Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizacja realizacji projektów
  • kontrola wskaźników KPI w tym jakość, wydajność, rentowność
  • nadzór nad postępem realizacji projektów
  • kontakt i współpraca z klientami
  • monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem dotrzymywania terminów i kosztów oraz spełniania wymogów jakościowych
  • reagowanie na wszelkie odchylenia od zaplanowanych kosztów i ram czasowych
  • raportowanie statusu projektu do klientów i przełożonych

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy w dziale zajmującym się realizacją projektów lub obsłudze klienta min. 3 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji pracy zespołu
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • praktyczna umiejętność prowadzenia i nadzorowania projektów
  • bardzo dobra orientacja w procesach planistycznych, logistycznych i zakupowych w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność planowania i harmonogramowania pracy/zleceń
  • doświadczenie w przygotowywaniu wycen i kalkulacji dla klienta
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i analizowania dokumentów technicznych
  • znajomość systemu ERP (mile widziany system ERP ABAS)

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
  • odpowiedzialną rolę, która opiera się na kooperacji ze wszystkimi komórkami w organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
  • pakiet benefitów
  • dofinansowanie dojazdów
  • możliwość rozwoju zawodowego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1