Opinie o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI w Warszawa

Sandra

Jestem zaskoczona działalnością pracowników biura tłumaczeń pana T. Skrzypkowskiego. Nikomu nie polecam tego biura. Dnia 14.09.2018 r. , po emailowym kontakcie z (usunięte przez administratora) wysłałam opłatę 110 zł.70 gr na podane konto biura oraz potrzebne dokumenty ( droga email). Otrzymałam informację o szybkim przesłaniu tłumaczenia aktu urodzenia. Kilka razy rozmawiałam na czacie i prosiłam o szybką realizację tłumaczenia. Cisza. Sprawa była pilna. Dokonałam "od ręki" tłumaczenia w biurze notarialnym w Puławach. Na czacie napisałam (usunięte przez administratora), że rezygnujemy z tłumaczenia i prosimy o zwrot wpłaconej sumy. Odpowiedzi brak. 12.10.br. kurier dostarczył tłumaczenie. Gdzie jest uczciwość i rzetelność pracowników biura i ogłoszenia dotyczące szybkiego tłumaczenia. (usunięte przez administratora). NIE POLECIŁABYM NIKOMU WASZYCH USŁUG.

Potwierdzam, nie płacą za wykonane tłumaczenia. Do chwili obecnej nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonane w lipcu tłumaczenie. Brak kontaktu.

Nickola

Hmm, moja prawda o Arche: płatność za 2 faktury od maja 2018 do dnia dzisiejszego nie uregulowana...Nie odpowiadają na maile, nie podnoszą słuchawki telefonu, nie mają komórkowego podanego...Coś tu mocno nie gra...

Maks

mimo dokonania płatności i obietnicy wykonania tlumaczenia w ciagu 3 dni do dnia dzisiejszego, tj 7 dni od dokonania platnosci i przekazania tekstu do tlumaczenia nadal nie otrzymalem tlumaczenia. firma nie odpowiada na telefony, jak rownież od 2 dni na maile!!!

Maks
@Maks

dzisiaj rano otrzymałem tłumaczenia, które na pierwszy rzut oka robią dobre, profesjonalne wrażenie.

Aplikowałeś do ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI na stanowisko Operator Wtrysku? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca

Super ekspres do godziny..dzieki

Piter

Dzięki

Wiktoria

@Janusz, na stronie internetowej nie ma aktualnych ofert pracy, ale jest formularz aplikacyjny. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie to swoje CV możesz złożyć tutaj: http://www.tlumaczonline.info.pl/praca Daj znać czy zdecydowałeś się aplikować!

Janusz

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto aplikować?

Marion

Dziekuje za świetne tłumaczenie i dużo przed czasem

Maniek

Polecam. .świetny kontak

Wiktoria

A kto wypowie się od strony pracownika jak przebiega współpraca? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Podpowiecie? Byłam na stronie ARCHE ale nie stety nie widziałam żadnej zakladki z ofertami pracy.

Pati

Dziękuję I napewno jeszcze skorzystam

Filip

Solidna współpraca. Pracowaliśmy już kiedyś razem potem na chwilę nasze drogi się rozeszły i znów się schodzą. Jak będzie jak dawniej to będzie ok.

?

Polecam

Mirek

Zlecenia na czas, platność na czas, poprawki jak są też są uzgadniane. Porozumienie bardzo dobre

Wojciech K

Współpraca przebiega bardzo dobrze. Na razie robię z tą firmą dwa miesice ale nie było jak dotąd problemu. Rokuje to dobrze i mam nadzieję że tak będzie nadal.

Kasztelanska6

Bardzo dobry kontakt i szybkie wplarty za faktury....jedne z najlepszych biur jakie znam

monikaW

Jedna z nielicznych osób która szybko odpisuje na maile i płaci w wyznaczonym terminie. Ja tą współpracę bardzo sobie chwalę.

Oleander

Współpraca wzorcowa. Miły kontakt i jasne zasady...

Wiktoria

@Michał, czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak atmosfera w firmie, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna. @Xxx, czy mógłbyś podać jakieś szczegóły, przykłady? Twoja opinia w tym momencie niewiele mówi pozostałym użytkownikom forum. @Marcelina, jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI? Jak z socjalem w tej firmie?

Martyna
@Wiktoria

Z tego co wiem umowy są tylko B2B , ale to standard w branży; ) nie znam nikogo kto dostaje umowe chyba że z biura...

BeataK
@Wiktoria

ja pracuję na zasadzie faktura za usługę - nie jetem na etacie- także social odpada. Ale współpraca jest w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI - Warszawa

• Jak się pracuje w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI?

ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI
4.7/5 Na podstawie 268 ocen.

ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI