Opinie o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa w Głogów

Halina

Polecam, pieniądze na czas a kontakt jest świetny i na zleceniu i przed i po zawsze interesują się dobrem opiekunki

Mariola M.

Pracuję w firmie Eurocare ponad 7 lat i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami niektórych pań. Opiekunki pracujące w firmie są dorosłe i same dokonują wyboru dlatego proszę o niepisanie złośliwych komentarzy bo jak wiemy takich nie brakuje. Nie chcesz pracować w tej firmie to przenieś się do drugiej ale pamiętaj dobra współpraca zależy też od Ciebie Opiekunko- pomyśl jak Ty wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Przez tak długi okres współpracy z Firmą Erocare nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie nasze Panie z biura zawsze służą radą i pomocą. Wypłata zawsze jest na czas a nie jak niektóre panie piszą, że firma zalega z wypłatą - to jest BZDURA. Jeśli jest jakis problem zawsze śmiało można dzwonić, jak nie odbiorą to oddzwonią . Nie zostawiają opiekunki gdy jest jakis problem i co najważniejsze zawsze są po stronie opiekunek. Wielki ukłon dla naszych przesympatycznych Kobiet z biura. Pozdrawiam serdecznie i ciepło. Polecam z czystym sercem Firmę Eurocare.

Jadwiga 63

Pracuje z firmą już ponad 4 lata. Zawsze można liczyć na wsparcie ze strony firmy, zlecenia sprawdzone, a wynagrodzenie na czas. Dziewczyny z biura są bardzo sympatyczne, dlatego je pozdrawiam.

Polecam tę firmę. Jestem pracownikiem od dłuższego czasu i jestem zadowolona z usług firmy. Obsługa jest miła .Oferty są zgodne z sytuacją na miejscu. Zawsze jest kontakt ze strony firmy po przyjeździe na miejsce .Nigdy nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia, zawsze na czas a nawet wcześniej.Organizacja przejazdu dobra . Żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy za podróż .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bogumiła Ujma

Pracuję w firmie ponad 4-lata.Czytam opinię na temat firmy i nie zgadzam się z opiniami pań które wypisują że czekają na pieniądze po kilka dni czy nawet miesięcy.Nigdy coś takiego nie miało miejsca.Pieniądze zawsze wchodzą na konto o czasie czasem nawet wcześniej.Kontrakty są sprawdzane zgodne z opisem.Nigdy nie miałam problemu z paniami w biurze,są miłe i zawsze dostępne.Polecam tą firmę z całą odpowiedzialnością. Pozdrawiam wszystkie Panie w firmie i życzę owocnej pracy.

Jola W.

Ja takze pracuje z ta firma juz trzy lata i nigdy nie bylo nieporozumien. Miejsce pracy zawsze sie zgadza z opisem, stan podopiecznego rowniez. Agencja wszystkie skladki oplaca zgodnie z umową, pracownice biura interesują się obecną sytuacją i jak jestem na zleceniu dzwonią kilka razy i pytają czy nic sie nie zmienilo. Wyplata jest zawsze na czas ,dodatki za swieta tez są wyplacane wiec super. Jak na razie jestem zadowolona ze wspolpracy i ostatnio polecam firmę kolezankom, bo za to tez jest dodatkowo placone.

@Jola W.

Ciekawe,bo ja jestem 3 tygodnie i nikt do mnie nie dzwonił .a i ja dodzwonić się nie mogę..nigdy nikogo nie ma

Zofijka

Ja jestem pierwszy raz, jeżeli nie zapłacą na czas pożałują. Jeżeli się okaże że zys jest tylko za jeden miesiąc idę do pip. I prokuratury. W umowie mam zagwarantowane comiesięczne odprowadzanie składek. Więc zobaczymy jak wrócę.

Jam

i jak z opłacaniem ZUS?

@Zofijka

Proszę wierzyć będzie pani miała na czas , ja wspólłpracuję od czterech lat i zawsze mam w terminie a nawet szybciej -Urszula Musiał

Dorota
@anonymous

Pani zachwalająca firmę, bardzo cieniutko płacą, niski ZUS. Ostatnio widziałam od nich ofertę , aż za 1200 euro do 2 osób! Żadna szanująca się opiekunka nie podejmie współpracy z tą firmą!

Ciężki kawałek chleba
@anonymous

Szefowa tej firmy ma na imię Urszula. To pani ...

Nieprawda. Czekałam tydzień..

@Zofijka

Odprowadzają tylko za dwa miesiące..pracy.. krótsze zlecenia traktują jako .. zaliczkę.

Barbara Nowakowska

Byłam z firmą ,jest ok,trochę Panie opiekunki muszą od siebie wymagać,bo przecież nikt za darmo nie płaci ,to cięzka praca,fakt ,można negocjować przed wyjazdem stawkę,wszystko wypytać i zgadzasz sie albo nie

Ciężki kawałek chleba
@Barbara Nowakowska

Hmm to moze tak. Pracowalam z firmą. Firma jak to firma. Wszystkie pracuja na takich samych zasadach. Ale moze skojarza nawet po zleceniach. Powiem tak narzekać nie będę i polecam. Kto ma szczęście ten trafi na dobre zlecenie. 1) z pierwszego wyciągnęli mnie po 8 dniach u jednej hrabiny. Praca cały dzień. Wstawianie w nocy co dwie godziny. Kobieta 100kg wagi. Darla się non stop. Miałam zapewnienie ze ach ram będzie super. Było. Nie narzekam. Za 2) razem było naprawdę super. Wracałam do Bawarii. Serio wymarzona praca. Doceniona. Wynagrodzona. Tu 100 satysfakcji. 3) Kolonia. Tu po raz pierwszy w życiu poznalam co do głód. Pani byla tak bogata ze nie sposob sobie wyobrazic. Byla ciężko chora. Ale nie to bylo przyczyną wyjazdu a głód. Kiedy zjadlam już wszystko co było do zjedzenia. A po prostu nie zabralam pieniędzy bo nawet nie myślałam ze będę w kiedykolwiek głodna. W domu gdzie zegary ogromne byly ze szczerego złota. Na ścianie wisiał obraz Marca Schagalla za ufffff sześciocyfrowa cenę. Pani nie jadla prawie nic i stwierdziła ze opiekunka tez nie. Pani wyglądała jak żywy szkielet. Przyznam się państwu że myłam okna za pieniądze u pani i sasiadom w apartamentowcu, aby jeść. Jak ktos nie wierzy moze ta pani jeszcze żyje i proszę tam pojechać. Pani mieszka vis a vis ratusza. W budynku mieści się muzeum Fariny, tego od wody kolonskiej. A na przeciwko drzwi wejściowych jest muzeum starych lalek. 3) o....tu bedzie ciekawie. To bylo moje ostatnie zlecenie o definitywnie zakonczenie wspolpracy. Do pani 1.79 cm. W sumue młodej. Całkowicie niepełnosprawnej. Do podnoszenia. Dźwignia. Opróżniania worka i wymiany cewnika (czego nam robic nie wolno) tak małego iz z ledwością zmieści szklankę. Po to aby opiekunka nie wychodziła z domu. Na krótkiej smyczy. Na zakupy 800 m w jedną stronę. Wjechalam do domu w piatek w niedzielę wracalam. Opiekunka która tam była za 150 euro kupila sobie specjalny pas podtrzymujacy kręgosłup, bo po 3 miesiącach miednica jej wysiadla. Każdy kto tam wszedl i zobaczyl totalnie sparaliżowana osobę tak wysoko uciekał. Ja też. Moi drodzy to moje przeżycia. Odeszlam do innej firmy. Bez oszukiwania robie to co opiekunka powinna. Prowadzę dom, gotuje, w czasie wolnym odpiczywam. Czytam. Pozdrawiam firmę życząc im samych sukcesów. Żalu nie mam. Dzieki tym przeżyciom skorzystalam w nowej firmie. Jestem cennym pracownikiem w innej firmie. W koncu doświadczenie I tej pracy jest bardzo potrzebne.

Alina
@Ciężki kawałek chleba

Przeczytalam pani historje! Ja jestem z ukrainy szukam prace opiekunki! zaproponowali mi wyjazd z Glogowa do Niemiec proponuja 7 dni szkolenie jezyka Nimieckiego!W ogole nie znam niemieckiego! A przez 7 dni autokarem wywiesc do Niemiec dla pracy opiekunki.A moze to nie praca opiekunki a jakas- malina-? Halina . email :arkalen@ukr.net

Zbigniew
@Alina

Od Twojego wpisu minęło trochę dni, dlatego zastanawia mnie, czy podjęłaś ostatecznie decyzję o wyjeździe do pracy za pośrednictwem firmy Eurocare? Może brałaś już udział w 7-dniowym szkoleniu, które zapowiedział pracodawca? Opisz, proszę, jak dalej wszystko się potoczyło.

@Barbara Nowakowska

Stawki nie można wynegocjować w tej firmie..znam język,ponad rok pracuję za tę samą stawkę.

Tosia

Pisze do panstwa ,zeby nie było......... pisma do dwoch głownych instytucji bo to co robicie przechodzi pojecie ludzkie zreszta czytając opinie są o was jako firmie skandaliczne

@Tosia

Ma Pani rację .

janek

Zglaszac na prokurature , co to za pytania czy ktos sie zaszczepil .Nie maja prawa takimi informacjami obracac .

Mariusz

Siema! Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Głogowa. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest na zakładzie kdostępne Pyszne albo jakiś Smartlunch? Choć nie wiem czy takie portale jak Pyszne działają w innych regionach.

Barbara

Pracuje w tej firmie jest ok,no moze zarobki troche male,

Basia

Jedziesz na umowę zlecenie, o jakich urlopach piszesz? Kończy się zlecenie i masz wolne,chyba ze masz umowę o pracę, TO wtedy jest plan urlopu, no i sobie planujesz serdecznie pozdrawiam

Bania

Chciałabym zapytać firmę czy rozptruje ustawę,ktora mowi na temat pracy opiekunek ( tj ustawą, ktora wejdzie od 1 sierpnia 2020 r,) a dotyczy i innych pracownikow, pracujących tu w Niemczech, chodzi o czas pracy,my tu jestesmy 24 godz. Z sobotą i niedzielą, więc jak TO bedzie, co z nadgodzinami, TO pytanie do szefowej, pozdrawiam

Zorro

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,.. Po co tyle gadania i narzekania, proszę zmienić zawód i po krzyku, albo założyć własną agencję, najpierw to trochę trzeba dać od siebie,a nie,1sze pytanie to czy w pobliżu są kawiarnie itp.bzdury...to się jedzie do pracy nie na wygiby...

Mala

Firma jak firma niektore zlecenia ok jezeli dobrze trafisz ale to glownie zalezy od jednej pani.Dziewczyny ,ktore tam pracuja sa w porzadku ,zawsze zadzwonia zapytaja albo oddzwonia ...dobrze by bylo jakby jedna glowna pani zawsze mowila prawde o zleceniu i byloby git ..a co niektore opiekunki to naprwade same psuja nam renome w Niemczech spozywajac alkohol czy dokonujac kradzieze to juz jest jedna wielka masakra ,jakies nieporozumienie .Mimo to firma eurocare ok i pozdrowienia dla dziewczyn pracujacych tam

Hanna
@Mala

Z tego co piszesz wynika, że przedstawiany charakter zlecenia nie zawsze zgadza się z realiami. A mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Podaj proszę jakieś przykłady takich sytuacji z pracy w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa.

Wg.mnie
@Mala

Cechy jakie powinna mieć porządna firma opiekuńcza to: a) wypłata od 1400Euro bez jakiś tam potrąceń i na czas; b) wyjazdy o różnej długości, również na kilka tygodni; c) umowa jasna i zrozumiała bez kar przekraczających zarobek miesięczny opiekunki... d)umowa podpisana w 2 jednakowych egzemplarzach (bo różnie z tym bywa) e) składki normalnie odprowadzane i karta EKUZ OBOWIĄZKOWO f) bez przypadków o charakterze medycznym, bo jak wszystkim wiadomo, nie jedziemy do opieki jako pielęgniarki!

@Wg.mnie

Wrociłam, źe zlecenia polecam, wszystko bylo ok,no moźe trochę niskie, zarobki, będę negocjowala,aby wyjechac ponownie,Tczewie

Damian
@Basia

@Basia, powiesz coś więcej na temat stawki jaką można wynegocjować w Eurocare? Co do samego zlecenia, zastanawiam się jak wygląda to w realiach? Chodzi mi o faktyczny zakres obowiązków. Chętnie poznam więcej szczegółów.

@Damian

Musisz powiedziec czego oczekujesz,kazda rodzina jest. Inna stąd tam porozmawiasz na temat zakresu czynnosci,empatia to podstawa na miejscu w rodzinach,

czy
@Mala

czy firma wystawia druk A1 i karte EKUZ jeszcze przed wyjazdem?? w sytuacji zagrozenia pandemią to teraz najważniejsze!

@pracownik cześć, czy wynagrodzenie za grudzień już doszło?

No
@Monika

Podbijam pytanie? jak ta sprawa się zakończyła, ktoś wie?

do tej pory nie otrzymalam wynagrodzenia za grudzien, kazda rozmowa telefoniczna konczy sie slowami, ze juz lada dzien beda wyslane na konto i tak od dwoch tygodni.

to niedobrze
@pracownik

za grudzień wypłata ma być do 15 stycznia! a miałam pytać jak u nich jest, bo ciągle zamieszczają pełno ofert:/

@to niedobrze

Zawsze wygląda jest w terminie, dziwię się,źe nie otrxymal ten gosc, pozdrawiam serdecznie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

Basia

Tu na temat nagrod musisz rozmawiać z firmą,myslę ze jak rodzina bedzie zadowolona. Firma powinna dać nagrode chociaź parę euro pozdrawiam serdecznie Basia ????

irene

Po doświadczeniu z innymi agencjami jedynie moge sprostować i oznajmić,że jest to agencja godna polecenia Wszystko w jak najlepszym porzadku jest umowa jak i informacje na temat podopiecznych. Życzę,wszystkim agencja aby były tak solidne i wiarygodne jak eurocare podrawiam była opiekunka

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa - Głogów

• Jak się pracuje w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa
3.3/5 Na podstawie 30 ocen.

Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa