Stanowisko ds. ochrony przeciwpożarowej

Warszawa
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku ds. ochrony przeciwpożarowej należy m.in.:

- organizowanie praktycznego sprawdzania warunków i organizacji ewakuacji,

- przeprowadzanie kontroli i analiz stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego w obiektach Zakładu oraz przestrzegania przez pracowników i klientów obowiązujących przepisów,

- uczestniczenie w badaniach przyczyn, rozmiarów i skutków zaistniałych pożarów,

- nadzorowanie realizacji obowiązku Zakładu w zakresie szkolenia pracowników w zakresie ochrony przeciwpożarowej,

- inicjowanie i rozwijanie na terenie Zakładu różnych form rozpowszechniania wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej,

- określanie kierunków i sposobów  zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektów,

- uczestniczenie w opracowywaniu oraz bieżąca aktualizacja planów modernizacji i rozwoju Zakładu w zakresie ochrony przeciwpożarowej,

- opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z ochroną przeciwpożarową.

Wymagania

Niezbędne:
- Średnie lub średnie branżowe i uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej lub kwalifikacje do wykonywania zawodu technik pożarnictwa - zgodnie z ustawą z dn. 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U. 1991 nr 81 poz. 351, z późn. zm.)

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy inżynier pożarnictwa albo tytuł zawodowy inżynier i dyplom ukończenia studiów w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w zakresie inżynierii bezpieczeństwa w specjalności inżynieria bezpieczeństwa pożarowego wydany do dnia 30 września 2019 r. lub studiów na kierunku inżynieria bezpieczeństwa w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wydany po dniu 30 września 2019 r.)

- 3 lata pracy związanej z ochroną przeciwpożarową

Jeśli jesteś osobą:

- zorientowaną na cel i jakość,
- komunikatywną,
- współpracującą,
- elastyczną,
- nastawioną na rozwój

oraz potrafisz:

- obsługiwać pakiet MS Office,

- negocjować i wywierać wpływ,

- podejmować decyzje,

- rozwiązywać problemy,

- być innowacyjny

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW.

Wymagane dokumenty:

- CV
- list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska pracy, o które ubiega się kandydat
- dokumenty potwierdzające wykształcenie