Specjalista Kontroli Jakości Dostaw

Warszawa
Oferta opublikowana06.03.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty Kontroli Jakości będzie odpowiadała za pomiary i weryfikację części/zespołów mechanicznych, w tym pisanie programów na CMM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość metrologii i rysunku technicznego
  • Min. dobra znajomość obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM), mikroskopów pomiarowych oraz innych przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność pisania programów na CMM
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera (CAD, MS Office)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość programów: Metrolog X4, Silma, CREO, Aberlink 3D
  • Praktyczna znajomość technik wytwarzania części mechanicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dobrą atmosferę i środowisko pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1