Opinie o EnergoPL Sp. z o.o. w Katowice

Jesteśmy firmą działającą na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, świadczącą swoje usługi zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EnergoPL Sp. z o.o. w Katowice

Iza

@GGx15 - skąd taka opinia o pracodawcy? Czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji, które pomogą innym użytkownikom lepiej poznać EnergoPL Sp. z o.o.?

m8xbilion

Niedługo firma zmieni nazwę na regałyPL.. .

GGx15

3xp Pomyłka Porażka Przegrany

Iza

W ofercie pracy wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Czy pracodawca wymaga jakiegokolwiek dokumentu poświadczającego umiejętności czy też przeprowadza test podczas procesu rekrutacji?

Czeszów
@Iza

Daruj sobie fatygi! Możesz znać nawet Mongolski... I tak to pusu na budę...!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EnergoPL Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
majkel

Kto o zdrowych zmysłach i ma gdzie to ucieka... Ponoć leżącego się nie kopie ale w tym przypadku to już nie leżący a dogorywający... Przestrzegam wszystkich naiwnych! Lepsze czasy już nie wrócą...

Tolek

może płacą tylko podwykonawcom ......

wielbicielEP

lubią nie płacić np. podwykonawcą

wpp

R idź do lekarza!!!

@wpp

prawda boli co? a więc ..Kompetentna oraz doświadczona kadra pracownicza stanowi solidną bazę Firmy. Zatrudniamy specjalistów różnego szczebla – od pracowników fizycznych do wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej oraz zarządzającej.

trzeźwy n
@R

Ktoś tu się szaleju napadł :-P

generał

ciekawe ile wyciąga miesięcznie rada nadzorująca, a wniej sama rodzina. I jak ma być dobrze.

pitupitu

ja pracuję kilka lat i nie narzekam, ani na zarobki ani na atmosfere

wpp

Tszeba się zawijac puki jest gdzie poprzebierac... Ostatni nie beda pierwszymi!

greg

moim zdaniem firma godna polecenia, jakość pracy doceniona terminowym wynagrodzeniem, pracodawca docenia efekty pracy, ja jestem zadowolony że mogę tu pracować

kryminalista

"KRÓL" jest tylko jeden...na miarę sukcesu firmy, korona, berło i purpura z gronostajem - "karet", "dam dworu" i "błaznów" pod dostatkiem

@kryminalista

Same błazny! Największym jest "kjuj ". Dobrzy ludzie odchodzą i odejdą! Widmo najbliższych tygodni jest ponure!

@kryminalista

naczelnym błaznem jesteś ty i twoje dyrdymały

r
@111

i białe myszki siedzą w kącie

myszo
@r

radek, jesteś chory! firma ma jeden kierunek -> bagno ~-1ⁿⁿm Niczym Miś...icz... Po trupach i z trupami na dno... :'( :'(:'(

gazda
@myszo

Titanic , też miał dobrą konstrukcję, podobno niezniszczalną, projektowali go najlepsi, załoga z górnej półki i wystarczyła góra lodowa żeby go pokonać!

ucho prezesa

@Dp "pod wodzą prawdziwego lidera"...? Buhhhaha! Wpis godny "dobrej zmiany"!

zawiedziony

Jednym słowem ta fyrma to pomyłka...! I nie ma co się zastanawiać

doctore

@NIKI : Rozwijamy czy się zawijamy.? Pewnie jeden z pupili radzia, ktoś z bura? albo chyba że sam to pisze! Miękkiego ładowania optymistom,tylko coraz mniej ich!

DP
@doctore

ludzie czemu w Was tyle jadu? Nasza firma pod wodzą prawdziwego lidera wiedzie prym w branży. Musicie się z tym pogodzić, że słabe ogniwa zostają odrzucone, a mocny łańcuch tylko zwiększa długość. Nasz zarząd nie zniża się do poziomu czytania tych postów, a co dopiero odpowiadania na nie. W tym bagnie obelżywych opinii tarzacie się sami!

kiczu
@DP

Po ostatnim wpisie widać kto nie śledź komentarzy!? :@ Żenuła! Syf! Padaka! Malaria!

zmatfiony
@kiczu

10-ty tuż tuż,ciekawe czy styknie piniędzy na wypłaty?

DP
@kiczu

udzisz sie

deutschland

Firma bankrut, chodzą ploty o coraz większych podziałach na górze. Prezes to oszust i fantasta, nie nadaje się nawet do prowadzenia foodtrucka. Sporo firmom nie zapłacić. Długi potężne. Zero perspektyw i do tego ta skorumpowana kadra zarządzająca. Pewnie jest bardziej świadoma że to ostatnie podrygi i chapia co i gdzie się da! Błędna decyzja o przejściu tu. Omijać ta firma z dala!

NIKI
@deutschland

jak ktoś zazwyczaj jest słaby i sobie nie radzi, ma dużo do powiedzenia złego o firmie i pracodawcy. Niech gadają co chcą a my się rozwijamy i realizujemy kolejne kontrakty.

Pan Tadeusz

zamierzam aplikować do firmy, słyszałem że preferują samozatrudnienie? Ile można wyciągnąć przy dobrych wiatrach? Podobno dają samochód, telefon i laptopa za darmo i limit urlopu jak na umowie o pracę? potwierdzi ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o EnergoPL Sp. z o.o. - Katowice

EnergoPL Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 111 ocen.

EnergoPL Sp. z o.o.