Specjalista ds. Sprzedaży

Ostróda
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • P.P.-H. Indyk- Mazury Sp. z.o.o. Sp.K.   zatrudni na stanowisko

Obowiązki

  • Współpraca z dużymi hurtowniami, zakładami produkcyjnymi oraz pośrednikami będącymi klientami firmy
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Przyjmowanie zamówień, negocjowanie cen, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego klasy ERP
  • Współpraca z działami produkcji , magazynu i transportu
  • Sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Praca stacjonarna z okresowymi bezpośrednimi spotkaniami z klientami

Wymagania

  • Doświadczenie handlowe j min 2 lata
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i umiejętność organizowania pracy własnej
  • Wysokie umiejętności komunikowania się i budowania relacji
  • Umiejętność obsługi komputera i programu klasy ERP
  • Znajomość języka: preferowany angielski, lub niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Premię od zrealizowanego planu sprzedaży