Opinie o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa w Głogów

Zorro

Witam,chce zapytać o jedną sprawę,czemu w tej firmie trzeba płacić za bilet i czy napewno zwracają koszty?bo zapewniają że mają takie umowy z niemieckimi rodzinami i czy zwracają koszty odrazu?bo jeżdżę długo ale nie płaciłem za bilet,

no właśnie
@Zorro

...to jest słuszna uwaga, przecież firmy pobierają od rodzin extra dodatek za transport, to w czym problem opłacić przelewem bilet...

@Zorro

Nie martw sie rodzina zwraca koszt podrózy

kate Nowy wpis
@Zorro

Najpierw dobrze sprawdz warunki na szteli czy wszystko pokrywa sie z rzeczywistoscia.zaraz po przyjezdzie dostalam od syna pieniadze.ale po miesiacu przepracowanym nie otrzymalam jak narazie pieniedzy. corka ma teraz pretensje ze zle opiekowalam sie mama.wczesniej bylo ok.teraz musze zjechac bo moja mama potrzebuje opieki i wyniknal problem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

Barbara Nowy wpis

Pracuje w tej firmie jest ok,no moze zarobki troche male,

Autor

Nie polecam tej firmy ponieważ nie wypłacają pieniędzy czekam 2 miesiąc i nawet nie odbierają tel . Za busa też nie zwracają jedziesz na własny koszt i wracasz. (usunięte przez administratora) nie polecam.

Silence
@Autor

Fakt..jedzie się na własną rękę,ale rodzina zwraca pieniądze.Jestem na zleceniu już 4 raz i zawsze wypłata była na drugi dzień po powrocie.

Dawid
@Silence

Czyli jak rozumiem w Twoim przypadku nie było żadnego problemu z tym, aby dostać wynagrodzenie za pracę na rzecz firmy Eurocare? Wszystko było zgodnie z umową i terminowo tak? Odpowiedz proszę.

Silence Nowy wpis
@Dawid

Wypłata na czas ..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Basia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 321 dni.

Jedziesz na umowę zlecenie, o jakich urlopach piszesz? Kończy się zlecenie i masz wolne,chyba ze masz umowę o pracę, TO wtedy jest plan urlopu, no i sobie planujesz serdecznie pozdrawiam

Bania

Chciałabym zapytać firmę czy rozptruje ustawę,ktora mowi na temat pracy opiekunek ( tj ustawą, ktora wejdzie od 1 sierpnia 2020 r,) a dotyczy i innych pracownikow, pracujących tu w Niemczech, chodzi o czas pracy,my tu jestesmy 24 godz. Z sobotą i niedzielą, więc jak TO bedzie, co z nadgodzinami, TO pytanie do szefowej, pozdrawiam

Zorro

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,.. Po co tyle gadania i narzekania, proszę zmienić zawód i po krzyku, albo założyć własną agencję, najpierw to trochę trzeba dać od siebie,a nie,1sze pytanie to czy w pobliżu są kawiarnie itp.bzdury...to się jedzie do pracy nie na wygiby...

Mala

Firma jak firma niektore zlecenia ok jezeli dobrze trafisz ale to glownie zalezy od jednej pani.Dziewczyny ,ktore tam pracuja sa w porzadku ,zawsze zadzwonia zapytaja albo oddzwonia ...dobrze by bylo jakby jedna glowna pani zawsze mowila prawde o zleceniu i byloby git ..a co niektore opiekunki to naprwade same psuja nam renome w Niemczech spozywajac alkohol czy dokonujac kradzieze to juz jest jedna wielka masakra ,jakies nieporozumienie .Mimo to firma eurocare ok i pozdrowienia dla dziewczyn pracujacych tam

Hanna
@Mala

Z tego co piszesz wynika, że przedstawiany charakter zlecenia nie zawsze zgadza się z realiami. A mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Podaj proszę jakieś przykłady takich sytuacji z pracy w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa.

Wg.mnie
@Mala

Cechy jakie powinna mieć porządna firma opiekuńcza to: a) wypłata od 1400Euro bez jakiś tam potrąceń i na czas; b) wyjazdy o różnej długości, również na kilka tygodni; c) umowa jasna i zrozumiała bez kar przekraczających zarobek miesięczny opiekunki... d)umowa podpisana w 2 jednakowych egzemplarzach (bo różnie z tym bywa) e) składki normalnie odprowadzane i karta EKUZ OBOWIĄZKOWO f) bez przypadków o charakterze medycznym, bo jak wszystkim wiadomo, nie jedziemy do opieki jako pielęgniarki!

@Wg.mnie

Wrociłam, źe zlecenia polecam, wszystko bylo ok,no moźe trochę niskie, zarobki, będę negocjowala,aby wyjechac ponownie,Tczewie

Damian
@Basia

@Basia, powiesz coś więcej na temat stawki jaką można wynegocjować w Eurocare? Co do samego zlecenia, zastanawiam się jak wygląda to w realiach? Chodzi mi o faktyczny zakres obowiązków. Chętnie poznam więcej szczegółów.

@Damian

Musisz powiedziec czego oczekujesz,kazda rodzina jest. Inna stąd tam porozmawiasz na temat zakresu czynnosci,empatia to podstawa na miejscu w rodzinach,

czy
@Mala

czy firma wystawia druk A1 i karte EKUZ jeszcze przed wyjazdem?? w sytuacji zagrozenia pandemią to teraz najważniejsze!

Monika

@pracownik cześć, czy wynagrodzenie za grudzień już doszło?

No
@Monika

Podbijam pytanie? jak ta sprawa się zakończyła, ktoś wie?

do tej pory nie otrzymalam wynagrodzenia za grudzien, kazda rozmowa telefoniczna konczy sie slowami, ze juz lada dzien beda wyslane na konto i tak od dwoch tygodni.

to niedobrze
@pracownik

za grudzień wypłata ma być do 15 stycznia! a miałam pytać jak u nich jest, bo ciągle zamieszczają pełno ofert:/

@to niedobrze

Zawsze wygląda jest w terminie, dziwię się,źe nie otrxymal ten gosc, pozdrawiam serdecznie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa?

@Pytanie

Tu na temat nagrod musisz rozmawiać z firmą,myslę ze jak rodzina bedzie zadowolona. Firma powinna dać nagrode chociaź parę euro pozdrawiam serdecznie Basia ????

irene

Po doświadczeniu z innymi agencjami jedynie moge sprostować i oznajmić,że jest to agencja godna polecenia Wszystko w jak najlepszym porzadku jest umowa jak i informacje na temat podopiecznych. Życzę,wszystkim agencja aby były tak solidne i wiarygodne jak eurocare podrawiam była opiekunka

Krystyna Z.

Śmiać mi się chce jak czytam te opinie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Dobrze jest póki wszystko jest bez problemów, a jak pojawia się nowa dolegliwość podopiecznego pojawia się problem to awantura ze strony opiekunki. a coś dać od siebie, a trochę empatii? Może źle wybraliście dla siebie zajęcie skoro tak brak wam cierpliwości i serca do pracy. Pracuje z dziewczynami 3 lata i NIGDY nikt nawet nie próbował mnie oszukać. Dziewczyny dzwonią, czasami nie odbierają ale oddzwaniają. Pieniądze na czas. Składki odprowadzane jak to zapisane w umowie. Zawsze mnie to dziwi, że nie potrafimy docenić uczciwości i tego co mamy. POLECAM EUROCARE

Basia

Firma jak kazda inna,ale nalezy teź wymagac od siebie, Panie opiekunki są malo odpowiedzialne,interesuje ich nie podopiecxmy ale czy jest w poblizu sklep, kawiarnia, rynek itd, szok

@Basia

Pani Barbaro przyznaje pani zupelna racje sztele niby sprawdzone a pozal sie Boze ale to wina opiekunek , bo tancza jak im graja . To jest zwykle spychadlo opiekunka mowi ze zglasza a firma twierdzi ,ze nic nie wie . Bo licza sie pieniadze dla firmy a opiekunki maja w głebokim powazaniu . To jest firma ,ktora musi porzadnie przetrzepac sad pracy , prokuratura. O pewnych sprawach nie bede tu pisac , ale sa one wrecz karalne . Narazie tyle

@Tosia

Pisze pani nie na temat,ktory poruszylam,ale widzę, źe teź czyta Pani bez zrozumienia, no coz takich mamy pracownikow, szkoda moich slow, pozdrawiam

@Tosia

Pani mnie nie zrozumiala, ja pisze o opiekunkach a nie o firmie ,trzeba czytac ze zrozumieniem,a wybaczcie Panie, nie piszcie głupot,bo to naprawde jest chore

Tosia

Pisze do panstwa ,zeby nie było......... pisma do dwoch głownych instytucji bo to co robicie przechodzi pojecie ludzkie zreszta czytając opinie są o was jako firmie skandaliczne

Tosia

Ale za ta sytuacje nieodpowiadaja pracownicy firmy bo musza robic co im kaze pani narazie nie podam jej imienia i nazwiska ale jesli pracujecie to napewno wiecie o kogo chodzi .Odpowiadac bedzie tylko ta pani bo to za jej przyczyna tak sie dzieje .

Barbara Nowakowska

Byłam z firmą ,jest ok,trochę Panie opiekunki muszą od siebie wymagać,bo przecież nikt za darmo nie płaci ,to cięzka praca,fakt ,można negocjować przed wyjazdem stawkę,wszystko wypytać i zgadzasz sie albo nie

@Barbara Nowakowska

Hmm to moze tak. Pracowalam z firmą. Firma jak to firma. Wszystkie pracuja na takich samych zasadach. Ale moze skojarza nawet po zleceniach. Powiem tak narzekać nie będę i polecam. Kto ma szczęście ten trafi na dobre zlecenie. 1) z pierwszego wyciągnęli mnie po 8 dniach u jednej hrabiny. Praca cały dzień. Wstawianie w nocy co dwie godziny. Kobieta 100kg wagi. Darla się non stop. Miałam zapewnienie ze ach ram będzie super. Było. Nie narzekam. Za 2) razem było naprawdę super. Wracałam do Bawarii. Serio wymarzona praca. Doceniona. Wynagrodzona. Tu 100 satysfakcji. 3) Kolonia. Tu po raz pierwszy w życiu poznalam co do głód. Pani byla tak bogata ze nie sposob sobie wyobrazic. Byla ciężko chora. Ale nie to bylo przyczyną wyjazdu a głód. Kiedy zjadlam już wszystko co było do zjedzenia. A po prostu nie zabralam pieniędzy bo nawet nie myślałam ze będę w kiedykolwiek głodna. W domu gdzie zegary ogromne byly ze szczerego złota. Na ścianie wisiał obraz Marca Schagalla za ufffff sześciocyfrowa cenę. Pani nie jadla prawie nic i stwierdziła ze opiekunka tez nie. Pani wyglądała jak żywy szkielet. Przyznam się państwu że myłam okna za pieniądze u pani i sasiadom w apartamentowcu, aby jeść. Jak ktos nie wierzy moze ta pani jeszcze żyje i proszę tam pojechać. Pani mieszka vis a vis ratusza. W budynku mieści się muzeum Fariny, tego od wody kolonskiej. A na przeciwko drzwi wejściowych jest muzeum starych lalek. 3) o....tu bedzie ciekawie. To bylo moje ostatnie zlecenie o definitywnie zakonczenie wspolpracy. Do pani 1.79 cm. W sumue młodej. Całkowicie niepełnosprawnej. Do podnoszenia. Dźwignia. Opróżniania worka i wymiany cewnika (czego nam robic nie wolno) tak małego iz z ledwością zmieści szklankę. Po to aby opiekunka nie wychodziła z domu. Na krótkiej smyczy. Na zakupy 800 m w jedną stronę. Wjechalam do domu w piatek w niedzielę wracalam. Opiekunka która tam była za 150 euro kupila sobie specjalny pas podtrzymujacy kręgosłup, bo po 3 miesiącach miednica jej wysiadla. Każdy kto tam wszedl i zobaczyl totalnie sparaliżowana osobę tak wysoko uciekał. Ja też. Moi drodzy to moje przeżycia. Odeszlam do innej firmy. Bez oszukiwania robie to co opiekunka powinna. Prowadzę dom, gotuje, w czasie wolnym odpiczywam. Czytam. Pozdrawiam firmę życząc im samych sukcesów. Żalu nie mam. Dzieki tym przeżyciom skorzystalam w nowej firmie. Jestem cennym pracownikiem w innej firmie. W koncu doświadczenie I tej pracy jest bardzo potrzebne.

Alina
@Ciężki kawałek chleba

Przeczytalam pani historje! Ja jestem z ukrainy szukam prace opiekunki! zaproponowali mi wyjazd z Glogowa do Niemiec proponuja 7 dni szkolenie jezyka Nimieckiego!W ogole nie znam niemieckiego! A przez 7 dni autokarem wywiesc do Niemiec dla pracy opiekunki.A moze to nie praca opiekunki a jakas- malina-? Halina . email :arkalen@ukr.net

Zbigniew
@Alina

Od Twojego wpisu minęło trochę dni, dlatego zastanawia mnie, czy podjęłaś ostatecznie decyzję o wyjeździe do pracy za pośrednictwem firmy Eurocare? Może brałaś już udział w 7-dniowym szkoleniu, które zapowiedział pracodawca? Opisz, proszę, jak dalej wszystko się potoczyło.

Zofijka

Ja jestem pierwszy raz, jeżeli nie zapłacą na czas pożałują. Jeżeli się okaże że zys jest tylko za jeden miesiąc idę do pip. I prokuratury. W umowie mam zagwarantowane comiesięczne odprowadzanie składek. Więc zobaczymy jak wrócę.

Jam
@Zofijka

i jak z opłacaniem ZUS?

@Zofijka

Proszę wierzyć będzie pani miała na czas , ja wspólłpracuję od czterech lat i zawsze mam w terminie a nawet szybciej -Urszula Musiał

Dorota
@anonymous

Pani zachwalająca firmę, bardzo cieniutko płacą, niski ZUS. Ostatnio widziałam od nich ofertę , aż za 1200 euro do 2 osób! Żadna szanująca się opiekunka nie podejmie współpracy z tą firmą!

@anonymous

Szefowa tej firmy ma na imię Urszula. To pani ...

Anna

Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski dprowadzany zus a wynagrodzenue tez nie lepsze 1000e nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek kosztem kobiet.

Anita 40

To (usunięte przez administratora) sa

@Anna

Kochane Panie wiecej krytyki wobec siebie ,podejmując prace w jakielkowiek firmie jako opiekunka bez znajomosci języka chcecie Panie jak największe stawki , co maja powiedzieć osoby ze starzem pracy,i dobrą znajomościa języka i innymi dodatowymi kwalifikacjami , pracuja i sa zadowolone ,że mają pracę nie za 1500 jak płacą w marketach w Polsce swiatek piątek i niedziela.Pomyslcie troszeczkę logicznie nie obrazając nikogo z poważaniem Urszula Musial

@anonymous

HALLO HALLO PROSZĘ PANI ,TO NIECH PANI IDZIE DO MARKETU PRACOWAĆ ZA 1500 ZŁ,ALBO NIECH PANI WYJEDZIE DO OPIEKI 24HNA DOBĘ ZA 1200 EURO,CIEKAWE ILE GODZIN PANI WYTRZYMA.A JESZCZE ROZŁĄKA Z MĘŻEM ,DZIEĆMI ITP?TO TEŻ SIĘ LICZY,DOPŁAĆCIE OPIEKUNKOM TE 49 EURO ZA DZIEŃ PRACY,A NIE WSZYSTKO DLA WAS.BANDA ZŁODZIEII I KONIEC KAŻDA AGENCJA DLA SIEBIE TYLKO PATRZY ,RODZINY OŁACĄ PO 2300 E OPIEKUNKA DOSTAJE TYLKO MARNE 1200 E A GDZIE JEJ DIETA ZA KAŻDY DZIEŃ 49 E,DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ JAK MURZYNY TRAKTOWAĆ,DO KAZDEGO DNIA ONI DODATKOWO DOSTAWAJĄ W KOSZTA PO 49 EURO NASZE PIENIĄDZE...

Róża
@anonymous

Anno,ja mam doświadczenie w opiece,język dobry i przez dwie firmy zostałam wpuszczona w maliny. Po przyjeździe na ofertę zgodziło się tylko imię i wiek podopiecznej. Przedstawiając mi ofertę było wszystko lukrowane i słodzone. Panie siedzące za biureczkami nie maja zielonego pojęcia jak to jest pracując 24 godziny na dobę z osoba chorą. A szkoda. Pozdrawiam.

Roza
@anonymous

Dziekuje Ci za to co napisałaś ????

dvfed
@anonymous

Ale skladki chyba nic nie maja do znajomosci jezyka??????????

@anonymous

Prosze pania. Jedziemy do pracy. Do pracy. Do pracy. Pani z językiem cudownym robi to samo co pani nie mówiąca. My nie jedziemy na konkurs recytatorski tylko do opieki. Pierwszy raz jechalam z inna firma bez znajomości wogole. Do lekarza chodzilam z rozmowkami. Do apteki z kartką. Wszystko poprzedniczka mi napisala. Stawka byla podobna. Przecież rodziny mowia otwarcie czasami ze szukaja opiekunki bez znajomości języka. Jeżeli jeszcze mieszka w tym domu. Jaki problem. Problem stwarza firma bo mozna do najcięższych prac wyslac kogos i dac mu dużo mniejsza stawkę.

Aaa

W Pflegeteam z Legnicy pieniądze na czas. Płacą 1400- 1600 euro miesięcznie, a także pełna kultura, powaga, odpowiedzialność, prawo i sprawiedliwość!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.
Eurocare Sp. z o.o. spółka komandytowa