego abym doszkoliła swój język, mam cały czas kontakt z koordynatorką panią Agnieszką, a także kontakt z dziewczynami z biura. Pieniądze na czas, a nawet i przed czasem jeśli jest taka potrzeba. Polecam dziewczyny! Wesołych Świąt !

Renia

Kochane, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Pracuję jako opiekunka już od kilku lat i powiem tak: nie ma idealnej firmy. Z niejednego pieca chleb jadłam ale po moich doświadczeniach z wieloma agencjami na dłużej zostałam w Eurocare. Miejsca mają zawsze sprawdzone, koordynator na miejscu jest, pieniądze na czas wypłacają a jak jest potrzeba to i zaliczki nie odmówią. Gdyby ktoś szukał sprawdzonej firmy -polecam pracę w Eurocare.

Krystyna

TRAGEDIA TOTALNA - NIE POLECAM byłam na minie - koordynator ma Cię daleko gdzieś, każe sobie radzić samemu albo nie raczą w ogóle odebrać telefonu. Miałam pracowac przy mobilnej pacjentce przy chodziku a zastałam 100kg kobietę BEZWŁADNĄ Wyjechałam z nimi 3 razy I NIGDY WIĘCEJ - uciekajcie !

@Krystyna

Jesteśmy zdziwieni powyższą opinią. Codziennie jesteśmy dostępni w biurze do późnych godzin popołudniowych i opiekunki zawsze mogą się do nas zwrócić z każdym problemem. Natychmiast reagujemy na każdy sygnał ze strony opiekunek i staramy się na bieżąco rozwiązywać wszelkie kwestie i problemy. Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem w celu wyjaśnienia powyższej kwestii.

Maria
@Krystyna

zgadzam się z p.Krystyną...byłam dwu krotnie na zleceniu i żadnego kontaktu z firmą jak również z koordynatrem niemieckim,a jeśli zgłasza się problem to panie z biura nieodbierają tel.,albo sa bardzo nie miłe..wg. firmy-klient płaci-klient wymaga..opiekuna traktują jak niewolnika

Olka49

Ze swojej strony mogę potwierdzić, że EUROCARE jest sprawdzoną i porządnie organizująca wyjazdy do Niemiec agencją. Wiadome jest , że praca w opiece nie należy do łatwych, więc jak ktoś się decyduje na wyjazd to powinien mieć świadomość co go czeka. Pracuję w Eurocare 3 lata i przed wyjazdem zawsze jest opis podopiecznej oraz warunków mieszkaniowych na szteli. Nawet jeśli coś mi nie pasuje np. brak internetu, to moja koordynatorka pomaga mi to zorganizować. Dziewczyny z biura dzwonią regularnie więc kontakt jest. Pieniądze za pracę są zawsze na czas i po nowym roku planuję znowu wyjazd z nimi.

MARYLKA

Ja zachęcam do wyjazdu z firmą Eurocare. Zagadnęłam ich o stawki na facebooku, szybko zaproponowali mi ofertę i w ciągu kilku dni miałam już zorganizowany wyjazd. Mój podopieczny był bardzo w porządku, dobrze się dogadywaliśmy ale po pół roku pochorował się i rodzina oddała go do domu starców :( Kontakt z firmą miałam bardzo dobry, panie z biura zaangażowane i pomocne. W ciągu trzech tygodni dostałam od nich A1 i kartę EKUZ, wypłata też bez opóźnień. Dziękuję całemu zespołowi Eurocare i pozdrawiam. Marylka W.

Halina

Ja wyjeżdżam do Niemiec do opieki już od kilku lat i wiadomo - raz trafia się lepiej a raz gorzej. W agencji Eurocare zawsze miałam możliwość dopytać o szczegóły zlecenia opiekunkę, którą miałam zastąpić i uważam, że to jest bardzo fajne. Akurat moja koordynatorka jest bardzo pomocna i reaguje, kiedy jest taka potrzeba, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. Jak moja babcia zmarła, firma szybko przeniosła mnie na inne zlecenie, abym mogła sobie jeszcze zarobić i nie musiała wracać po 2 tygodniach na szteli do domu. Pieniądze są płacone w terminie i w takiej kwocie, o jakiej mówią na początku. Po świętach będę szukać nowej szteli i mam nadzieję, że panie z Eurocare znajdą mi dobre miejsce.

MAGDALENA BARSZCZ

A JA BYLAM RAZ. 6 TYG W KOLONI I JESTEM ZADOWOLONA. BALAM SIE BO TO BYŁ PIERWSZY WYJAZD I NIE WIEDZIALAM CZY SIE DOGADAM Z STARSZA PANIA. ALE WSZYSTKO BYLO DOBRZE. TEZ POZWIEDZALAM BO JEJ CORKA MNIE NA WEEKEND ZABRALA NA WYCIECZKE,JAK PRZYJECHALAM TO PANI KAMILA Z BIURA ZADWONILA CZY WSZYSTKO OK U MNIE. JAK JA DZWONILAM TO TEZ ODBIRALY I POMAGALY JAK BYLA POTZEBA WIEC BYLO OK.TERAZ JADE 4,12 NA ŚWIETA BO PIENIADZE DOSTALAM.OPLATY POROBILAM RATY ZAPLACILAM SOBIE DO PRZODU W POLSCE BYM TAK NIE MOGLA BO MALO PLACĄ.JA POLECAM FIRMW EUROCARE.POZDRAIWMA PANIE Z BIURA I DZIEKUJE. MAGDALENA BARSZCZ

Krysia Sz.

Jestem 3 raz z firmą Eurocare na zleceniu w Niemczech (druga rodzina, pierwszy podopieczny zmarł) i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Panie z biura są profesjonalne i miłe. Będąc w Niemczech też można liczyć na ich pomoc. Pieniądze na czas a i na zaliczkę zawsze można liczyć. Polecam współpracę z firmą Eurocare.

Marta z K.

Eurocare to solidna agencja, nie mam z nimi żadnych złych doświadczeń. Czasami trudno jest dodzwonić się do firmy, ale panie w biurze zawsze oddzwaniają. Wypłata nigdy nie była po terminie, zus odprowadzany jest od 4 tys. zł. Organizują też kurs niemieckiego, więc można się podszkolić przed wyjazdem. Dużo ofert do wyboru, pomoc przy zamawianiu busów i stały kontakt to największe plusy. Ja polecam Eurocare innym opiekunkom, które są niezadowolone ze swoich agencji.

Betreuerinka

A ja jestem zadowolona z firmy Eurocare. Pracuję u nich już 1,5 roku, wypłata faktycznie co 2 miesiące ale można brać zaliczkę w czasie zlecenia. Składki ZUS od średniej krajowej więc to w porównaniu z innymi agencjami jest na plus. Kontakt z biurem ok, także mogę jak najbardziej polecić firmę innym.

ela

Odradzam współpracę z firmą euro care. Panie uważają, że na umowę-zlecenie nie muszą stosować się do obowiązujących przepisów prawa, oszukują. Przed wyjazdem oczywiście są bardzo miłe, potem odnoszą się w sposób niekulturalny, zwłaszcza jeśli pojawią się jakieś problemy. Brak kontaktu z biurem po przyjeździe, nie ma żadnego wsparcia i reakcji na wszelkie telefony czy wiadomości. Również rodzina niemiecka wyraża się o tej firmie bardzo źle, współpracują z nimi jedynie ze względu na bardzo dobre opiekunki. Nie zwracają kosztów przejazdu, tak jak obiecują.

Przepraszam Pani Elu 13 wspólpracuje z tą firmą od czterech lat,jeszcze nie zdarzyło się ,oby w terminie nie zapłacono mi za prace ,składki Zus odprowadzane systematycznie ,kiedykolwiek zwracam się o pomoc natychmiast otrzymuję ,panie miłe interesują się w trakcie pobytu u podopiecznego moja osobą, udzielaja porad i proszę mi wierzyć nie jest to lekki kawałek chleba i dla nas i dla firmy.Z powazaniem Urszula Musiał

Bania

Nie tak ostro w końcu same podpisujecie się pod umową ,a potem pretensje ,byłam z firmą trochę miałam żalu ale po przemyśleniu ,należy dokładnie czytać umowę ,o każdy detal dopytać przed podpisaniem ,a nie po podpisaniu.Ogólnie stawiam ocenę dobrą

Ilona

@Zięba, jesteś pracownikiem Eurocare? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy ta sytuacja dotyczy większej ilości osób? Czy pracownicy starali się jakoś wyjaśnić tę sytuację? Zachęcam Cię do podzielenia się swoim doświadczeniem. Każda prawdziwa wypowiedź jest przydatna dla osób zainteresowanych pracą w Eurocare.

@Ilona

Polecam firme z którą wspólpracuje około 4-lat nie mam żadnych problemów, pieniądze naczas na koncie,składki Zus trminowe i cóz więcej chcieć a innych problemów nie da się przewidzieć , Panie bardzo sie starają Urszula Musiał -prosze mi wierzyć w to co pisze-*pozdrawiam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa - Głogów

• Jak się pracuje w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa
3.3/5 Na podstawie 30 ocen.

Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa