Spedytor międzynarodowy

Swarzędz
Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta poprzez realizację zleceń,
  • współpraca z przewoźnikami,
  • optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytor lub asystent spedytora,
  • dobra znajomość języka języka niemieckiego i/lub języka angielskiego,
  • kreatywność i otwartość w szukaniu nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ambicja i determinacja w osiąganiu celów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1