Tokarz CNC / Frezer CNC / Operator CNC

Warszawa
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy obsłudze, przezbrajaniu Tokarek CNC lub Frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik (nakładka ShopTurn) dla tokarek lub Sinumerik / Heidenhain dla frezarek 3 i 5 osi.
  • Pomiar wyprodukowanych detali w cyklu produkcyjnym oraz wdrażanie nowych detali (prototypów) do produkcji.
  • Praca zmianowa.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu obsługi Tokarek CNC ze sterowaniem Sinumerik (ShopTurn) z 3-cią osią lub wiedza z zakresu obsługi Frezarek CNC ze sterowaniem Sinumerik / Heidenhain (3 i 5 osi)
  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku Obróbka Skrawaniem, Mechanika, Mechatronika lub praktyka na w/w stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej (Rysunek techniczny, karta technologiczna, karta ustawcza)
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność edycji i korygowania programów
  • Umiejętność doboru narzędzi i ich parametrów skrawania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1