Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Guerra

Skąd taka informacja o postoju od jutra ? Chyba ktoś Was zwodzi na manowce ! Widział i czytał ktoś oficjalne pisma albo maila od prezesa ? Takie myślenie życzeniowe widzę ... a jutro n-ki i paragraf 52 zamiast 55. Dać się tak skutecznie wydym...ć na sam koniec to będzie "marsjańskie" mistrzostwo świata. Aby skutecznie zatrzymać marsz Enerpolu trzeba wstrzymać pracę logistyki, magazynów, narzędziowni i utrzymania ruchu. Jutro pracę zaczyna 9 - 12 nowych a ci co już tu są rządzą się w firmie swobodnie pobierając sprzęt, druty a nawet ubrania i buty kupione z majątku ST3 i dla pracowników ST3.

Prawnik ST3

Kolego poczytaj trochę na temat prawa, kodeksu pracy to będziesz wiedział, że po pierwsze nie mogą Cię wysłać na postojowe w świetle prawa... i w obecnej sytuacji.

Neutralny
@Prawnik ST3

Prawo stanowi rząd, a nie ty ... nie masz nic do powiedzenia

Zaniepokojony

Wysyłają na postojowe, to niech się odrazu zdeklaruja co dalej?

Prawnik ST3

Ciąg dalszy... Uchwała Sądu Najwyższego z 16 października 1992r. ( I PZP 58/92) i jej uzasadnienie. W uzasadnieniu wyroku Sąd Najwyższy podał, iż ograniczenie zapotrzebowania na pracę wywołane brakiem lub spadkiem popytu na produkty danego zakładu pracy , a więc wynikające z natury ekonomicznej, a niestanowiące następstwa zaburzeń w funkcjonowaniu zakładu pracy spowodowanych przez czynniki techniczne lub organizacyjne,sprawiające,że dany zakład pracy w całości lub części w danym okresie faktycznie ( fizycznie ) nie ma możliwości prowadzenia działalności wytwórczej, nie może być uznane za tego rodzaju przyczynę, by wynikającą z niej przerwę w wykonaniu pracy można było kwalifikować jako przestój. Stąd ograniczenie produkcji wywołane zmniejszeniem popytu na wyroby niestanowi przestoju w rozumieniu art.81 k.p. Podsumowując: pracodawca nie może z przyczyn ekonomicznych zarządzić przestoju i nie ma on podstaw do wypłaty tzw. wynagrodzenia postojowego.

Prawnik ST3

Czym jest wynagrodzenie postojowe? W Kodeksie pracy szczegółowo uregulowano termin wynagrodzenia postojowego oraz samych przestojów. Przestój jest utożsamiany z nieplanowaną wcześniej przerwą w wykonywaniu pracy, w której pracownik pozostaje w gotowości do świadczenia pracy, choć z zaistniałych przyczyn obiektywnych nie może jej wykonywać. Powody przestoju mogą leżeć po stronie pracownika, pracodawcy lub być wynikiem przyczyn niezależnych od obu stron, np. są to: niesprzyjające warunki atmosferyczne, pożar, wyłączenie prądu, zakłócenia techniczne. Jednakże przestój nie może wynikać z czynników ekonomicznych, np. z chwilowych ograniczeń zamówień czy braku dostatecznego popytu, ponieważ nie wywołuje to realnych zaburzeń w funkcjonowaniu zakładu pracy i może on pracować normalnie. Tak więc panowie postojowe jest wbrew przepisom Kodeksu Pracy

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Zdziwiony

Wysyłają na postojowe, to niech się odrazu zdeklaruja co dalej

Tak naprawdę ......

Wszyscy się śmieją z tego goworka i pieprzą ,że tu piszą gorsi i (usunięte przez administratora) !!! Ale tak naprawdę to tu właśnie jest ten głos pracownika firmy wystarczy poczytać te opinie te bolączki - tu jest ten głos idący "z dołu" A w wielu przypadkach na 90% prawdę !!! Co się dzieje w firmie !

...

Jaki etap? Najlepszym był by zwolnią nią grupowe, bo ma ratunek to już szans nie ma.

Arek

Ja tam siedze do końca, lubie tom prace i chłopakuw z logistyki. Zawsze mi pomagajom przy śmieciach

Logistyka
@Arek

Ty naucz się pisać, jeżeli chcesz, żebyśmy Ci pomagali.

Prawdziwy Arek król śmieciarek
@Logistyka

Oprócz tego że nie piszę z błędami wszystko się zgadza. Muszę zwolnić mojego rzecznika prasowego z powierzonej funkcji.

Mk

I dalej nic...masakra

beznadzieja

Dużo gadają i wymyślają ale widać już nikt nie chce ratować tej firmy.

Rosja
@beznadzieja

Niestety nie ma już ratunku słuchałem w radiu plus o st3 to jest definitywny koniec musimy tylko podziękować prezesa z trójmiasta

Rosja

Podziękujmy ludziom z Gdańska panu Czechowi i Kowalskiemu za zniszczenie tak fajnego zakładu pamiętam jak w 2017 roku pan prezes powiedział na spotkanie na hali panowie pracy będzie na 20 LAT panowie fabryka została zniszczona celowo za pół roku góra rok na St3 będą pracowały same firmy z Trójmiasta Szczecin był konkurencja dla Kaszubów dlatego wszyscy szczecinianie widzimy jak jest szkoda że tak to wszystko potoczyło się powodzenia dla ziomali ze Szczecina i okolic

Cierpliwy

"w poczuciu odpowiedzialności za załogę, za projekt, który za kilka lat daje ogromne nadzieje na rozwój regionu, daje nadzieje na rozwój także tej działalności, ale musimy tego czasu doczekać. Ten boom inwestycyjny, którego spodziewamy się na poslskim Bałtyku, i w którym chcemy, żeby nasze firmy wzięły jak największy udział czeka nas dopiero za kilka lat" - dodał. Jak zapewniał, "nie porzucamy myśli o wykorzystaniu tego cennego majątku, znajdującego się w tej cennej lokalizacji, tych umiejętności pracowników, które są dla nas niezwykle ważne. Koncepcja, o której mówiłem miesiąc temu jest nadal aktualna. To wydzierżawienie majątku i kontynuacja działalności. Są dwa kontrakty, które dają nadzieję na przejście tego trudnego etapu i kontynuację działalności" - powiedział. Gryglas poinformował także, że na 25 lutego br. sąd wyznaczył terminu rozprawy ws. wniosku o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego ST3 Offshore. Od razu poczułem spokój, wytrzymamy bez pensji te kilka lat hehe

@Cierpliwy

Kilka lat to się poczeka

Ha ha

Już odeszła tylko neudaczniki jeszcze zostali

Neutralny
@Ha ha

Nie ma ludzi niezastąpionych... wiec nie róbcie z siebie większych błaznów jak jesteście

Jak Ci nie pasuje to nie czytaj, po co takie glupie [psty piszesz

Dalej czeski film

Hahha

Gadane to miał

Stalowy

Dlaczego zdrajców? Przeczuwali co będzie to odeszli takie mieli prawo. Jeżeli jeszcze jesteś w firmie to zwyczajnie zazdrościsz i pieprzysz bzdury.

Liderek

Kierownik i lider to Największy rak tej firmy, na każdym kroku gnoili pracownika. Teraz gdzie jesteście? Brak słów na wasze zachowanie. Kasa za nic leciała to portfele wypchane, a teraz w domu na kanapie przeglądacie oferty pracy dla zwykłego robola.

@Liderek

Było trzeba iść na kierownika/lidera

Liderek

Szanuję swój fach w ręku.

@Liderek

Masz rację szukają pracy bo mają jaja a nie siedzą na d...e i narzekają i jak ty robaczku poradzisz sobie w innej pracy tam to dopiero będom cię ganiali i na skargę nie będzie gdzie iść jeszcze za płaczesz za tymi złymi kierownikami i liderami jak ci (usunięte przez administratora).y się dobiorą a o nich to ty się nie martw radę sobie radę to nie są płaczki takie jak ty pozdrawiam ????

Już po.
@Liderek

Już nie czas na żale i oskarżenia dajmy spokój trzeba się tylko godnie wyplątać z sideł parcha st3 . Jak cała reszta czekam na zwolnienia grupowe Niemcy sprzedali fabrykę z ludźmi w ruchu za pewnie grubą kasę. A wy za grosze się pozbędziecie rozkradzione puste hale . Polak potrafi i tym razem na PIS pada rudy z Brukseli ma kolegów....

Zuk
@Już po.

PiS przy władzy 5 rok tak a ile razy na zwolnieniu byłeś właśnie tacy ludzie pracowali w st3 nic nie robić i kasę brać bardzo dobrze ze to padło teraz zobaczymy jak sobie poradzicie gdzie indziej trzeba pracować a nie meile słać

I co z tego

St3 dajcie nam w końcu zwolninia grupowe i nie zarażajcie nas pracowników TRUPIM JADEM!!! Tyle co zarządy tej firmy nagnoiły przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora) kontrahenci,dostawcy, pracownicy. WYPOWIEDZENIA (usunięte przez administratora) DAĆ!

dokładnie !
@I co z tego

Teraz już te działania są na szkodę nas pracowników i naszych rodzin , mają nas w (usunięte przez administratora), to przeciąganie i ta cała agonia z patologią w duecie to szczyt wszystkiego co można zrobić przeciwko nam !!! I na dodatek nikt nic nie mówi - kadr dalej nie ma ,kto nam wystawi dokumenty ????????

Radek
@dokładnie !

Nikt nikogo nie zwolni. Czekają aż sami odnajdziemy by jak najmniej nam zaplacic

Rząd Nas wydymał

A propos tego Smolenia. On to jest dopiero kabaracierz. Przyjechał że Śląska i nas (usunięte przez administratora) Gość co powie to Szanowny prezes wprowadza w życie. Podobno jego pomysłem jest, aby nie było zwolnień grupowych. Takie chodzą słuch. Chcę, żeby ludzie sami kładli art. 55. Gość siedzi tyle miesięcy, bierze grubą kasę, jeździ służbowym autem, mieszka w hotelu. W takiej sytuacji firmy koszta nie są małe. A my na firmę sprzątającą nie mamy. Tak samo jak pomysł gościa, że nie musimy mieć ochrony, bo kto wymyślił, że jesteśmy obiektem portowym...? Słaby z niego człowieczek... I jeszcze dodam... Zbiorowy pozew do sądu jak nie ST3 to właściciela, czyli MARS.

AK
@Rząd Nas wydymał

Ten Smoleń doprowadził do problemów takie firmy jak Autosan czy Huta Pokój. Typowy spadochroniarz kanapowiec. Odszedł z ST3 przed Świętami, ale w piątek na spotkaniu parlamentarzystów był. I ten jego głupi uśmieszek na gębie, MARSjanin. Póki firmą związana z władzą, to takich kabareciarzy będą tu przysyłali.

Praca czeka na pracowników ST3

Koleżanki i koledzy. Buduje się nowa fabryka w Kołbaskowie, wózki widłowe Linde, firma Kion Polska. Pod tym linkiem ogłoszenia o pracę. https://pracodawcy.pracuj.pl/kion-polska-sp-z-o-o,595153 Jakościowcy, utrzymanie ruchu, spawalnicy, techniczni. Dopytałam się i okazuje się, że firma szuka również spawaczy, monterów, malarzy, magazynierów. Wysyłajcie swoje CV. Powodzenia.

@Praca czeka na pracowników ST3

Tak jest dużo to 20-22 zeta. Ostatnio kolega zrobił dużą rundę po firmach szczecińskich . Wybrał Wismar w Niemczech

Dzięki za pomoc. Fajnie jak tutaj będą się pojawiały wieści gdzie szukają do pracy do produkcji.

Dzięki za te informację. Już byłem na pierwsze rozmowie.

suwnicowy
@Adam

Ja ide do Alfa Terminal od lutego zaczynam. Umowa o prace, premie, wiec zapowiada sie dobrze. Szukaja suwnicowych, na zaurawie, ladowarki i wozkowych.

Robert
@suwnicowy

W Dynpapie, JWSC, JVP i Teleyard szukają ludzi. Zgłaszajcie się

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.