Specjalista ds. Zakupów – praca od zaraz

Rzeszów
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa14.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Jesteś absolwentem kierunku elektrotechnika?
Masz co najmniej rok doświadczenie w zakupach?
Znasz j. angielski na poziomie bardzo dobrym?

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
• wsparcie działu kosztorysów i ofertowania w zakresie wyceny materiałów wchodzących w zakres robót oferowanych przez spółkę z branży elektrycznej (w fazie przygotowania odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów, przetargi publiczne)
• udział w opracowaniu umów z dostawcami / zamówień na dostawy, pośrednictwo w formalizowaniu umów uzgodnionych pomiędzy dostawcą a spółką,
• kontrola i monitorowanie dostaw zamówionych materiałów na budowy, podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych, informowanie o możliwych opóźnieniach

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
• Dla chętnych! Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje ora zapewniające bezpieczeństwo pracy
• Niezbędne narzędzia i wyposażenie (służbowy laptop i telefon)
• Przejrzystą karierę
• Prywatną opieką medyczną

Jeśli jesteś chętny oraz masz odpowiednie wykształcenie, aplikuj do nas!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1