Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości

Warszawa
Kontrakt B2B5 000-27 000 złnetto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowykontrakt b2b
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nieruchomości oraz współtworzenie ich bazy;
  • stała praca z klientem: nawiązywanie kontaktów, przygotowywanie / prezentowanie ofert/nieruchomości, utrzymywanie relacji;
  • wsparcie klienta w procesie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowywanie dokumentów;
  • współpraca z notariuszami, deweloperami, doradcami kredytowymi.

Nasze wymagania

  • przedsiębiorczość, zaangażowanie i chęć osiągnięcia sukcesu;
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • zainteresowanie rynkiem nieruchomości;
  • umiejętność skutecznej komunikacji oraz elastyczność w działaniu;
  • znajomość topografii Warszawy;
  • zdolności organizacyjne i wysoka kultura osobista;
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej.
  • doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka obcego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • STABILNOŚĆ. Od ponad 33 lat jesteśmy liderem na warszawskim rynku nieruchomości. Nieustannie rozwijamy się i wzmacniamy zespół, by pracować jeszcze efektywniej.
  • SZKOLENIA. Zanim zaczniesz pracować z klientem, przekażemy Ci wiedzę z dziedziny marketingu oraz prawa.
  • ELASTYCZNOŚĆ. To Ty decydujesz, kiedy i w jakim zakresie chcesz pracować.
  • MOŻLIWOŚCI FINANSOWE. Stworzyliśmy atrakcyjny system wynagrodzenia (prowizyjny) uzależniony od ilości przeprowadzonych transakcji. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów.
  • MARKETING. Nasz dział marketingu będzie wspierał promocję Twoich ofert (sesje fotograficzne, promocja w social mediach).
  • WSPARCIE COACHINGOWE. Lider działu będzie Twoim mentorem i pomoże osiągać cele sprzedażowe.
  • BAZA DANYCH. Posiadamy bogatą bazę nieruchomości oraz klientów.
  • MIŁA ATMOSFERA. Wspieramy się wzajemnie i dbamy o dobrą energię w zespołach.
  • WSPARCIE PRAWNICZE. Nasz dział prawny wesprze Cię w przeprowadzeniu transakcji i odpowie na pytania z tego zakresu.
  • BONUSY. Dodatkowe benefity roczne dla najlepszych handlowców.

Benefity

Firmowa biblioteka
Możliwość pracy zdalnej
Strefa relaksu
Program poleceń pracowników

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU i TWÓRZ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ! ROK 2022 W LICZBACH:

1233 transakcje sprzedaży i wynajmu nieruchomości

2500 nieruchomości ofercie

170 agentów w 8 lokalizacjach

6000 nieruchomości zapytań telefonicznych i e-mailowych o nieruchomości miesięcznie

350 000 odsłon strony internetowej www.maxon.pl miesięcznie

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1