Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie transferów nowych technologii do zakładu
  • Współpraca z globalnym działem R&D
  • Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania i pakowania produktu leczniczego
  • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń
  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesu wytwarzania i pakowania
  • Analizowanie i trendowanie danych
  • Opracowywanie procedur i dokumentacji technologicznej
  • Opracowywanie i wdrażanie materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz drukowanych
  • Prowadzenie szkoleń
  • Udział w projektach inwestycyjnych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie CAPA i odchyleń
  • Współpraca z działem walidacji podczas produkcji serii walidacyjnych i /lub rejestracyjnych
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu produkcyjnym, chemicznym, farmaceutycznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i pracy zespołowej
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Znajomość zasad GMP

Benefity

Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Parking dla pracowników
Owoce
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1