Zatrudnimy betoniarza

Ostróda
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Jesteśmy niemiecką firmą, aktywną na rynku od 2008 roku, specjalizującą się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą siłą napędową są wykwalifikowani pracownicy, których rekrutujemy zarówno z Polski, jak i z Niemiec. Współpraca stanowi dla nas fundament, dlatego we wspólnym działaniu z ponad 200 betoniarniami na obszarze całych Niemiec, oferujemy wyjątkowe możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników, w dziedzinie produkcji konstrukcji prefabrykowanych. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje CV. Dołącz do nas i razem zbudujmy przyszłość!

Obowiązki

  • praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.
  • betonowanie, zacieranie, ewentualnie wykonywanie prac naprawczych i kosmetycznych przy gotowym prefabrykacie betonowym

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe/ wykształcenie zawodowe.
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (mile widziana)
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd (Mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

  • Pracę na terenie Niemiec.
  • pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13-16 €
  • nieopodatkowaną dietę od 40 € do 44 €
  • Codzienna dieta jest dodatkowym wznagrodzeniem, po za płacą za przepracowane godziny.
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • prowizję za polecenie pracownika,
  • premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe
  • Zadzwoń by dowiedzieć się więcej +49 151 2799 3543

Dodatkowe informacje

  • Niemiecka umowa o Pracę