SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Kees

Solidni, uczciwi i terminowi. Nie było akcji ze trzeba było czekać na kasę. Dobry pracodawca

Evtee

Wydaje mi się że najlepsza opcja pracy w regionie

Benek

Współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z pracy. Prawie od początku firmy tutaj jestem, wszystko zgodnie z umową.

Hamii

Mi umowa kończy się w obecnej robocie pod koniec miesiąca, więc będę się starał dostać, bo każdy z kim rozmawiam mówi żeby spróbować

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

granik

Firma oferuje możliwość awansu, rozwój zawodowy i osobisty. Pracuję tutaj dłuższy czas i jest dobrze.

MB

We wcześniejszej robocie nie mogłem liczyć na takie warunki jak tutaj. Na szczęście człowiek szybko się zaaklimatyzował, praca jest wymagająca ale daje radę. Oby tak dalej.

Thorek

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie tutaj pracują, można się rozwijać. Polecam!

ok

Dla mnie praca w SRW jest kolejnym etapem rozwoju i zapewnia stabilna sytuację finansową

Spreed

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

ok

Ja po niecałym roku współpracy jestem mega zadowolony. Zdecydowanie polecam.

JogaBonito

Polecam tą firmę, gdyż jest to uczciwy pracodawca. Stabilne i pewne zatrudnienie, mamy tutaj naprawdę fajną, zgraną ekipę.

Wiker

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Cieszę się że tutaj pracuję.

Horus

Jako pierwsze moje doświadczenie to powiem szczerze, że jestem pod mega dużym wrażeniem jakie firma na mnie wywarła, dobra kasa, fajni ludzie, wszystko ok

@Horus

Firma z dużym doświadczeniem, ugruntowana na rynku. Mogę cię zapewnić, że gwarantuje stabilne zatrudnienie i pewną kasę. Jak się zaczynała pandemia zastanawiałem się jak to będzie. Żadnych problemów, praca dalej idzie normalnie. kryzysu nie widać.

Holak

Praca dobra, zero klopotów, jak sie nawet czegos nie wie to mozna liczyc na pomoc. Warunki mi odpowiadaja i raczej nie planuje zmieniac pracy.

@Holak

Pracodawca bardzo ugodowy. Owszem, nie ma kasy za nic, nie można tylko leżeć i pachnieć, wymogi są, ale jak w każdej pracy. W razie jakichkolwiek problemów bez problemu można liczyć na pomoc.

Noem

Firma wyższa klasa, jedna z najlepszych na rynku w tej branży. Polecam pracę, kasa zawsze na czas, wszystko terminowo, zgodnie z umową. Jasny zakres obowiązków. Człowiek wie na co się pisze i co ma robić.

Wypłacają dodatkowe nagrody w SRW Sp. z o.o.?

Ivo

Firma dodatkowo wynagradza ludzi wyróżniających się i przyczyniających się do rozwoju spółki. Najlepsi handlowcy otrzymują regularnie "coś ekstra". Zarząd organizuje również wyjazdy integracyjne a także co roku wigilijkę firmową z niespodziankami.

@Ivo

Nie jest to typowa korpo jeśli chodzi o atmosferę, ale ogólnie z każdym idzie się dogadać. Można się rozwinąć, premie, dodatki wszystko w swoim czasie

Polecam

Bardzo dobre miejsce na zarobek i zdobycie doświadczenia, poza tym mega sympatyczni ludzie tam pracują, ogólnie co tu dużo mówić, polecam

@Polecam

Zgadzam się. Zaczynało u nas wiele młodych osób, dzisiaj są dużo wyżej, bo firma stwarza warunki do rozwoju bdb.

Jacek

Solidna, bardzo dobra firma. Współpracuje z nimi od dłuższego czasu i żadnych zastrzeżeń.

Trent

Tutaj każdy jest traktowany na równi. Nie ważne czy młody czy stary, czy doświadczony czy to jego pierwsza praca - nie ma wyzysku ani nic takiego.

Młody
@Trent

Zgadzam się, jest ok i człowieka szanują

@Trent

Tak, w tej branży to akurat bardzo ważna

ważna sprawa*

Popo
@Trent

Gdyby był wyzysk to firma by nie miała tak dobrej opinii.

Bartosz
@Popo

Pracuję już dłuższy czas i nigdy nie miałem z nikim żadnych zatargów. W firmie nie ma też grupek ani układzików, nie wiem o jakim wyzysku ty możesz mówić.

Moos

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Warunki, pieniądze - wypłata na czas, możliwość rozwoju.

Bartosz
@Moos

Zgadzam się, żadnych problemów ze współpracą.

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.