Specjalista ds. sprzedaży pożyczki gotówkowej – praca na rzecz Banku Handlowego w Warszawie S.A.

Warszawa
Umowa o pracę4 200-12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Praca na rzecz Banku Handlowego w Warszawie SA
  • Aktywna telefoniczna sprzedaż produktów bankowych oraz prezentowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów banku – NIE DZWONIMY DO PRZYPADKOWYCH OSÓB, nie zajmujemy się TELEMARKETINGIEM!
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami banku
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnej ze standardami banku
  • Realizacja celów biznesowych i indywidualnych
  • Rozwój w oparciu o cele biznesowe banku

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą, która ceni dobrą współpracę i miłą atmosferę w pracy?
  • Posiadasz umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem?
  • Umiesz reagować na potrzeby klientów?
  • Chcesz i potrafisz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności interpersonalne i sprzedażowe?
  • Mówisz płynnie w języku polskim?
  • Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu?
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie?

To oferujemy

  • Szybki proces rekrutacyjny
  • Stabilne zatrudnienie od pierwszego dnia na podstawie umowy o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Premie wypłacane miesięcznie
  • Pracę od 9-17 i zawsze wolne weekendy
  • Możliwość pracy hybrydowej (praca zdalna i/lub w biurze) po okresie próbnym
  • Pakiet szkoleń wstępnych i rozwojowych
  • Możliwości rozwoju w ramach struktury Banku Handlowego w Warszawie S.A.
  • Ciekawe projekty i konkursy dla Naszych pracowników
  • Biuro zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie pracy.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1