TECHNIK DS. UTRZYMANIA SIECI - Katowice/ Siemianowice Śląskie

Katowice
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżainżynieria

Solutions 30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK DS. UTRZYMANIA SIECI

Miejsce pracy do wyboru: Katowice, Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sieci telekomunikacyjnej w ciągłym ruchu: podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych

  • Bezpośrednie reagowanie na awaryjne zdarzenia w sieci na zlecenie klienta przekazane poprzez dyspozytora

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie przydzielonych zadań

  • Przestrzeganie wymaganych standardów jakości

  • Raportowanie Koordynatorowi Projektu (zlecenia awaryjne, zasileniowe i naprawcze) lub Kierownikowi Projektu/Zespołu (zlecenia prewencyjne) statusu przydzielonych zadań

  • Raportowanie Koordynatorowi Projektu lub Kierownikowi Projektu m.in. przeglądów technicznych, odbiorów, pomiarów pól elektromagnetycznych w zależności od specyfiki danego projektu

  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

  • Użytkowanie powierzonego mienia z należytą starannością

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (telekomunikacja lub pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu OFFICE

Dodatkowy atuty:

  • znajomość jęz. angielskiego (min. B1)

  • szkolenie do pracy na wysokości,

  • uprawnienia SEP w polu elektromagnetycznym

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji

  • Dofinasowanie do karty Multisport

  • Darmowa opieka medyczna (standard)

  • Możliwość płatnych nadgodzin

  • Pełne wdrożenie