Stanowisko ds. rozliczeń (wynik naboru)

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Cel stanowiska
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka i prawo)
  • 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.