Specjalista/Specjalistka Produkcji

Warszawa
Oferta opublikowana30.03.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie, analiza i trendowanie danych produkcyjnych z urządzeń i systemów
  • procesowanie odchyleń od procesu produkcyjnego
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie transferu nowych technologii
  • opracowywanie i aktualizacja procedur (SOP) i instrukcji (WI)
  • udział w projektach inwestycyjnych (CAPEX).
  • standaryzacja i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • opracowywanie planów działania CAPA (działania korygujące i naprawcze)
  • usprawnianie procesów harmonogramowania produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowane farmaceutycznej)
  • wykształcenie wyższe związane z obszarem produkcji
  • znajomość zasad GMP, GDocP
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z dostawcami, audytorami
  • kreatywność i zdolności analityczne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra znajomość MS EXCEL
  • doświadczenie w produkcji sterylnej
  • znajomość programu SAP

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej okazjonalnej (2 dni w miesiącu)
  • narzędzia pracy (laptop, telefon) również do użytku prywatnego
  • pakiet benefitów, ZFŚS

Benefity

Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

Na tym stanowisku będzie pracować w zespole specjalistów i inżynierów produkcji. Będziesz raportować bezpośrednio do kierownika produkcji. Jest to nowo tworzona rola, więc wiele zależy od Twojego wkładu i pomysłów.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1