Witam, jestem agentką terenową firmy Europejski Gwarant Odszkodowań Sp. z o.o. Śledząc Państwa komentarze, mogę śmiało stwierdzić, że praca jest godna polecenia. Sądząc po treści komentarzy "radek" i "zenon" stwierdzam, że budzimy szerokie zainteresowanie nie tylko klientów (gdzie na co dzień spotykam się z pozytywnymi opiniami na temat naszej ciężkiej pracy), ale także firm konkurencyjnych. Po treści komentarzy widać, że pisała je ta sama osoba. Szanowna konkurencjo, zamiast próby zaszkodzenia firmie negatywnymi komentarzami, radzę zająć się porządnie swoją pracą. Komentarze stworzone jeden po drugim, w odstępie niespełna 3 minut, tego samego dnia, o późnej porze, nie wygląda zbyt wiarygodnie. Tym samym, patrząc na treść komentarzy, apeluję do ich "sprawców" , że hasło nie polecam jest mało konstruktywną krytyką, zaś używanie w swoich wypowiedziach sformułowań "ego", jest dalekie od wypowiedzi naszych klientów i agentów, którzy posługują się pełną nazwą Spółki. Konkurencjo, na dodatkowe kursy z redagowania wypowiedzi. Stosownie do dalszej części, komentarza "zenona" wskazuję, że w Spółce pracują prawnicy, nie "prawniczki", a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości odsyłam na spotkanie z nimi. Przykry jest fakt, że konkurencja, która nie posiada własnej oferty, musi skupiać się na krytyce Spółki, od której zapewne dużo może się nauczyć. Zachęcam Państwa do pracy w "EGO":)