Stanowisko ds. obsługi dokumentacji

Warszawa
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku ds. obsługi dokumentacji należy m.in.:

-   gromadzenie, ewidencjonowanie, przechowywanie, zabezpieczanie i udostępnianie teczek spraw w obiegu bieżącym;

- realizowanie zadań związanych z weryfikacją i porządkowaniem akt, w tym z uwolnieniem powierzchni przechowalniczej;

- przyjmowanie, ewidencjonowanie, przechowywanie i udostępnianie dokumentacji;

- skanowanie akt, udostępnianie i przyjmowanie zdigitalizowanych akt;

- przekazywanie dokumentacji spraw zawieszonych do magazynów wyznaczonych.

Wymagania

Niezbędne:
- wykształcenie średnie

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, administracja, prawo, archiwistyka)
- minimum 2 lata pracy związanej z obsługą dokumentacji

- ukończenie kursu kancelaryjno-archiwalnego I stopnia, w przypadku zadań związanych wyłącznie z archiwum zakładowym również kurs kancelaryjno-archiwalny II stopnia

Jeśli jesteś osobą:

- zorientowaną na cel i jakość,

- komunikatywną,

- współpracującą,

- elastyczną,

- nastawioną na rozwój

oraz potrafisz:

- obsługiwać pakiet MS Office,

- rozwiązywać problemy,

- radzić sobie w trudnych sytuacjach

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW.

Wymagane dokumenty:

- CV,
- list motywacyjny,
- dokumenty potwierdzające wykształcenie.