Opinie o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. w Stargard

Pracownicy

Minął 10 sierpień...nadal czekamy na wypłatę....

Polak
@Pracownicy

Jutro już 12... zobaczymy jak się firma wywiązuje z umów i obietnic, na pewno dam znać

Robi

Dzisiaj bardzo ważny dzień,wyplata. Tylko zostanę ograbiony choć z jednej korony, to będzie zmiana nazwy firmy.

M.
@Robi

Do Robi : daj znać czy dostałeś wypłatę i czy jest wyliczona uczciwie, w razie problemów zapraszam do Nas.

UWAGA!!! UWAGA !!!

Stanowczo odradzam te panie ze Stargardu Z Co- Op, jak tylko wyślą pracownika do Norwegii i skasuja korony za głowę natychmiast umywaja ręce. I tlumacza pracodawca....podłączam się do reszty rozczrowanych .

Witek

Czekamy na wypłaty.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Ciesla Konstrukcyjny / Stolarz w firmie Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Szczecin

Ja bylem przez tą firme wysłany do Norwegii, ogólnie inaczej wszystko wyglądało niz mialo, ale najgorsze bylo walczyc o pieniądze . Panie po moim przylocie do pracy przeszly metamorfozę, z uprzejmych w bardzo aroganckie.

Janusz

Nie czytałem wcześniej opini o nich, zaufalem, teraz czekam na zaplate za moje godziny, mam nadzieję , ze nie będę musial walczyć i pisac zlych komentarzy

Rysiu

Też Czekam na wypłatę, zobaczymy.

Cz

Ja swoja opinie wystawie za tydzien, mam dostac wypłatę, jak wszystko bedz Ok to napisze, jesli nie to przylacze sie do was

Rozczarowany Pracownik

Wszystko co tu piszeszecie o firmie Co-op jest prawda. Niestety muszę przyznac prawdę, bo przekonałem się sam. Schemat jest caly czas taki sam. Dobrze, ze jest motywacja, by dzialac zbiorowo.

Miro

Jestes z Gdanska a kiedy tu byles?

Rafał
@Miro

Tak wyjechalem 21 go z tromso

@Rafał

To ka cię chyba kojarzę łysy mieszkałeś na górze

Krzysztof

Dajcie luzu. Poprostu zgloscie to do organow i wladz . Wiem ze Poldka współpracuje z Norweską inpekcją pracy. Nie ma sensu juz dalej się kłucić to nic nie da. Trzeba zapobiec takich numerów w przyszłości . Ja omało też bym pojechał bo miałem do nich dzwonić. Na szczeście czytam opinie. Nawet jeśli jesteście wściekli na nich po złościto wiem ze troche prawdy musi tam być. Niech mi ktoś napisze dlaczego nie opłacaja podróży i co z tą umową nie tak!!!

Mariusz

Co za bzdury! bylem i na kursie i pracowalem w kilku agencjach przez Coopa. Widac ze macie zerowe pojecie o pracy w agencjach norweskich. jak wjedziecie na inne strony firm na goworku jest ta sama baja. Wszyscy sa kur... zli. a tu zrobiliscie rzyganie swoja frustracja, typowe polaczkowo. firma istnieje od kilkulat i nagle teraz wam zrobila wal. nie wierze w to, gdyby z nimi cos bylo nie tak juz by ich dawno zmietlio z rynku norweskiego. Ja pracowalem i w trodheim, i tromso, eszystko zgodnie z tym co na pismie.

Co-oP

odpowiedz do Panow, ktorzy rzekomo zostali oszukani i do Pana Daniela: tylko nad jedną rzeczą sie zastanawiam, po tym wszystkim co Panstwo piszecie, tej całej historii, która Panstwo stworzyliście, wszystkich obraźliwych słowach pod naszym adresem, a mianaowicie DLACZEGO Panstwo nie poczekaliście do pierwszej wyplaty gdzie mielibyście czarno na białym, idealne dowody na to wszystko co zarzucacie nam oraz pracodawcy. Wy opieracie swoje argumenty na zasłyszanych historiach. Po co? Miałam zrozumienie dla zachowan pana, po złych doświadczeniach z Bergen, ale w tej chwili mnie to w ogole nie interesuje, to nie ja znalazłam Panu prace w Bergen. Ja natomiast kupiłam Panu bilet do Tromso, ja zorganizowałam lepsze zakwaterowanie, z którego już potem był zadowolony, ja zorganizowałam że dostał pan nr personalny i zamowil karte podatkowa, których to firma w Bergen nie wyrobila przez 2 tygodnie, a miała taki obowiazek. Ja napisałam prosbe o zaliczke, ktora miał dostać na koniec tygodnia, (który notabene jeszcze się nie skonczyl). Ja zalatwilam przeslanie skanu d-numeru jak chciał isc do banku. Ja odpowiadałam na wszystkie maile, smsy i telefony od Panstwa. Ja poprosiłam o podpiecie pana, pod projekt w w systemie naliczania godzin, tak aby były naliczane poprawnie, co zostało załatwione jednym mailem. A co zrobil Pan : Pan nie skupil się na pracy, gdzie zwłaszcza w okresie próbnym jest istotne aby pokazac się pracodawcy z jak najlepszej strony. Reagował bardzo impulsywnie. Zmanipulowal bogu ducha winnego innego pracownika, który jeszcze we wtorek dzwonil do mnie z przeprosinami za impulsywne zachowanie i wycofanie prośby o zaliczkę po przepracowanych zaledwie 2 dniach. W wtorek firma, do kt Pan był wynajęty już sygnalizowała, ze zamiast pracować wciąż rozmawia przez telefon. Wczoraj nie odebral ode mnie telefonu i nie oddzwonil. Także w srode i w czwartek nie pojawil się Pan w pracy nie informując o tym nikogo. Jest to traktowane jako porzucenie pracy, a tym samym niedotrzymanie warunków umowy za równo z nami jak i pracodawca, co oczywiście ma swoje konsekwencje.

piotrd13
@Co-oP

a czy Pani się skupiła na wykonywanej przez siebie pracy?? W moim przekonaniu niestety nie....

Zdzich

Słuchaj ,nie klep bzdur.Pracuję prawie 2 -lata dla firmy do której wysłała mnie firma CO-OP i nigdy ta firma nie płaciła mi kasy bo płaci ta firma dla której pracujesz . Nie oczerniaj tych pań bo to nie fer(nigdy tych pań nie widziałem i osobiście nie znam ) Pozdrawiam .

Piotrek31
@Zdzich

Do Zdzich...czy mam udostepnic zdjecia i inne dowody ??? Byc moze Tobie odpowiada spanie w piwnicy i rzezbienie na wyplacie, ale doswiadczeni pracownicy znaja swoja wartość. Jesteśmy w Europie w XXI wieku, a nie plantacji bawelny w ameryce.

Hanna

Co możecie powiedzieć więcej na temat Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.? ;)

Kosmita
@Hanna

Co Moge powiedzieć o tej firmie, z pewnością padło by dużo epitetow oraz trzeba by było wykropkowac wyrazy. Totalne dno i piec metrów mułojad.

P.

Jeden Bóg wie czym oni sie tak naprawdę zajmują, lepiej nie ryzykowac , jest wiele bardziej sprawdzonych firm.

Prawo Norweskie

WSZYSTKO JEST JASNE. . Jestem zatrudniony przez agencję. Od kogo mogę domagać się zaległego wynagrodzenia? Pokaż odpowiedź Zaległej pensji możesz dochodzić zarówno od agencji pracy, jak i od podmiotu, dla którego wykonywałeś pracę. Więcej informacji: https://pol-nor.com/umowa-prace-w-norwegii/

Dave

Mi tez nie pasuje ale poczekam do 10 go , bo raz mowia ze 10 go potem 12 go i 15 go wyplata jak narszie nie zatwierdzili mi wszystkich godzin

Piotrek

Planuję wyjechać do Norwegii do pracy, jestem doświadczonym stolarzem, znalazłem dobrą ofertę w firmue co-op spolka z. o o. , chcę wyslac cv, ale teraz jyz sam nie wiem, to wszystko prawda co piszecie ? Serio pytam, bo potrzebuje pracy

Piotrek

Nie rozumiem

@Piotrek

Wiem ze ludzie sa wsciekli na te firme. Chlopakowi kazali wyjechac bez pieniedzy . Innemu powiedzieli ze nie sa Bankiem. Mi dopiero po awanturach powiedzieli ze godziny zle wypelnilem. Nic tam nie jest zgrane! Odradzam . jesli szukasz pracy to poszukaj w innej firmie znanej, nawet podroz ci oplaca. To prawda ze panie z biura slodkie obietnice mowia nawet w niedziele bedą dzwonic bo za ciebie kase dostaja a pozniej maja ciebie gdzies Na miejscu dowiadujesz sie ze nie jest tak jak powinno być.

OSTRZEGAM !!!
@Miro

Ewidentnie szukają haczyka zeby tylko odwlec roszczenia pracownika o najważniejsze sprawu jak dokumenty i wyplata. Po prostu od razu wiedza, ze trzeba zlapac gościa, wysla , obiecywac, potem przedluzac, zeby tyral godziny, a na koniec wszystko zrzucic na pracownika albo Norwega. ALE SĄ NA TO METODY, NIE MOZNA POZWOLIC BY TAKIE FIRMY BYLY BEZKARNE I SPOKOJNIE DZIALALY.

Szukam pracy

Proszę o informacje na temat Co-op, jest duzo ofert z ich biura i az mnie zastanawia dlaczego az tyle, czy tam jest taka rotacja czy wymgania ?

Guru
@Szukam pracy

Firma rekrutacyjna jakich wiele w PL. Wspoloracuja z wieloma agencjami norweskimi moze dlatego tyle ofert maja. W samym Tromsø 2 agencje maja ale jeszcze Trondhajm, Molde i o Bergen pisza

Szukam Pracy
@Guru

Dzięki za odpowiedź, ale jak wczoraj zaczolem czytac na roznych forach i stronach opinie to chyba nie pewnna firma, strach juz wierzyć

M.
@Guru

Cóż za perfekcyjna znajomosc norweskiego w pismie, niemalze jak Pani z biura. Cudowny zbieg okoliczności . Malo wiarygodne.

cykady

jasne, że można.. wydaje mi się, że jadąc z tą agencją nie zarobisz mniej jak na dwóch etatach w Polsce na raz

Rob
@cykady

Chyba ,, nie zarobisz wiecej jak na polowie etatu w Polsce ,, ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. - Stargard

• Jak się pracuje w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.?

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o.