Oferta opublikowana21.03.2024
Oferta wygasa12.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • bliska współpraca z Klientami na filii oraz w terenie;
  • bezpośrednia obsługa, budowanie, nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami;
  • sprzedaż produktów na powierzonym terenie w oparciu o vanselling (w przypadku zastępowania vansellera);
  • przyjęcie, pozyskiwanie oraz realizacja zamówień;
  • wycena zwrotów oraz obsługę reklamacji;
  • pielęgnacja kwiatów oraz dbanie o ekspozycje w pawilonie.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku oraz w co drugą sobotę w godzinach 2/3-10/11;
  • doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami;
  • umiejętności sprzedażowe;
  • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bonus miesięczny za realizację celów sprzedażowych);
  • możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w swojej branży;
  • pracę u największego polskiego producenta Kwiatów;
  • zniżkę na firmowe produkty;
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1