BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe

Opinie o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe

xyz

Ja
@xyz 27.04.2017 17:24
Czy warto aplikować do tej firmy na stanowisko biurowe? Ktoś może powiedzieć cos więcej o pracy w Lugowie w biurze?...

Nie polecam dają umowę zlecenie.

jmx
@admin 05.09.2015 02:04
Wiesz czym zajmuje się firma BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie....

beznadziejna firma gdzie pracowników ma się za niewolnikow.....!

byly pracownik

To cud że taki twór utrzymuje sie na rynku w dzisiejszym swiecie . TRZYMAC SIE Z DALEKA

Kiki

Odradzam każdemu. Uważają się za wielkie korpo, a człowieka traktują jak śmiecia. Zwalniają ludzi z dnia na dzień bez podania przyczyny. Do tego obelgi ze strony kierownictwa - wstyd. Jeśli ktoś ma szacunek do samego siebie, to omijać tą firmę szerokim łukiem.

Lela

Kłamcy, tyrani i oszuści. Brak słów na temat tego co się tam wyrabia. Sekta a nie poważna firma

@Lela 12.04.2017 13:33

szczera prawda

Abccccc

Ogólnie kłamcy i oszuści. Omijajcie z daleka!!!!

Kika
@Abccccc 02.11.2016 13:49
Ogólnie kłamcy i oszuści. Omijajcie z daleka!!!!

Dlaczego kłamcy i oszuści.?

YoYo

Co parę miesięcy regularnie pojawiają się ich ogłoszenie o pracę, co myśleć o takiej firmie?

@YoYo 29.05.2016 20:46

zero szacunku do pracownika

ABC

Pani, która dzwoni i prowadzi rekrutację jest bardzo niemiła, niesympatyczna i arogancka... praca w oparciu o własną działalność, ogólnie słabizna.

drog
@ABC 29.05.2016 20:43

Ja dziś byłem na rozmowie w sprawie pracy. Pani, która dzwoniła i prowadziłam rekrutację była bardzo miła.

byly pracownik

Big to jest jednym slowem dziadowska firma. Omijajcie ja z daleka dziadów zasranych .

Zostaw opinię o BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe - Ługów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BiG Sp. z o.o. Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe