Opinie o EnergoPL Sp. z o.o. w Katowice

Jesteśmy firmą działającą na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, świadczącą swoje usługi zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EnergoPL Sp. z o.o. w Katowice

Magda Nowy wpis

A tylko w Katowicach działacie ? Jakie są stawki ? Pozdrawiam!

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam każdemu zatrudnienie w tej firmie. Wypłaty i delegacje wypłacane były i są nadal nieterminowo. Problem ten pojawił się od początku mojego zatrudnienia, kadra zarządzająca nawet nie była w stanie wysłać jakiegokolwiek wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Komunikacja między pracownikami a szeroko pojętym HR praktycznie nie istnieje. Nie dbają o pracowników. Nawet o ubrania BHP trzeba się w niej prosić. Potrafią zatrudnić kierownika budowy-ignoranta, który nie ma pojęcia o swojej pracy i obowiązkach. Z pozytywów, oferują sumarycznie całkiem dobre wynagrodzenie (gdyby je rzeczywiście wypłacali). Zakwaterowanie również starają się dobrać tak by zadowalało. Dział spawalniczy i główny spawalnik bardzo kompetentni a praca z nimi to była przyjemność. Firma ta mogłaby być bardzo atrakcyjna dla pracowników gdyby nie problemy finansowe spowodowane złym i niegospodarnym zarządzaniem oraz brakiem dobrej organizacji. Nie dajcie się nabrać i nie idźcie tam, bo nie dostaniecie swoich pieniędzy na czas lub wcale. Ja nadal na swoje czekam.

kandydat Nowy wpis

Witam Opinia tylko na podstawie moich subiektywnych odczuć w oparciu o rozmowy o prace na stanowisko spawalnika. Nie polecam. Wypunktuję co miało miejsce; - po dotarciu do ustalonego miejsca rozmowy, zgłosiwszy się do sekretarki odpowiedziała , że nic o spotkaniu nie wie, a osoba z którą się umówiłem przebywa w innym mieście. W rezultacie rekrutujący ( spawalnik i osoba od z hr) zjawili się z opóźnieniem. Nie usłyszałem żadnych wyjaśnień czy przeprosin. - podczas rozmowy odczułem bagatelizowani mojego doświadczenia zawodowego i powodu zakończenia pracy w ostatnim pracodawcą ( mobbing) - spawalnik podczas rozmowy, ziewał, patrzył w okno, sprawiał wrażenie nieobecnego i niezainteresowanego - pomimo wielu zapewnień o kontakt bez względu na wynik rekrutacji, nie dostałem żadnej odpowiedzi Podsumowując - niska świadomość etyki biznesowej i brak profesjonalizmu co może, ale nie musi przekładać się na inne aspekty pracy. Informację o pracy których nie dowiecie się z ogłoszenia. Praca tylko w delegacjach ( na budowach), nadgodziny niepłatne, czas pracy min 200 h, brak premii, często praca w weekendy, zjazdy do domu 2 razy w miesiącu. Zakwaterowanie w kilkuosobowym mieszkaniu w pokoju jednoosobowym i transport na budowę po stronie pracodawcy. Wąski zakres obowiązków- kontrola vt spoin i wystawianie protokołów. Dla osoby z 2 letnim doświadczeniem przypuszczam, że maksymalna płaca netto ok 3500 zł.

Monter2

płacą na raty, wypłata goni wypłatę. Tylko gdzie uciekać i kiedy skoro sprytnie rozgrywają żeby nic nie płacić zwalniającym się, który moment wybrać?? Zusy niepłacą, podwykonawcom nie płacą. Strach że niewypłaca jak odejdę, bo tak robią chlopcom

Juzbylyspawacz
@Monter2

Najlepiej czEkaj dalej. Hehehe

Iza Nowy wpis
@Juzbylyspawacz

Zachęcam Ciebie, żebyś wypowiedział się, jakie są Twoje doświadczenia związane z EnergoPL? Forum ma na celu dzielić się swoimi spostrzeżeniami i ewentualnymi uwagami, które mają pomóc osobom zainteresowanym pracą w niej w wyciągnięciu wniosków o firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EnergoPL Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Justa

Mój tata tam pracuje masakra jest teraz na chorobowym przeszedł operację i (usunięte przez administratora) nie chce płacić spozniaa się nie płacą na czas mówią że pierwsi da pracownicy którzy pracują A oni na końcu jak tak można mojemu tacie do tej pory nie zapłacili za wrzesień nie interesuje ich że nie ma za co żyć żenada nikomu nie polecam firmy mówią bezczelnie żeby do zwolnił i żeby ZUS mu płacił.. idę z ta firma do sądu pracy ...

a chciałbyć wiedzieć co??

firma płaci składki od minimalnej krajowej reszta to co doświqdczyłem i slysze "kreatywna księgowość", nadgodziny stała stawka żadnych 50% czy 100% za nadgodziny soboty i wekendy, delegacja zapomnije to jakiś belew, najlepsze że w ogóle o tym nie informóją człowieka jak się decyduje na "podjęcie pracy",. dziwi mnie że ten twór jeszcze istnieje. ciesze się że już mnie tam nie ma. przestrzegam przed tym oszustem. kaminski to zdesperowany i zadłuzony oszust, żeruje kozstem prostych, dobrych ufnych ludzi! z dobrych chłopaków, doswiadczonych monterów czy brygadzistów w firmie porobioł kirewników, amicjonalnie panowie niekróŻy . tzymają sie stołka. jezeli ktoś może sotać kierownikiem po podstawóce to niech tu aplikuje tylko w tyj firmie takie rzeczy @! NIEPOWODZENIA!

tqrów
@a chciałbyć wiedzieć co??

prawde pedzioł, polać mu!

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o EnergoPL Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Nieważne kto

Pracuje w energopl parę lat . Zarobki powyżej przeciętnej . Monter wyciąga w kraju ok 4000 netto z delegacja i wiecej . Spawacz dużo więcej. Najważniejsze jest to że w tej firmie masz okazję na pracę zagranica a tam już dostaniesz min 10 euro netto/h . Cały czas mowie o monterach . Spawacze to inna bajka . W ostatnich 3 miesiacach byly spóźnienia z wyplata tzn. Podstawa minimum 3000 maks 1-2 dni spoznienia A premia w nastepnych 2 tyg. Jak na firme na dorobku to chyba nie taka tragedia.nie podoba się to zapraszam do pseudo wynajmowaczy ludzi za 12 zł/h tam zapewne zapłacą wam w terminie. Ps tylko umowy o pracę. Chyba że ktoś woli na własnej działalności.

szukaj dobrze pl
@Nieważne kto

tyle zarabiają moneterzy ruztowań z ukrainy!! ciu__LU

Igor

Słyszałem,że to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy!!

dopalacz
@Igor

chyba się anaćpałeś?!

Stefan

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

ikona
@Stefan

daruj sobie facet w tym okresie możesz aplikować wszędzie!! jak cieszcą cię tygodniówki to ryszykuj

Bartek

Co słychać w firmie? Jaka jest atmosfera , tak mało i tak bardzo różnie piszecie, trudno wyciągnąć wnioski.

M
@Bartek

Atmosfera zdrowa, warunki pracy bardzo dobre, zarobki większe od przeciętnych, wypłaty bez opóźnień.

Ass
@M

Chyba żartujesz płaca na raty wypłata łapie wypłate

pesymista

czy firma oplaca zus i podatki za pracownikow?

urzedas
@pesymista

w swoim profilu zus puap sprawdzisz czy pracodawca placi za ciebie skladki!

Gr
@pesymista

wiem Ze starali się o układ ratalny w ZUS ????

www

nie

Olek

Sądzę, że dobry pracownik jest zadowolony z pracy!

Pracownik 1

Słuchajcie pracuje w energo już troszkę czasu ale to co dzieje się od kilku miesięcy mija się z celem po pierwsze wypłaty są opóźnione a o depegacjii nie wspomnę pod koniec miesiąca i jeszcze trzeba się prosić. Co do atmosfery to totalna porażka jak wszędzie są (usunięte przez administratora) ale tu to ludzie przechodzą samych siebie. A i nie ważne czy się znasz na robocie czy nie jak nie masz znajomości to bada cie (usunięte przez administratora) ba każdym kroku także NIEPOLECAM firmy wogole

Greg
@Pracownik 1

Zgadzam się, niestety prawda „personalny szpieg” nawet nie zatrudniony na umowę o prace działa niczym agent i pozbywa się nawet tych ludzi których sam agitował do pracy. Dział handlowy powinien się zastanowić nad dalsza „przyjaźnią”.

@Pracownik 1

niestety w każdej firmie są osoby, które są karierowiczami i lubią "informować" zarządzających, nasza firma nie jest wyjątkiem. niestety rozmiar tego "procederu" wzrasta z każdym dniem, właśnie teraz kiedy mogą zostać przeprowadzone redukacje zatrudnienia w związku z oszczędnościami. niestety trzeba liczyć siły na zamiary i nie warto żyć ponad stan z środków instytucji zewnętrznych, fascynować się olbrzymią niestety wynajmowaną flotą samochodową , wynajmowanym piętrem budynku dla tylko dla kadry zarządczej, utrzymywać nierentowne odziały i działy.

yt

był ktoś przez nich ostatnio? jak z kasą? są obsuwy na wypłatach?

Joshep
@yt

Wszystko w terminie i zgodnie z umowa, polecam

Lucyfer
@Joshep

Daje do myślenia ze coś nie tak, gdy ze spółki kolejno odchodzą osoby z kadry zarządzającej - dyrektorzy, księgowi itp.

@yt

Kłamiesz, kasa nie jest na czas i to od roku.Wyplaty w ratach jam się "prezesowi spodoba" Omijać unikać, chyba że chcecie czekać za pieniędzmi to polecam

Gr
@Joshep

W terminie może tylko wybranym i na umowach o prace, reszta czeka na cud

bolo

jak ruszy europa firma straci fachowcow bd robic oszolomy spod mostu hihi zero szacunku

Joshep
@bolo

Stawiałem tarota? Brawo????

Warszawiak

Zapomniałem ze najlepiej w ciąży i na zwolnieniu lekarskim????

Warszawiak

Specjalisci i dyrektorzy finansowi potrzebni w tej firmie od zaraz, najlepiej z Warszawy i dobrze żeby z rodziny... kasa się będzie Się zgadzała, z cyklu jak wyrolować z....s????

Dajcie sobie spokój z ta firma jak cos potrafisz to cie nie uszanuja chyba ze bedziesz zdawal relacje do biura... stawki na gebe jak pójdziesz na chorobowe albo urlop bo ci nie zaplaca bo obetna ci z godzin o wszystko trzeba sie prosić nawet o wode a co do nadzoru to wszyscy co coś potrafili juz uciekli beraz za kierownikow biora z pod sklepu bez szkoly i pojecia... jak pojedziesz do niemiec to popracijesz 2tygodnie potem miesiac na bezplatnym w domu porażka omijac szerokim łukiem...

Xxx

Jedna z lepszych spółek w branży spawalniczej, szczególnie polecam jako spółkę i pracodawce

Alfons gato

Super the best prima gustów ...najlepszy debiut roku 2017 ????

Zostaw merytoryczną opinię o EnergoPL Sp. z o.o. - Katowice

EnergoPL Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 111 ocen.

EnergoPL Sp. z o.o.