Elmex Logistic Groupe Sp. z o.o.

Swarzędz

Opinie o Elmex Logistic Groupe Sp. z o.o.

ŁUKASZ

Patrycja

@victor@kierowca obaj piszecie, że nie polecacie pracy w tej firmie. Co jest tego powodem? Mam nadzieję, że będziecie mogli rozwinąć swoje wypowiedzi. To co Wam w firmie nie odpowiada i sprawia, że nie jest to firma dla Was, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

gnom

andry
@gnom 21.06.2017 23:17

co to jest?

Kier
@gnom 21.06.2017 23:17

Rzepa do nowych aut nie podkleisz. Ale większość kierowców posiada drugie karty i tak sobie smigaja. Pracowalem tam pare lat jezdzac legalnie bez kombinacji i wiecznie mialem pod gorke. Wypłaty nigdy sie nie szlo doliczyc. Ale co tam, bylo i minelo. Czas i nerwy stracone. O ecnie rzadzi tam UA. A największy kibel zaczal robic sie gdy przyszedl nowy dyrektor nie majacy pojecia o niczym.

Teli

victor

tez nie polecam pracy w tej firmie

kierowca

nie polecam, i odradzam pracę w tej firmie

tomek

no sa tez oferty z czerwca przeciez na przyklad dla konsultanta telefonciznego w Radomiu nie ma duzych wymagan bo tylko miły głos umiejętność pracy w zespole

Piotr

Pierwsze słyszę. Dziś spytam w biurze o co chodzi.

Piotr

Po pierwsze pełnej wypłacie mogę powiedzieć, że dobra firma.

Nicolas

Firma jakich wiele. Zarobki Średnie. Wynagrodzenie - podstawa + "prowizja od frachtu". Rozmawiałem z kilkoma kierowcami którzy tam pracowali i ich opinie były bardzo negatywne. Z tego co wiem to u nich teraz jeździ dużo ukrainców ponieważ odeszlo dużo polskich kierowców.

Mikolaj

Wszystko zależy od Firmy i od charakteru pracy tj. dystrybucja, ADR, Gabaryty itp. Dam dla przykładu - zatrudnienie w polskiej firmie jazda Tirem Plandeką bez ADR. Krajówka średnio 3-4 tys. PLN. Międzynarodowka w systemie conajmniej 1-weekend za granicą - tu zarobki 5-6 tys.

Robercik

dali ogłoszenie na kierowcę, czyli można teraz się tam dostać, więc mają się dobrze. Wyśle CV i pogadam z ich kierowcami, bo firma wydaje się spoko.

Ryszard

Polecam, jestem tam od roku i mi pasuje.

Andrzejek

Firma spoko, robota dobra, auta też. Polecam.

JANOSIK

FIRMA PORAZKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Mega

Sa tacy co wyciągają więcej, ale mnie te 6 koła starcza, bo liczy się to ile jestem w domu. Robota fajna, auta też. Teraz tylko czekam kiedy wymienią mi Mp4 na nowa Scanie!

M

Zależy jak się układa,ja wychodzę 6000-6500 na międzynarodówce.

stresss

Witam wszystkich mam takie pytanie jak to wyglada z zarobkami w tej firmie "elmex" bo jedni pisza tak drudzy tak jedni narzekaja drudzy sa zadowoleni

Zbych

Kasa w miare dobra, ale najwazniejsze to ze maja duzo kolek i czesto jestes w domu. Ja mam 4 weekend z rzedu i wyjazd dopiero wieczorem :)

007 bond

witam wszystkich nie posiadam doswiadczenia i wiem ze do elmexu jest łatwo sie dostac interesuja mnie zarobki no i ile sie jest w domu

szczery

Po co Ci to? Czy od tego zależy Twoje zatrudnienie w tej firmie?

mp4

za 13600 km dostałem 6000zł (w tym mam 100 zł stażowego - czyli za rok pracy).

korba

A jakie dokładnie zarobki miesięczne są w firmie? O jakie dokładnie obciążenia chodzi i w jakiej wysokości?

Bazyl

Panowie czyli nie warto podejmowac pracy w tej firmie???

łasuch

Mam okazje pracować w tej firmie na magazynie czesci jak tam jest?

Długi

Poleca, tak jak pisze mp4 kasa dobra i dużo weekendów w domu. Ja mam 3 weekend na miejscu :)

mp4

Ja widze poprawe. Auta fajne, spedycja i bigos zachowuja sie normalnie. Wiec AGD zabral sie za nich. Kasa jak na polska firme jest bardzo dobra.

korba
@mp4 03.04.2015 13:20

To ile zarabiasz średnio?

libra

Witam, a jak pracuje się na spedycji? Mam duże doświadczenie i , dobry kontak z kierowcami i mogłabym spróbować. Ktoś z Panów kierowców ma jakiś pogląd na prace spedytorow? Pyytam o atmosferę i zarobki. Czy kierownictwo tak samo postępuje wobec spedytorow?

pep

Czy warto zatrudnic sie w tej firmie?bez praktyki na miedzynarodowce.

?

co słychać w Elmexie Logistic ?

mlody kierowca

Witam Może ktos powiedziec wiecej o tej firmie jak sie pracuje , jakie zarobki itd.

kudlaty

Z przykroscia musze stwierzic ze wszystko co tu napisane to prawda.Zal tylko ze nikt x szefostwa tego nie widzi(nie dopuszczam mysli ze nie chce widziec)Odchodza wspaniali ludzie ,ukraincy ich nie zastapia,Sam rozwazam ewentualnosc odejscia,pomysly AGD sa delikatnie mowiac "INNE" Mam nadzieje ze moze na nowej bazie rozpocznie sie nowy rozdział tej firmy,bo jesli nie to wydaje mi sie nikt nie bedzie chcial wiązac z nia swojej przyszłosci

Zostaw opinię o Elmex Logistic Groupe Sp. z o.o. - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmex Logistic Groupe Sp. z o.o.